Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες! Θα ήθελα να ζητήσω την γνώμη σας για τα παιδικά δωμάτια της modeco. Επειδή ζω στην επαρχία και πραγματικά στην πόλη μου δεν έχουμε ΤΙΠΟΤΑ, οι λύσεις για να κάνεις παιδικό δωμάτιο εδώ είναι ή να βρω έναν επιπλοποιό να μου κάνει τα έπιπλα που δεν ξέρω πόσο θα μου βγει από λεφτά ή να πάω στο μοναδικό κατάστημα της Modeco που έχουμε εδώ. Άκουσα ότι έρχονται και βλέπουν τον χώρο και πραγματικά το κάνουν όπως το θέλεις λειτουργικό και όμορφο. Πείτε μου την γνώμη σας όσες έχετε παιδικό δωμάτιο της συγκεκριμένης εταιρείας. Τα έπιπλά τους είναι γερά και από χρήματα; Να υπολογίζω κανένα χιλιάρικο για το κάθε παιδικό; :? Ευχαριστώ πολύ!

Διαφημίσεις

Έχω καλή άποψη για τη συγκεκριμένη εταιρεία. Πραγματικά τα έπιπλά τους είναι λειτουργικά, οικονομικά και αρκετά ποιοτικά. Δεν ξέρω όμως αν έρχονται να δουν το χώρο... Ως προς τα χρήματα, εξαρτάται από το τι θέλεις να πάρεις. Οι τιμές είναι καλές γενικά.

Πολύ ωραία έπιπλα είναι και τα cilek αλλά αρκετά πιο ακριβά.

προσφατα παραλαβαμε την βιβλιοθηκη-γραφειο για τον μικρο μου...οντως ερχονται στον χωρο,μετρανε, αν χρειαστει φερνουν και δειγματα...η τιμη ειναι αναλογη του τι παραγγελνεις...επισης επιμελουνται και την συναρμολογηση με ειδικο συνεργειο....ευχαριστημενοι μειναμε ειναι η αληθεια...

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Εμάς προσφέρθηκαν να έρθουν, αλλά τελικα τους πήγαμε μια κάτοψη και μας έφτιαξαν προτάσεις στα μέτρα του χώρου (είμαστε στην Αττική).

Επειδή τα έχουμε λιγότερο από 2 μήνες, δεν μπορώ να σου πω πόσο γερά ειναι πράγματι, αλλά είναι πάντως πολύ όμορφα. Οι μεταφορείς και το συνεργειο ήταν γρήγοροι και άψογοι επαγγελματίες.

Όσο για τα χρήματα, ήταν περίπου 1200 για κάθε παιδί (κρεβατι - από τα ακριβά τους, στρωμα, γραφείο, κομοδίνο, καρέκλα, βιβλιοθήκη 205 x 45 περίπου). Τα παραγγείλαμε στη διάρκεια των εκπτώσεων και είχαμε ένα 10-20%.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Όντως είναι πολύ όμορφα έπιπλα! Peony την περίοδο των εκπτώσεων εννοείς φεβρουαριο-Αύγουστο ή έχουν και άλλες περιόδους εκπτώσεων?

Εμείς είχαμε πάρει πέρσι κάτι μικροεπιπλα για το σπιτι, και μας εχουν βγει πολυ καλα και ομορφα. Η εξυπηρέτηση ηταν πολυ καλη και πολυ επαγγελματικη. Μαλιστα μας ειχαν παρει τηλεφωνο λιγο καιρο μετα να μας ρωτησουν αν ειχαμε μεινει ευχαριστημενοι απο την συνεργασια και τα επιπλα.

Οταν μεγαλωσουν λιγο τα παιδια σιγουρα θα παμε εκει για επιπλα. Και νομιζω πως ειναι και ελληνικα.

Δεν ξέρω αν εχουν αλλάξει τα πραγματα....μου έφτιαξαν οι γονείς μου στη modeco εφηβικό δωματιο το 94 .το εχω ακόμα στο δικό μου σπιτι και μάλιστα μοιρασμένο σε δυο δωμάτια...στο ενα κρεβατι συρτάρι ενα και στο άλλο γραφείο βιβλιοθήκη...αν σκεφτώ την ηλικία τους ειναι σε άριστη κατάσταση..ελπίζω να εχουν ακόμα την ίδια ποιότητα..

preg.png

Εγω θα σου πρότεινα να πάρεις και μια τιμή από ξυλουργό.

Όταν ψάχναμε κρεβάτι για την κόρη μου πριν 4 χρόνια αφού είδαμε αρκετά, καταλήξαμε σε έναν κατασκευαστή και στα ίδια λεφτά που θα δίναμε στη μοντέκο, φτιάξαμε ένα ωραιότατο κρεβάτι από ξύλο.

Προσωπικά στη μοντέκο δε μας ''έπεισε'' η σχέση τιμής-ποιότητας.

Δεν έχεις κάτι να χάσεις αν πάρεις μια προσφορά!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Όντως είναι πολύ όμορφα έπιπλα! Peony την περίοδο των εκπτώσεων εννοείς φεβρουαριο-Αύγουστο ή έχουν και άλλες περιόδους εκπτώσεων?

Tότε εννοω. Συγκεκριμένα εμείς τα παραγγείλαμε 29 Φεβρουαρίου! (οι εκπτώσεις ήταν απο 15 Ιανουαρίου ως τέλος Φεβρουαρίου).

Νομίζω ότι κατά τις 10-15 Ιουλίου θα βάλουν.

Διαφημίσεις

Εγω θα σου πρότεινα να πάρεις και μια τιμή από ξυλουργό.

Όταν ψάχναμε κρεβάτι για την κόρη μου πριν 4 χρόνια αφού είδαμε αρκετά, καταλήξαμε σε έναν κατασκευαστή και στα ίδια λεφτά που θα δίναμε στη μοντέκο, φτιάξαμε ένα ωραιότατο κρεβάτι από ξύλο.

Προσωπικά στη μοντέκο δε μας ''έπεισε'' η σχέση τιμής-ποιότητας.

Δεν έχεις κάτι να χάσεις αν πάρεις μια προσφορά!

Καλησπέρα,

επειδή ψάχνω κρεβάτι για την κόρη μου και σκέφτηκα την λύση του κατασκευαστή θα μπορούσατε να μου δώσετε τα στοιχεία του αν είναι εντός Αθήνας; ΕΥχαριστώ

Καλησπέρα,

επειδή ψάχνω κρεβάτι για την κόρη μου και σκέφτηκα την λύση του κατασκευαστή θα μπορούσατε να μου δώσετε τα στοιχεία του αν είναι εντός Αθήνας; ΕΥχαριστώ

Πολύ ευχαρίστως να σου τα έδινα αλλά τη τελευταία φορά που έστειλα κάποια γνωστή μου στο κατάστημα μου είπε ότι έχει κλείσει.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα