Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παρτι για αγορια 10 ετων


Recommended Posts

Την περιοδο των Χριστουγεννων τα αγορακια μου θα γινουν 10 ετων. Νομιζω οτι θα ειναι η τελευταια μου ευκαιρια να γιορτασω τα γενεθλια τους στο σπιτι και θα ηθελα να τους διοργανωσω κατι πολυ ομορφο. Ιδεες κανεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


A! Να σου ζησουν! Σου τυχαίνει πολυ ωραια περίοδο και μπορεις να το εκμεταλλευτείς! Στα δεκα πιστεύω δε θα θελουν τοσο πολυ παιχνίδια και δραστηριότητες με γονείς, μιας και ηδη εχουν αρχίσει να εχουν τα δικα τους ενδιαφέροντα ! Εμενα μου αρέσουν και με διευκολύνουν τα θεματικά παρτυ! Τυπου το ποδοσφαιρο! Εχουν κάποιο ενδιαφέρον ώστε να στηριχτούμε σε αυτο; Γιατι τα χριστουγεννα δε θα μου αρεσε για θεμα παρτυ. Αλλα μπορεις να το εκμεταλλευτείς στις εκπλήξεις

Link to comment
Share on other sites

A! Να σου ζησουν! Σου τυχαίνει πολυ ωραια περίοδο και μπορεις να το εκμεταλλευτείς! Στα δεκα πιστεύω δε θα θελουν τοσο πολυ παιχνίδια και δραστηριότητες με γονείς, μιας και ηδη εχουν αρχίσει να εχουν τα δικα τους ενδιαφέροντα ! Εμενα μου αρέσουν και με διευκολύνουν τα θεματικά παρτυ! Τυπου το ποδοσφαιρο! Εχουν κάποιο ενδιαφέρον ώστε να στηριχτούμε σε αυτο; Γιατι τα χριστουγεννα δε θα μου αρεσε για θεμα παρτυ. Αλλα μπορεις να το εκμεταλλευτείς στις εκπλήξεις

 

Συμφωνω!!! Μια πρωτη σκεψη ειναι τα μινιον!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το συνδυάσεις με τα Χριστούγεννα. Πχ να στολίσουν όλα μαζί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο, να κάνουν ένα κυνήγι θησαυρού με θέμα τα Χριστούγεννα, να δουν μία χριστουγεννιάτικη ταινία μέχρι ακόμα και να κάνουν φτιάξουν χριστουγεννιάτικα γλυκά.

Εγώ πέρσι, χωρίς ιδιαίτερο λόγο, είχα μαζέψει πέντε 9χρονα στο σπίτι και φτιάξαμε διάφορα γλυκά, έκαναν και διαγωνισμό μελομακάρονου, κέρασαν τη γειτονιά, γενικά περάσαμε τέλεια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...