Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

eurodisney??


rozanna

Recommended Posts

MAXH ανάλογα πόσα λεφτά θέλεις να διαθέσεις για ψώνια!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

 

Στον Σηκουάνα να πάτε και μάλιστα προτείνω σούρουπο!!! α) για να δείτε περισσόερα και β)Τώρα που θα είναι και στολισμένα θα είναι ονειρο!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια και εγώ σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Διαβάζω έναν οδηγό της πόλης, αλλά οι εμπειρίες σας είναι πιο χρήσιμες!

Με έχει πιάσει το άγχος μου..... φοβάμαι οτι δεν θα προλάβουμε να δούμε και πολλά πράγματα, αν και σκοπεύουμε να το ρίξουμε στους δρόμους από την στιγμή που έρθουμε μέχρι την αναχώρηση, για αυτό δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε στην disney, θα προτιμήσουμε άλλη μια μέρα μεσα στην πόλη.

Θα την επισκεφθούμε την επόμενη φορά! :lol::lol:

Μάχη, για πόσες μέρες πάτε? Μόνοι σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θα πάμε για 8 ημέρες με γκρουπ, αλλά δεν νομίζω να ακολουθήσουμε ολες τις ημέρες το γκρουπ. Με αγχώνει το τι ρουχα να παρω μαζί μου, ώστε να μην κουβαλήσω και όλη την ντουλάπα μου αλλά να έχω και "κατι" να φορέσω. Απο την δική σας εμπειρία τι ρουχα χρειαστήκατε περισσότερο?

a84026bdda.png
Link to comment
Share on other sites

MΑΧΗ, άνετα παπούτσια, καλτσούλες ζεστές (εγώ την πρώτη φορά την πάτησα, χαχαχαχαχα), μπουφάν ζεστά και μακριά, οχι πολύ χοντρά πουλόβερ αλλά ΚΑΛΑ ΜΠΟΥΦΑΝ και φυσικά σκούφο και γάντια!!!! Αυτά απο μένα....!! :wink::wink::wink::wink:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

MΑΧΗ, άνετα παπούτσια, καλτσούλες ζεστές (εγώ την πρώτη φορά την πάτησα, χαχαχαχαχα), μπουφάν ζεστά και μακριά, οχι πολύ χοντρά πουλόβερ αλλά ΚΑΛΑ ΜΠΟΥΦΑΝ και φυσικά σκούφο και γάντια!!!! Αυτά απο μένα....!! :wink::wink::wink::wink:

 

ακριβώς έτσι.... :D:D:D

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Αχ,ειμαι της υπερβολης, αλλα σας παρακαλω, προσεξτε αυτο που θα σας πω, γιατι εγω στη θεση σας θα το ηθελα να το ξερω. Προσοχη στα παιδια σας.

Στην Ντισνελαντ, πηγε ο αδελφος μου 2 φορες και με τα παιδια μονο μια, και ετυχε μαρτυρας σε αποπειρα απαγωγης, μπροστα στα ματια των γονιων, γιατι ειχε φοβερο κοσμο και στο λεπτο χανονται τα ιχνη των παιδιων. Και ενω το ξερουν ηδη οι γονεις, παλι χανονται εκει παιδια, ειναι ευκολο για εξαφανισεις.

 

Μου ελεγε λοιπον ο αδελφος μου οτι μαζι με τα παιδια του εμπαιναν στα τρενακια, και οπου αλλου μπορουσαν και οταν δεν γινοταν, δεν τα εχανε απο τα ματια του και ηταν στο τερματισμο μολις τελειωναν. Απο το χερι σ υ ν ε χ ε ι α. Δε μετανιωσε που πηγε και μαλλον θα ξαναπηγαινε, αλλα καλυτερα υποψιασμενοι και επιφυλακτικοι, παρα μεσα στην καλη χαρα και την ανεμελια. Θησαυρους εχουμε τα παιδια μας, ας προσαχουμε... Και παλι λυπαμαι που σας ανησυχω, αλλα να το ξερετε...για να εχετε...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πάντως μάλλον προς τον Ιούνιο μετα τα σχολεία το βλέπω, αν ανακάμψουν και τα οικονομικά μας...

δουλεύει και πολύ ο άντρας μου :? ,δεν μπορει να πάρει και εύκολα άδεια :cry: θα δούμε ρε γμτ :?

μακάρι κάθε μέρα που ξυπνάω να γίνομαι και καλύτερος άνθρωπος..

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Θελω να ρωτήσω κάποια πράγματα, αν έχει πάει κανείς πρόσφατα.

Έχω 2 μικρά 1,5 και 3,5 ετών και θα πάμε το πάσχα. Έχει καρότσια για τα παιδιά που μπορείς να νοικιάσεις μέσα στη dinseyland? Είχα πάει πρίν χρόνια αλλά δεν είχα παιδιά και δεν πρόσεξα τέτοια πράγματα. Σκέφτομαι μήπως πάρω καρότσι για δίδυμα για να τα εχουμε μαζεμένα καπως, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

please αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει....

Link to comment
Share on other sites

Στην disneyworld δεν αντιμετωπισαμε κανενα απολυτως προβλημα. (πηγαμε σε ολα τα παρκα). Με τον αντρα μου ειχαμε οργανωθει. Ο καθενας ηταν υπευθυνος για ενα παιδι μας. Ειχαμε και κινητα και ασυρματους σε περιπτωση που χαθουμε.

Ποτε μα ποτε δεν χωρισαν γονεις απο παιδια. ποτε ομως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θελω να ρωτήσω κάποια πράγματα, αν έχει πάει κανείς πρόσφατα.

Έχω 2 μικρά 1,5 και 3,5 ετών και θα πάμε το πάσχα. Έχει καρότσια για τα παιδιά που μπορείς να νοικιάσεις μέσα στη dinseyland? Είχα πάει πρίν χρόνια αλλά δεν είχα παιδιά και δεν πρόσεξα τέτοια πράγματα. Σκέφτομαι μήπως πάρω καρότσι για δίδυμα για να τα εχουμε μαζεμένα καπως, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

please αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει....

 

Πήγα πέρισι το μάιο (χωρίς παιδί) και παρατήρησα ότι όλα τα καρότισα που κυκλοφορούσαν ήταν ομοιόμορφα. Άρα από κάπου προσφέρονταν ή ενοικιάζονταν αυτά τα καρότισα.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παω και εγω 2 ενηλικες 1 παιδι 5 ετων γιατι μπηκα στο site disneyladparis και ειδα οτι εχουν προσφορα 1 διανυκτερευση επιπλεον απο αυτη που επιλεξεις και το παιδι δωρεαν για κρατησεις εως 2 απριλιου με διαμονη πρωινο και 2 εισοδους σε θεματικα παρκα χωρις ομως τα αεροπορικα σαν προσφορα ειναι αρκετα δελεαστικη γιατι μας ερχεται στα μισα λεφτα αποτι θα πηγαιναμε διαφορετικα,το θεμα μου ειναι ομως οτι θελω ολα αυτα σθν τα αεροπορικα αλλα εψαξα σε πρακτορεια στην αθηνα για πακετα και δεν βρηκα ολα εχουν τιμες χωρις την προσφορα αυτη μηπως γνωριζει κανεις να με κατατοπησει πως μπορω να βρω κατι αναλογο;

Link to comment
Share on other sites

H προσφορά ισχύει για συγκεκριμένες μέρες (3 Ιανουαρίου – 10 Φεβρουαρίου 2010 / 18 Φεβρουαρίου – 22 Μαρτίου 2010 / 2 – 17 Απρίλιο / 2 – 10 Μάιο / 2 - 19 Ιούνιο / 24 Ιούνιο – 31 Ιούλιο / 22 – 28 Αύγουστο / 12 Σεπτέμβριο – 9 Οκτώβριο 2010) το έκανα copy απο τον κατάλογο. Όταν μένεις σε ξενοδοχείο που είναι μέσα σου δείνουν εισητήριο εισόδου για όλες τις μέρες για όλους (ακόμα και για την ημέρα αναχώρησης!) Έχει τιμές στο site των ξενοδοχείων, αλλά αν πας σε πρακτορίο θα τα βρείς λίγο πιο φτηνά. Ότι άλλο θες πες μου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...