Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ρούχα εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Κορίτσια περιμένω το πρωτο μου μωρακι και χρειάζομαι ρούχα εγκυμοσύνης και εσώρουχα αν μπορει καποια μανουλα να μου χαρισει νούμερα xs-s-m μπορω και να τα ανταλλαξω με ρούχα παπούτσια κανονικά

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια είμαι στην 25η εβδομάδα σε δίδυμη κύηση και πλέον τα περισσότερα μου ρούχα δεν μου κάνουν ψάχνω για ρούχα εγκυμοσύνης αλλά τα περισσότερα είναι πολύ κακόγουστα και δεν μου αρέσουν μήπως ξερεται να μου προτείνεται κάτι ποιο στυλατο και όμορφο και κυρίως να είναι και άνετο γιατί νομίζω ξερεται και εσείς πάνω από όλα στην εγκυμοσύνη πρέπει να είμαστε άνετα!

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ilaeira είπε:

Είχα βολευτεί πολύ με τα Η&Μ, που είναι και αρκετά οικονομικά.

Ναι όντως έριξα και μάτια και πέρα από οικονομικά είναι και πολύ όμορφα σαν ρούχα γιατί στα περισσότερα μαγαζιά που πήγα τα περισσότερα ήταν λίγο κακόγουστα. Ευχαριστώ πολύ για την απαντήσει!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου !:)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...