Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Στη Ζησιμοπούλου, είχε πολλά 12ποντα, με πλατφόρμα μπροστά, λουστρίνι και δέρμα, πέδιλα και κλειστά, πολλά χρώματα. Ωραία και άβολα:lol: Για μένα δεν παίζει τόοοοσο ψηλό τακούνι, μέχρι 8 πόντους μάξιμουμ.

 

Αν βρεις κάτι τέτοιο, σφύρα, μήπως στα άλλα ουτλετ έχουν άλλα σχέδια :lol::lol:

 

Ok... Φαντάσου σκηνικό... Εμένα 1.80 με 12ποντο να τρέχω με τα 2 μωρά και τον άντρα μου κάπου στο ενδιάμεσο... Λατρεία...:lol::lol: Χαμηλά, βολικά παπουτσάκια. Μόνο για καλό τόσο ψηλό, σπάνιο φαινόμενο δηλ...

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

natexo ευχαριστουμε!!!

ολα μακρια μου ειναι...κριμα...θα πρεπει να με τρεχει ο αντρας μου............:mad:

Έλα, μωρέ μην κάνεις έτσι... Θα πάτε "βόλτα" μαζί και θα πληρώσει αυτός... Το καλύτερο ραντεβού...;)

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααα

 

Ααα, και κάτι άλλο. Όσες ψωνίσατε από το myweepiggies (irida είσαι ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ), πότε είδατε την επιστροφή του 15% στην κάρτα σας ? Όπως καταλαβαίνετε, τα ακούμπησα και εγώ σήμερα. Η κοπέλα φαίνεται πολύ καλή και εξυπηρετική. Της είπα ότι δεν βρίσκω στα νούμερα κάτι για τον γιό μου, και γενικά ότι δεν έχει ποικιλία σε αγορίστικα και μου είπε ότι προς το παρόν δεν αναμένει παραλαβές και έχει το σαιτ σαν παρτ ταιμ δουλειά. Από Σεπτέμβρη ενδέχεται να ανοιχτεί περισσότερα, γιατί θα πάει η κόρη της σχολείο. Της είπα να φροντίσει να διατηρήσει τις τιμές της και την έκπτωση γιατί θα έχει πιο μεγάλες παραγγελίες.:lol::lol::lol:

 

γιαυτο ειχα λοξυγκα??? :lol::lol::lol:

 

Μόλις έβαλα την παραγγελία και πλήρωσα με paypal, σε 5' εμφανίστηκε και το refund.

Λες και ήταν από πάνω από τον υπολογιστή με το χέρι στο enter :)

 

 

οντως! και μενα ετσι!!!!! ειναι πολυ ενταξει σε αυτα.... παλι καλα!

 

Ευχαριστώ, την είδα σήμερα :lol::lol::lol: Η κοπέλα είναι πολύ καλή, της είπα εχθές να διατηρήσει τις τιμές της και την έκπτωση και να στοκάρει γερά για τον χειμώνα και θα έχει πολλούς πελάτες από το φόρουμ. Μου απάντησε ότι τελευταία έχουν αυξηθεί πολύ οι πωλήσεις της, ιδιαίτερα στην Ελλάδα, έχει ζήσει 2 χρόνια στην Κώ και λατρεύει την Ελλάδα και τους Έλληνες !!! Αστέρι !!!!

 

Κορίτσια, μήπως είδατε τίποτα για τις οδοντόκρεμές μου ? Της FROICA λέω μωρέ :-(:-(:-(:-(

 

ειχα κι εγω σκοπο να τη ρωτησω, μεστο μυαλο μου εισαι... αν διατηρησει τις τιμες που υποσχεθηκε ολα απο αυτην θα τα παρω τα αγκαθα!!!!!!!!!!!

 

Θέλω τα μωρομάντηλά μουουουουου! Από χθες τηλεφωνώ σε dhl Ελλάδας, ΕΛΤΑ και ταχυμεταφορές αλλά τζίφος...... Τα κεντρικά των Ελτα λένε τα'χουν οι ταχυμεταφορές και οι ταχυμεταφορές δεν ξέρουν τίποτα. Η δε dhl ενώ από προχθες ήταν Ελλάδα σήμερα το μεσημέρι ξαφνικά δεν έχουν φτάσει... Ήμαρτον πια... Έχουν αργία από Μ.Δευτέρα αυτοί. Τι άλλο να κάνω η δόλια μάνα πια;;; Παράγγειλα χθες από amazon μια καφετιέρα (για τον αδερφό μου) και είναι ήδη Αθήνα. Περιμένω από στιγμή σε στιγμή. UPS, παιδί μου...

 

Τώρα το είδα... Είναι αξιόπιστο αυτό το site που δίνει τα hazard scores?

 

 

οοοοτι ερχεται με dhl (που το βρισκεις στο www.dhl.de) μου ειπαν οτι ερχεται με ταχυμεταφορες ελτα τηλ 8001183000 και πατας 3 για αποστολες εξωτερικου και δινεις το νουμερο της dhl

ετσι μου ειπαν στις ταχυμεταφορες ελτα σημερα....

 

Κι εγω τωρα το τσεκαρα που ρωτησε η p3n για τα parabens...:oops:

 

κοριτσια, θορυβηθηκα κι εγω η αληθεια ειναι με το σκορ αυτο...... και επειδη μολις σημερα παρελαβα πηρα το πακετο ανα χειρας!!!!!!!!!!!! και βλεπω οτι το σαιτ εχει πολλααα συστατικα,ενω το πακετο πανω εχει γυρω στα 10 συστατικα μονο. τα 3 πρωτα που εχουν σκορ 7-8 δεν υπαρχουν καν στη συσκευασια!!! μερικα απο αυτα που εχει μεσα ειναι methylparaben,parfum (που ανεβαζουν το σκορ) θα το κοιταξω και πιο λεπτομερως, παντως εκ πρωτης οψεως το 8 ειναι λιγο υπερβολικο.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ok... Φαντάσου σκηνικό... Εμένα 1.80 με 12ποντο να τρέχω με τα 2 μωρά και τον άντρα μου κάπου στο ενδιάμεσο... Λατρεία...:lol::lol: Χαμηλά, βολικά παπουτσάκια. Μόνο για καλό τόσο ψηλό, σπάνιο φαινόμενο δηλ...

 

Για μένα βγάλε κάτι, 1,67, συν το 12ποντο φούξια λουστρίνι peep toe, φλασάτο και λουσάτο, από τις 7 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ. Υπερπαραγωγή.... Γιαυτό σου λέω, αν δεις σε κάποιο άλλο κάτι πιο βολικό, σφύρα:-P:-P

 

γιαυτο ειχα λοξυγκα??? :lol::lol::lol:

 

Αν κρίνω από τον ενθουσιασμό της Λίζας για τις πωλήσεις της στην Ελλάδα, τι να σου πώ, πάρε κάτι για τον λόξυγγα, θα έχει διάρκεια, χι χι χι:lol::lol:

 

ειχα κι εγω σκοπο να τη ρωτησω, μεστο μυαλο μου εισαι... αν διατηρησει τις τιμες που υποσχεθηκε ολα απο αυτην θα τα παρω τα αγκαθα!!!!!!!!!!!

 

Μες στο μυαλό σου είμαι μωρέ.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Λοιπόν κορίτσια, ιδέα :idea:

 

Για τις εκτός Αττικής, τι λέτε να κάνουμε υπηρεσία agatha personnal shoppers ? Από το αουτλετ λέω :-P:-P:-P

 

Θα λέτε τι θέλετε και θα τα στέλνουμε :-P:-P:-P

 

Άντε για σας, χωρίς fees...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιέφερε αν έχεις κάποιο κωδικό για τα mandco έψαξα και δεν βρήκα κάτι δυστυχώς μόνο μέχρι 10 ή 15 % βρίσκω

ευχαριστώωωωωωωωωωω :-D

 

Κορίτσι και όποια άλλη ενδιαφέρεται, μόλις τον έλαβα, φρέσκος φρέσκος κωδικός, 569496 από 21 μέχρι 23 Απριλίου, για -25% στο ΜΑΝΤΚΟ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια θελω να αγορασω κουτια αποθηκευσης μητρικου γαλακτος, μηπως ξερετε που μπορω να βρω σε καλη τιμη?

 

τα via της avent ειναι bpa free και πολυ καλα για αποθηκευση μητρικου γαλακτος αλλα και για τροφες..και τα εχει πολυ οικονομικα το αμαζον.

Link to comment
Share on other sites

Χα χα α με διάβασες ε;

Ναι ναι τους φάγαμε κ δεν είχαν λασπωσει ήταν πεντανοστιμοι!!

 

Καλά ρε τους χαμένους δεν στα κατέβασαν; τι να πω αυτοί χάνουν!!

 

σε διάβασα σε διάβασα!!!

Βασικά πίστευα οτι ήταν "συνωνυμία" αλλά το άβαταρ σε πρόδωσε!!!

Το λες έτσι απλά οτι ήταν νόστιμοι...αυτό που έκανες ξέρεις πως λέγεται ε? κανιβαλισμός!!!!χαχαχαχα!!!

 

δεν πειράζει που δεν τα κατέβασαν....τι να κάνουμε!!!

πάντως χαμένοι δε θα βγουν γιατί εγώ τελικά θα τα παρω τα γυαλάκια της λατρείας μου απο αυτούς!:D

 

τελικά τι παίζει με τα huggies βρε παιδιά?

να τα πάρω ή να πάρω αυτά:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003VQS3PO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Καλά το αμαζον μόλις με ενημέρωσε οτι η τιμή απο ένα ποδηλατάκι που έχω στο καλάθι μου έπεσε 0,01 GBP!!! τρέχω να προλάβω την εκπτωσάρα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

τελικά τι παίζει με τα huggies βρε παιδιά?

να τα πάρω ή να πάρω αυτά:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003VQS3PO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

 

δε ξερω αν τα εχεις αγορασει ποτε αυτα τα μωρομαντηλα απο το ΣΜ, παντως εμενα και να μου τα χαριζαν θα τα πεταγα! δε ξερω μου φαινονται χαλια.... βρωμανε, κολλανε..... αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... αν δεν τα χεις δοκιμασει ποτε,παρτα για δοκιμη... τι σου ειναι 5 ευρω....

 

 

κοριτσια εσας στο αθενς δεν εχουν καμια προσφορα τα ΣΜ για μωρομαντηλα? εδω στο νησι μια αλυσιδα εχει βαλει τα παμπερς -30% εγω προσωπικα παντως στοκαρα huggies......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι και όποια άλλη ενδιαφέρεται, μόλις τον έλαβα, φρέσκος φρέσκος κωδικός, 569496 από 21 μέχρι 23 Απριλίου, για -25% στο ΜΑΝΤΚΟ.

 

σε ευχαριστώ πολύ chatzico μου, μόλις την έστειλα την παραγγελιούλα μου :D:D

και το έχω τόσο καιρό το καλάθι και όλο λέω άντε θα βάλει, δεν θα βάλει κωδικό?? :lol::lol:

τελικά μου ήρθαν και εμένα στο μαιλ μου

 

μωρομάντηλα και θερμόμετρο από το αμαζον άφαντα, την τύχη μου μέσα με την πόρτα πόρτα και αύριο φεύγω πάλι γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

(κυριούλα από τα κεντρικά των ταχυμεταφορών ΕΛΤΑ μα το βλέπω το δέμα σας είναι στο ταχυδρομείο της περιοχής σας έχει έρθει από 18 του μηνού πάρτε τηλέφωνο εκεί .............κυριουλα από το τοπικό κατάστημα ..........μα κυρία μου σας λέω άμα ήταν εδώ θα το είχαμε δει στο σύστημα ε.......πως κάνετε έτσι αν δεν έρθει σήμερα θα σας έρθει αύριο............τους βάζει μπουρλότο μετά κύριε πρόεδρε ????)

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν τα εχεις αγορασει ποτε αυτα τα μωρομαντηλα απο το ΣΜ, παντως εμενα και να μου τα χαριζαν θα τα πεταγα! δε ξερω μου φαινονται χαλια.... βρωμανε, κολλανε..... αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... αν δεν τα χεις δοκιμασει ποτε,παρτα για δοκιμη... τι σου ειναι 5 ευρω....

 

 

κοριτσια εσας στο αθενς δεν εχουν καμια προσφορα τα ΣΜ για μωρομαντηλα? εδω στο νησι μια αλυσιδα εχει βαλει τα παμπερς -30% εγω προσωπικα παντως στοκαρα huggies......

 

 

όχι δεν τα έχω πάρει ποτέ....

τόσο χάλια εεε???

ε να μην τα παρω τότε!!!

έτσι κι αλλιώς προς το παρόν έχω στοκ απο sensitive...

άλλον θα προτιμήσω να κάνω μια δοκιμή στα huggies...

πόσο χάλια μπορεί να είναι πια? και πόσο έγκυρα και αδιάβλητα τα σάιτ που τα αξιολογούν?????

Link to comment
Share on other sites

...τελικά τι παίζει με τα huggies βρε παιδιά?

να τα πάρω ή να πάρω αυτά:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003VQS3PO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

 

δε ξερω αν τα εχεις αγορασει ποτε αυτα τα μωρομαντηλα απο το ΣΜ, παντως εμενα και να μου τα χαριζαν θα τα πεταγα! δε ξερω μου φαινονται χαλια.... βρωμανε, κολλανε..... αλλα μη σε παρω στο λαιμο μου.... αν δεν τα χεις δοκιμασει ποτε,παρτα για δοκιμη... τι σου ειναι 5 ευρω....

....

 

Κοριτσια προσωπικα βρισκω τα πρασινα πολυ-πολυ καλυτερα. Τα sensitive τα πηρα μονο λογω τιμης.

Ομως fairytale αν δεις εδω δεν τα στελνει Ελλαδα.

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1997621&postcount=24599

 

Ιριδα μηπως τα μπερδευεις με καποια αλλα; Αυτα ειναι fragrance free και δεν κολλανε καθολου. Απλα ειναι πεισσοτερο εμποτισμενα και χρησιμοποιω λιγοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Α τέλεια! Δίπλα μου είναι του περιστερίου! Αύριο θα το επισκεφθω

Ευχαριστούμε πολύ νατεχο

 

Μάλλον κατάλαβα ποιο είναι...Αυτό που είναι σχεδόν δόπλα στον Ανδρεάδη απέναντι από τον Κωτσόβολο. Αν είναι αυτό έχω πάρει ωραιότατα replay πέδιλα από εκεί στη μισή τιμή απ΄'οτι τα είχε ο Μπουγιούκος (Ίλιον) και ο Τσακίρης.

 

 

Mόλις έλαβα ενημερωτικό mail:

Seasonal offers... Up to 30% off selected lines wallis.co.uk

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες!!! :lol::lol::lol:

Να ρωτησω βρε κορες....στο iherb δεν αφηνει να βαλεις promo code μετα την πρωτη σου παραγγελια που εχει χρησιμοποιησει το κλασικο -5$??? Δεν μου βγαζει κανενα πεδιο για εισαγωγη κωδικου...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσι, εννοείς αυτό εδώ

 

http://www.amazon.co.uk/Omron-Basic-Blood-Pressure-Monitor/dp/B003CYK6FA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=drugstore&qid=1303317577&sr=8-1

 

Γιατί το βάζω στο καλάθι αλλά δεν το στέλνει Ελλάδα.:?:?:?

Ναι αυτο ακριβως ειναι.Αλλα εγω το παρηγγειλα με προμηθευτη το αμαζον.Μαλιστα δωρεαν με free dispatched που εχει το αμαζον για αγορες απο 25 λιρες.θα το ξαναδω και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια προσωπικα βρισκω τα πρασινα πολυ-πολυ καλυτερα. Τα sensitive τα πηρα μονο λογω τιμης.

Ομως fairytale αν δεις εδω δεν τα στελνει Ελλαδα.

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1997621&postcount=24599

 

Ιριδα μηπως τα μπερδευεις με καποια αλλα; Αυτα ειναι fragrance free και δεν κολλανε καθολου. Απλα ειναι πεισσοτερο εμποτισμενα και χρησιμοποιω λιγοτερα.

 

 

κατσε κατσε κατσε! υπαρχουν πολλα πρασινα???? εγω αποταν πηρα και τα δοκιμασα μολις εβλεπα πρασινο κοιταζα αλλου! χιχιχι

μα ειπα εξαλλου οτι ειναι γνωμη μου και οτι αν θελει να τα παρει να τα δοκιμασει....... εμενα πχ τα ασπρα παμπερς μαρεσουν πολυ!και τα huggies μ'αρεσουν πολυ!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003CYK6FA/ref=oss_product

Αυτο παρηγγειλα.Δεν ξερω αν το βγαζει ομως!Πρωτη φορα αζω λινκ

Καλημερα!

Εαν πατησετε εκει που λεει 21new θα σας βγαλει τους αλλους πωλητες. Ο πρωτος πωλητης ειναι το αμαζον με 12.5 λιορες και το στελνει Ελλαδα dωρεαν εαν βεβαια συμπληρωσεις 25 λιρες:) αγορες

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες!!! :lol::lol::lol:

Να ρωτησω βρε κορες....στο iherb δεν αφηνει να βαλεις promo code μετα την πρωτη σου παραγγελια που εχει χρησιμοποιησει το κλασικο -5$??? Δεν μου βγαζει κανενα πεδιο για εισαγωγη κωδικου...

 

 

Ουτε εμενα μου εχει κουτακι για Promo code μετα την πρωτη παραγγελια.τι promo code εχεις??

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

 

Ξέρετε εάν το feelunique.com έχει καθυστερήσεις στις παραδόσεις προιόντων; Γιατί θέλω να αγοράσω μερικά πραγματάκια και δεν θα ήθελα να τα παραλάβω σε έναν μήνα.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

 

Ξέρετε εάν το feelunique.com έχει καθυστερήσεις στις παραδόσεις προιόντων; Γιατί θέλω να αγοράσω μερικά πραγματάκια και δεν θα ήθελα να τα παραλάβω σε έναν μήνα.

 

Ευχαριστώ

 

 

εγω ποτε δεν ειχα προβλημα,συνηθως σε μια εβδομαδα παραλαμβανω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες!!! :lol::lol::lol:

Να ρωτησω βρε κορες....στο iherb δεν αφηνει να βαλεις promo code μετα την πρωτη σου παραγγελια που εχει χρησιμοποιησει το κλασικο -5$??? Δεν μου βγαζει κανενα πεδιο για εισαγωγη κωδικου...

 

Ουτε εμενα μου εχει κουτακι για Promo code μετα την πρωτη παραγγελια.τι promo code εχεις??

 

Δεν αφήνει το άτιμο, σε αναγνωρίζει όταν μπαίνεις, ότι δηλαδή δεν είσαι νέος πελάτης και το πετάει έξω κατευθείαν το προμο κοουντ. Μπορείς να βρείς βέβαια εκπτωτικούς κωδικούς αλλά πρέπει να κάνεις νέο λογαριασμό για να τους δεχθεί, μάλλον και με νέα κάρτα.......

 

Ναι αυτο ακριβως ειναι.Αλλα εγω το παρηγγειλα με προμηθευτη το αμαζον.Μαλιστα δωρεαν με free dispatched που εχει το αμαζον για αγορες απο 25 λιρες.θα το ξαναδω και θα σου πω

 

ΟΚ ελήφθη. Θα το κοιτάω και εγώ αλλά άμα το δείτε πρώτες, σφυρίξτε ε ?

 

Ο πατέρας περιμένει........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εχω νευριασει τοσο πολυ με τα littlewoods!!!!!!!

Εκανα και δευτερη αποτυχημενη παραγγελια μεσω paypal και ειπα να κανω μια προσπαθεια με καρτα. Προσπαθησα 3 φορες και δεν τα καταφερα να ολοκληρωσω την παραγγελια. Μου εβγαζε μηνυμα οτι υπηρχε προβλημα. Σημερα ομως το πρωι με πηραν απο την τραπεζα και μου ειπαν οτι εχει δεσμευτει το ποσο 3 φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τους εστειλα μειλ και μου απαντησαν οτι δεν μπορει να ολοκληρωθει η παραγγελια γιατι διαφερει ο Ταχυδρομικος Κωδικας της καρτας με αυτον της παραγγελιας. Δεν μου απαντησαν ομως γιατι δεσμευσαν τα χρηματα!!!!!!!!!!

 

Ααααα να την συναδέρφισσα! Έτσι έτσι και εγώ. Πάντως για τα χρήματα μην φοβάσαι. Το ίδιο είχαν κάνει και σε εμένα και εφόσον δεν προχώρησε η παραγγελία τα χρήματα αποδεσμεύτηκαν σε 1-2 μέρες. Παρακολούθησέ το όμως.

Πάντως εγώ και τον ΤΚ άλλαξα στο πέιπαλ και στον λογαριασμό μου στα Littlewoods και πάλι δεν πήρε την παραγγελία.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...