Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να'μαι και εγώ... η πληροφοριοδότης ;)

 

λοιπόν οι συγκεκριμένες είναι πολύ καλές, αντέχουν όλο το βράδυ χωρίς ίχνος διαρροής, έχουν το καλό πως έχουν σούρα και στην πλάτη και μπροστά οπότε κακάκια δεν φεύγουν από την πλάτη, γενικά είναι απίστευτα καλές και οικονομικές!!!

 

Ευχαριστώ zouz!! Θα παραγγειλω κι εγώ σύντομα!!

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

με το που πατας το place order σε παει αλλου?

γιατι το πατησα και παραμενει ξανα εκει

μη τα παραγγειλω 2 φορες!!!!

 

Αν παραμένει εκεί κοίταξε μήπως πάνω από τα στοιχεία της κάρτας σου γράφει πως δεν μπορεί να γίνει πληρωμή με αυτή την κάρτα. Έτσι μου το έκανε εμένα χθες 2 φορές και τελικά έβαλα άλλη κάρτα και προχώρησε η πληρωμή.

Όταν ολοκληρωθεί η πληρωμή σε πετάει σε άλλη σελίδ απου γράφει έναν οrder number!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σχετικα με την κουνια που ειχατε βαλει φωτο (νομιζω το καλαμαρακι) 59 ευρω...http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=687

την εχουμε αγορασει την ιδια απο τα τζαμπο, ακριβως η ιδια ...εγω βρησκω δυο σημαντικα μειον...ειναι λιγο δυσκολο να τοποθετηθει μεσα το παιδι, γιατι το πλαστικο που υπαρχει αναμεσα στα ποδια του ειναι αρκετα σκληρο κ δενσηκωνεται αρκετα ψηλα με αποτελεσμα να βρισκει συχνα κατα την τοπθετηση το κεφαλι του κ να δυσανασχετει...

και πιο σοβαρο κατ εμε...τα πλαινα καγκελα εχουν μικρη αποσταση απο το παιδι και οταν ανοιγει τα χερια του στο πλαι μπορει να χτυπησει πολυ ασχημα καθως η κουνια κουνιεται..

εγω δεν θα την ξανααγοραζα...σιγουρα υπαρχουν καλυτερες κουνιες....ισως η little tikes να εχει..εχει ωραια παιχνιδια κηπου

αυτο με το βγαλε βαλε εμας δεν μας εχει προβληματισει...τον βαζω απο πανω χωρις να μετακινησω το κιτρινο πλαστικο...

αυτο με τα πλαινα ισχυει αλλα συνηθως κρατιουνται απο την κουνια...

εσενα ανοιγει τα χερια???

 

πασχαλιτσα μου, ειδα που ειχες ξαναρωτησει και ξεχαστηκα...και εγω ειχα παρει περιπου το Γεναρη απο γερμανικο αμαζον πλαστικη αμμοδοχο, πολυ ανθεκτικη κ σιγουρη κατασκευη φαινεται-την πηρα για δωρο-περιπου 1,30 μ. καθε πλευρα..νομιζω ειχα πληρωσει γυρω στα 45 ευρω, την ειχε προσφορα ...μαζι με μεταφορικα γυρω στα 60, αν θυμαμαι καλα...

ευχαριστω....θα το ψαξω αν και νομιζω θα παρω απο εδω γιατι βιαζομαι λιγακι...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελιααααααααααα :lol::lol::lol: για πες εσυ που ειμαστε κοντα! ποσο πηρε να φυγει η παραγγελια απο αυτους και ποσο να ερθει σπιτι σου? ειχες κανα προβλημα με τα ελτα? χαρτακι σου ηρθε κανονικα??????????

αντε πες και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μην ανησυχείς,η πρώτη παραγγελία ήρθε σε 2 εβδομάδες just!!

χαρτάκι με απλό ταχυδρομείο...

η δεύτερη έκανε 3 εβδομάδες,μεσολάβησε πάσχα...

εμείς φοράμε λόγω κιλών το 3-4...και παρήγγειλα 4Τ τα μπλουζάκια και 5Τ τα σορτσάκια!!!πάντως φανταστικά κομμάτια,μου βγήκε 10Ε το κομμάτι σύνολο!!

μια χαρά μεγέθη,και μεγαλύτερα τη επόμενη φορά, για να τα βάλουμε και του χρόνου.κάποια περσινά μας κάνουν ακόμα,επειδή τα παίρνω μεγάλα...

οπότε όποιον δω κέρκυρα με τα ίδια ρούχα..θα είναι από εδώ μέσα!!!!

:D:D

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην ανησυχείς,η πρώτη παραγγελία ήρθε σε 2 εβδομάδες just!!

χαρτάκι με απλό ταχυδρομείο...

η δεύτερη έκανε 3 εβδομάδες,μεσολάβησε πάσχα...

εμείς φοράμε λόγω κιλών το 3-4...και παρήγγειλα 4Τ τα μπλουζάκια και 5Τ τα σορτσάκια!!!πάντως φανταστικά κομμάτια,μου βγήκε 10Ε το κομμάτι σύνολο!!

μια χαρά μεγέθη,και μεγαλύτερα τη επόμενη φορά, για να τα βάλουμε και του χρόνου.κάποια περσινά μας κάνουν ακόμα,επειδή τα παίρνω μεγάλα...

οπότε όποιον δω κέρκυρα με τα ίδια ρούχα..θα είναι από εδώ μέσα!!!!

:D:D

 

 

αντε μακαρι να τα χουμε τοσο συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!! κατσε βεβαια να γινουν ντισπατς πρωτα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: μεχρι 6 εργασιμες λεει!!!!!!! φιουυυυυυ

εσυ που εχεις δει τη μικρη μου, της πηρα σορτσακια μπλουζακια 18-24 και μερικα κοντομανικα 2Τ και ζακετακια στανταρακι 2Τ, μαγιω 18-24...

γενικα τα πολυ πολυ καλοκαιρινα αμανικα τα βαλα 18024 και τα αλλα που τα βαζει και φθινοπωρο τα πηρα 2Τ. πως με βλεπεις? σωστη?

 

τωρα να σου πω ποσο βγηκαν εμενα με το -30%? 6.40ευρω το κομματι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πηρα 14 κομματια αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια... :lol: (90 ευρω δηλαδη παραγγελια)

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε κοριτσια ομως εκανα μεγαλη βλακεια που το εφερα στην δουλεια οι τυπισσες το εκαναν θεμα της ημερας οτι ειναι στανταρ μαιμουδες τον συγχισαν και τον ανθρωπο με εκαναν και εμενα να νιωσω ασχημα....

βλεπεις αυτες ειναι πολυ large για να παιρνουν προιοντα μεσω internet,

(sorry για το λιγο off topic)

 

μαρακι σορυ που θα στο πω, αλλα εσυ φταις! τι εκατσες και ειπες οτι παιρνεις απο ιντερνετ κλπ πιο φθηνα σε ανθρωπους που πανε και σκανε 100αρικα απο δω κι απο κει? τι περιμενες? θα σου λεγαν καλα εκανες και γλιτωσες τα λεφτουδακια σου? μην ασχολησαι κοριτσι μου.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια απο iherb σε πόσες μέρες παραλαμβάνεται περίπου? γιατί παρήγγειλα στις 03/5 . Να ξέρω εάν σε καμμιά 5 μέρες δεν εμφανιστεί να δώ τι θα κάνω. Η παραγγελία είναι για 30 δολάρια . μήπως το κράτησαν στο τελωνείο?

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.Έκανα την πρώτη μου παραγγελία από iherb.Το ποσό της είναι 63δολ.Πιστεύετε πως είναι πολλά και μπορεί να το μαγκώσουν στο τελωνείο;Μήπως έπρεπε να βάλω λιγότερα;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια απο iherb σε πόσες μέρες παραλαμβάνεται περίπου? γιατί παρήγγειλα στις 03/5 . Να ξέρω εάν σε καμμιά 5 μέρες δεν εμφανιστεί να δώ τι θα κάνω. Η παραγγελία είναι για 30 δολάρια . μήπως το κράτησαν στο τελωνείο?

 

Kiki κι εγώ παρήγγειλα στις 02/5 και δεν έχω παραλάβει ακόμα...η παραγγελία μου ήταν 40 κάτι δολλάρια.Γράφει στο site οτι κάνουν 1-4 βδομάδες για Ευρώπη.Αν παραλάβω θα σου πω...

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια απο iherb σε πόσες μέρες παραλαμβάνεται περίπου? γιατί παρήγγειλα στις 03/5 . Να ξέρω εάν σε καμμιά 5 μέρες δεν εμφανιστεί να δώ τι θα κάνω. Η παραγγελία είναι για 30 δολάρια . μήπως το κράτησαν στο τελωνείο?

Από Αμερική κάνει γύρω στις 10 μέρες ανάλογα και το ταχυδρομείο της περιοχής σου

 

Καλησπέρα.Έκανα την πρώτη μου παραγγελία από iherb.Το ποσό της είναι 63δολ.Πιστεύετε πως είναι πολλά και μπορεί να το μαγκώσουν στο τελωνείο;Μήπως έπρεπε να βάλω λιγότερα;

δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονεθεί ότι πέρασε τελωνείο από το Iherb και αν περάσει θα είναι 3 Ευρώ

Link to comment
Share on other sites

και αυτο ειναι προσωρινο μετρο. Εμα8α οτι ετοιμαζουν να μηχανογραφισουν και στο ελληνικο ταχυδρομειο, που σημενει οτι 8α τσιμπανε τα παντα σε λιγο.

 

καποιοι ισχυριζονται οτι ειναι καλυτερα να επιλεγεις το εξπρες delivery γιατι λογω του περιορισμενου χρονου παραδοσης δεν το σταματουν στο τελωνειο.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

και αυτο ειναι προσωρινο μετρο. Εμα8α οτι ετοιμαζουν να μηχανογραφισουν και στο ελληνικο ταχυδρομειο, που σημενει οτι 8α τσιμπανε τα παντα σε λιγο.

τα ΕΛΤΑ είναι μηχανογραφημένα εδώ και χρόοοονια άλλο αν οι υπάλληλοι του δεν θέλουν/ξέρουν/ μπορούν να χρησιμοποιούν την............ τεχνολογία

 

καποιοι ισχυριζονται οτι ειναι καλυτερα να επιλεγεις το εξπρες delivery γιατι λογω του περιορισμενου χρονου παραδοσης δεν το σταματουν στο τελωνειο.

βιάζεσαι δεν βιάζεσαι να παραλάβεις το τελωνείο σου θα το περάσεις δεν παίζει με τίποτα αυτό, ίσα ίσα για να βγάλει κανα φράγκο παραπάνω η εταιρεία κουριερ που το φέρνει ΠΑΝΤΑ περνάει τελωνείο :cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

παντως θα εχει γελιο θα συναντιομαστε στο δρομο οι gymboreemaniacs!!!!!!
ναι!!!ναι!!!:P:p:D:D

 

αντε μακαρι να τα χουμε τοσο συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!! κατσε βεβαια να γινουν ντισπατς πρωτα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: μεχρι 6 εργασιμες λεει!!!!!!! φιουυυυυυ

εσυ που εχεις δει τη μικρη μου, της πηρα σορτσακια μπλουζακια 18-24 και μερικα κοντομανικα 2Τ και ζακετακια στανταρακι 2Τ, μαγιω 18-24...

γενικα τα πολυ πολυ καλοκαιρινα αμανικα τα βαλα 18024 και τα αλλα που τα βαζει και φθινοπωρο τα πηρα 2Τ. πως με βλεπεις? σωστη?

 

τωρα να σου πω ποσο βγηκαν εμενα με το -30%? 6.40ευρω το κομματι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πηρα 14 κομματια αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια... :lol: (90 ευρω δηλαδη παραγγελια)

μια χαρά θα της είναι...αφού είναι νορμάλ στα κιλά!!εμείς είμαστε μπάμπουσκες!!! πολύ καλή τιμή σου βγήκαν!τέλεια!!

αντε ακομα ψωνιζετε τζιμπορι???? :)

πρεπει να κανουμε ενα θεμα και να γραφουμε τι πηραμε απο κει και οταν παραλαβουμε να βαλουμε φωτο τα τζιμπορακια μας!!!!!!!!!!

αχ ναι να βγάλουμε φώτο τα μικρά μας...από τον λαιμό και κάτω...πλάκα θα έχει!!!!:D:D

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...