Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αν δεν τρώει ενα είδος τροφής με τίποτα...


Irini irini

Recommended Posts

Γεια σας, η μικρούλα μου δεν τρώει καθόλου τα παιδικά γιαουρτάκια.. Δεν θελω να την πιέζω και δεν εχω επιχειρήσει εδώ και καιρό να της δώσω...Έχετε καποια ιδέα να την κάνω να φάει;;μου είπαν να της δώσω κανονικό γιαούρτι με μέλι αλλα η παιδίατρος μου είπε οχι ακόμα τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα κανεις και δεν την πιεζεις δεν ειναι και κατι σποθδαιο τα συγκεκριμενα γιαουρτακια σε σχεεη με το κανονικο αλλα μαλλον η μικρουλα σου δεν εχει χρονισει για να σου πει ετσι ο παιδιατρος.μπορεισ αν δινεισ το γιαοθρτακι το απογευμα να τισ το αλλαξεις με μια κρεμουλα η με λιγο τραχανα ποσο ειναι το παιδακι σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα που δεν τα τρώει και να εύχεσαι να μην τα φάει ποτέ! Έχεις κοιτάξει τα συστατικά τους?

Πόσο είναι η κόρη σου και ο γιατρός είπε όχι στο κανονικό γιαούρτι?

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι τόσο μικρή που δεν πρέπει να φάει κανονικό γιαούρτι με μέλι, καλύτερα που δεν τρώει τα παιδικά γιαουρτάκια.

 

Υπάρχει κάποιος λόγος που πρέπει οπωσδήποτε να φάει γιαούρτι π.χ. ότι δεν πίνει γάλα;

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα την πίεζα...προφανώς έχει δοκιμάσει και δεν της αρέσει,σωστά? μπορείς να δοκιμάσεις τυράκι με ψωμάκι...:P

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις μελι δεν του δωσαμε ακομα γιατι μας εκανε κατι αλλεργιες και το παω παραπισω,αν και εχουμε χρονισει....εγω στον μικρο μου δινω κανονικο γιαουρτι πληρες,μετα απο δοκιμες του αρεσει η αγελαδιτσα,και του λιωνω μεσα με ενα πηρουνι λιγη μπανανα για να γλυκανει,η κανενα μπισκοτακι μιραντα (οχι συνεχεια μην εθιζεται στη ζαχαρη)......παιδικα γιαουρτακια του δινω αραια και που για αλλαγη......παντως για να συνηθισει το παιδι μια καινουρια τροφη θελει να κανει 7-8 γευματα μη περιμενεις να φαει ολο το γευμα με τη πρωτη....

το παιδι σου ειναι ο μονος ανθρωπος που αγαπας ενευ ορων πριν καν τον γνωρισεις..:!:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...