Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑ (ΠΟΛΛΑ) ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

Φέτος στην Αθήνα παρατηρώ ότι κάθε εκθεσιακό και εμπορικό κέντρο έχει λίγο-πολύ μετατραπεί σε μαγευτικό, συγκλονιστικό, original χωριό του Αη Βασίλη.

(Mec Παιανίας, Helexpo, Athens heart mall) και άλλα πολλά.

Επειδή κάποια από αυτά έχουν και το εισητήριό τους, και, κυρίως θα θέλαμε όλοι να ευχαριστηθούν τα παιδιά, εγώ τουλάχιστον έχω ένα μπέρδεμα στο ποιό να διαλέξω. Προφανώς δεν υπάρχει ούτε χρόνος, ούτε χρήμα, ούτε και κάθε μέρα οι συνθήκες ευνοούν ώστε να τα πάρω όλα με τη σειρά.

Αν έχετε αρχίσει να μαζεύετε εμπειρείες και γνώμες, θα μου ήταν πολύ ευπρόσδεκτες.

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο μεκ παιανιας δεν θα πηγαινα υστερα απο αυτο που εζησα περισυ!! ενας απαισιος και με πολυ σκονη χωρος, τιγκα στα φουσκωτα παιχνιδια σαν παιδοτοπος ενα πραγμα, με ενα τρενακι και ενα καρουζελ ταχα να σου θυμιζουν γιορτες...που περαν του εισητηριου,πληρωνεις για το οτιδηποτε αλλο κανει το παιδι σου...πολυ θυμωσα περισυ που τα μεσα ενημερωσης το παρουσιαζαν σαν κατι υπεροχο και τελικα, οχι απλα δεν αξιζε τον κοπο, αλλα επιπροσθετως δεν ξερω, αν συνεβαινε κατι εκει μεσα, αν υπηρχαν και εξοδοι κινδυνου να βγει ο κοσμος...

 

φετος θα δοκιμασω την εμπειρια της τεχνοπολις

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ, μάλλον με γλύτωσες από μπανανόφλουδα, το είχα στα υπ' όψιν.

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

πήγα στην τεχνόπολη φέτος και ήταν πολύ χειρότερα από το MEC που πήγα πέρυσι. καταρχήν δεν έχεις να παρκάρεις. έπειτα έχει απίστευτη ουρά για να μπεις και εισητήριο 4 ευρώ το άτομο. μέσα είναι σαν χριστουγεννιάτικη υπαίθρια αγορά. όπου ήθελες να πας (πχ εργοστάσιο παιχνιδιών), πάλι τεράστια ουρά και φυσικά πλήρωνες εξτρά. ειλικρινά κουράστηκα και απογοητεύτηκα. ως και τα παιδιά βαρέθηκαν και ζήτησαν να φύγουμε. το μόνο που μπόρεσαν να κάνουν χωρίς να περιμένουμε 1 ώρα στην ουρά ήταν τα αυτοκινητάκια με 0.5 ευρώ.

μεγάλη κοροιδία....

 

πέρυσι είχαμε πάει και στα αηδονάκια. το ίδιο ήταν με τις ουρές αλλά τουλάχιστον δεν πλήρωνες εισητήριο στην είσοδο.

Link to comment
Share on other sites

Μία φορά έχω πάει σε τέτοιου είδους εκδήλωση (νομίζω στο badmington) και ήταν όπως το περιγράφετε. Ατελείωτες ουρές, συνωστισμός, φασαρία, επιπλέον χρέωση για το οτιδήποτε, μια ατελείωτη κούραση. Σε μια υποτίθεται καφετέρια που είχε, πάλι έπρεπε να περιμένεις ουρές και δεν υπήρχε ούτε τετραγωνικό εκατοστό να σταθείς. Το παιδί τότε φοβόταν να στήνεται στις ουρές λόγω της σαρδελοποίησης και δεν μπορούσα να την κρατάω επι ώρες αγκαλιά... Και πάλι τότε το παρουσίαζαν σαν κάτι ιδιαίτερο τα κανάλια.

 

Από τότε δεν έχω ξαναπατήσει σε τέτοιες εκδηλώσεις και προτιμώ τυχόν εκδηλώσεις σε δήμους -πλατείες και πάλι σε ώρες και μέρες όχι αιχμής.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πολύ απογοητευτικό να φαντάζεσαι κάτι ωραίο Χριστουγεννιάτικο και να προετοιμάζεις και το παιδί ανάλογα, για να βρεις "αρπαχτή" & προχειρότητα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, μου "ανοίξατε τα μάτια". Δεν έχει τύχει να πάω μέχρι τώρα, γιατί και ο άντρας μου δεν είναι πολύ ζεστός για τέτοια, ήταν και αρκετά μικρή... Φέτος το είχα βάλει στο πρόγραμμα, αλλά μάλλον θα σκεφτώ κάτι άλλο για να ζήσει Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εμείς είχαμε απογοητευτεί από αυτές τις εκδηλώσεις, έχουμε συνδυάσει πια τα Χριστούγεννα με θεατρικές παραστάσεις. Ψάξε λίγο έχει υπέροχες παραστάσεις τα Χριστούγεννα, βέβαια δεν ξέρω τι ηλικία έχει η μικρή σου.

Ήρθες!!!!! 21/4/2008

Ήρθαν και τα ζουζούνια μου 4/8/2012

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρονων είναι το παιδάκι σου;

 

Ξέρεις κάτι, χίλιες φορές να πας σε μια ωραία στολισμένη πλατεία κοντά στο σπίτι σου ή σε ένα στολισμένο πεζόδρομο, παρά να ξενερώσετε οικογενειακώς. Βέβαια βλέπω ότι άλλοι το χαίρονται (εξού και ο συνωστισμός), εγώ πάντως δεν διασκεδάζω υπό τέτοιες συνθήκες... Οπότε σκέψου εσύ τι αντέχεις. Αν τελικά πάτε, να πάτε προετοιμασμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα μπορούμε να ζήσουμε στο Ζάππειο.

 

Εκεί υπάρχουν τα σπιτάκια που πουλάνε χριστουγεννιάτικα καλούδια, λούνα πάρκ (με χρέωση), το χριστουγεννιάτικο χωριό του Δήμου Αθηναίων (με δωρεάν εκδηλώσεις αλλά ουρές), η πιο ΟΜΟΡΦΗ παιδική βιβλιοθήκη (που συνήθως έχει δραστηριότητες), και ... τα κλασικά: ο υποτυπώδης ζωολογικός κήπος, η λίμνη με τις πάπιες, οι όμορφες παιδικές χαρές και ένα πολύ καλό καφέ-εστιατόριο...

 

Όποτε πάμε, περνάμε πολλές ώρες. Και είναι όμορφα που αισθάνεσαι να είσαι μέσα στη φύση...

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ, μάλλον με γλύτωσες από μπανανόφλουδα, το είχα στα υπ' όψιν.

Παρομοίως!!

 

Έχω ακούσει καλά λόγια για τους χριστουγεννιάτικους στολισμούς του River West, αλλά για μας είναι λίγο μακριά (είμαστε νότια προάστια). Στο Metro Mall που πάμε συνήθως είναι ωραία αλλά όχι κάτι σπέσιαλ. Ψάχνω κι εγώ να βρω κάτι πιο "παραμυθένιο"...

 

Πρόπερσι είχαμε πάει στο Ζάππειο και ήταν πραγματικά πολύ ωραία. Aimee, ξέρεις σίγουρα αν λειτουργεί φέτος το χριστουγεννιάτικο χωριό; Στο Σύνταγμα πώς είναι; Έχει δέντρο; Στολίδια; Σπιτάκια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα είναι 4μιση, κι εγώ μέχρι πέρσυ είχα προσανατολιστεί στο θέατρο (και είχε πάει θαυμάσια). Απλώς ίσως επειδή έχω την παιδική ανάμνηση που με πήγαιναν στο "Μινιόν" και μου άρεσε πολύ (οι πάνω από 35 ίσως το προλάβατε), ήθελα κάτι αντίστοιχο για τη μικρή. Το Ζάππειο μου φαίνεται καλή ιδέα, ούτε εγώ αντέχω το συνωστισμό και τις ουρές, καλύτερα ο ανοιχτός χώρος (που μπορείς και να φύγεις χωρίς να πάθεις αγοραφοβία)

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ανακαλύψει με τον άντρα μου παιδικές μας φωτογραφίες αγκαλιά στον ίδιο Αη Βασίλη. (κάπου το 77-78...)

Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι 4μιση, κι εγώ μέχρι πέρσυ είχα προσανατολιστεί στο θέατρο (και είχε πάει θαυμάσια). Απλώς ίσως επειδή έχω την παιδική ανάμνηση που με πήγαιναν στο "Μινιόν" και μου άρεσε πολύ (οι πάνω από 35 ίσως το προλάβατε), ήθελα κάτι αντίστοιχο για τη μικρή. Το Ζάππειο μου φαίνεται καλή ιδέα, ούτε εγώ αντέχω το συνωστισμό και τις ουρές, καλύτερα ο ανοιχτός χώρος (που μπορείς και να φύγεις χωρίς να πάθεις αγοραφοβία)

 

Ναι και εγώ πήγαινα στο Μινιόν (ουπς καρφωσα την ηλικία μου:rolleyes:).

 

Κάντε μια βόλτα στο ζάππειο και στο Σύνταγμα. Ή στην τελική πηγαίνετε σε ένα χριστουγεννιάτικο χωριό για να δει και την εμπειρία, γνωρίζοντας όμως τι θα αντιμετωπίσετε. Πηγαίνετε όμως προετοιμασμένοι. Δηλαδή σίγουρα όχι μόνη σου με το παιδί (να υπάρχει έστω ο άντρας σου να βοηθάτε ο ένας τον άλλον, έστω με τα εισιτήρια), μην κουβαλάτε πολλά πράγματα μαζί σας, να πάτε φαγωμένοι και να πάτε επιλεκτικά σε κάποια παιχνίδια. Δεν χρειάζεται να τα γυρίσετε όλα. Επίσης διαλέχτε ώρα και μέρα με λιγότερο κόσμο. Χίλες φορές να πάρετε μια άδεια και να πάτε καθημερινή πρωί, παρά πχ την παραμονή των Χριστουγέννων ή ακόμα χειρότερα σε αργία-ΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

Λεποοον, να μιλησει μια μανα που τη συρανε ολουθε....

 

 

στο μεκ παιανιας δεν θα πηγαινα υστερα απο αυτο που εζησα περισυ!! ενας απαισιος και με πολυ σκονη χωρος, τιγκα στα φουσκωτα παιχνιδια σαν παιδοτοπος ενα πραγμα, με ενα τρενακι και ενα καρουζελ ταχα να σου θυμιζουν γιορτες...που περαν του εισητηριου,πληρωνεις για το οτιδηποτε αλλο κανει το παιδι σου...πολυ θυμωσα περισυ που τα μεσα ενημερωσης το παρουσιαζαν σαν κατι υπεροχο και τελικα, οχι απλα δεν αξιζε τον κοπο, αλλα επιπροσθετως δεν ξερω, αν συνεβαινε κατι εκει μεσα, αν υπηρχαν και εξοδοι κινδυνου να βγει ο κοσμος...

/QUOTE]

 

ΣΥΜΦΩΝΩ-ΧΑΛΙΑ

 

 

πήγα στην τεχνόπολη φέτος και ήταν πολύ χειρότερα από το MEC που πήγα πέρυσι. καταρχήν δεν έχεις να παρκάρεις. έπειτα έχει απίστευτη ουρά για να μπεις και εισητήριο 4 ευρώ το άτομο. μέσα είναι σαν χριστουγεννιάτικη υπαίθρια αγορά. όπου ήθελες να πας (πχ εργοστάσιο παιχνιδιών), πάλι τεράστια ουρά και φυσικά πλήρωνες εξτρά. ειλικρινά κουράστηκα και απογοητεύτηκα. ως και τα παιδιά βαρέθηκαν και ζήτησαν να φύγουμε. το μόνο που μπόρεσαν να κάνουν χωρίς να περιμένουμε 1 ώρα στην ουρά ήταν τα αυτοκινητάκια με 0.5 ευρώ.

μεγάλη κοροιδία....

 

πέρυσι είχαμε πάει και στα αηδονάκια. το ίδιο ήταν με τις ουρές αλλά τουλάχιστον δεν πλήρωνες εισητήριο στην είσοδο.

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ -ταλαιπωρηθηκαμε οσο δεν παει και πηγαμε και πολυ νωρις. ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ, χωρις ατμοσφαιρα, ουρα στην ουρα για καρουζελ και τρενακι που αλλου ειναι τζαμπα.

 

 

 

Ωραία χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα μπορούμε να ζήσουμε στο Ζάππειο.

 

Εκεί υπάρχουν τα σπιτάκια που πουλάνε χριστουγεννιάτικα καλούδια, λούνα πάρκ (με χρέωση), το χριστουγεννιάτικο χωριό του Δήμου Αθηναίων (με δωρεάν εκδηλώσεις αλλά ουρές), η πιο ΟΜΟΡΦΗ παιδική βιβλιοθήκη (που συνήθως έχει δραστηριότητες), και ... τα κλασικά: ο υποτυπώδης ζωολογικός κήπος, η λίμνη με τις πάπιες, οι όμορφες παιδικές χαρές και ένα πολύ καλό καφέ-εστιατόριο...

 

Όποτε πάμε, περνάμε πολλές ώρες. Και είναι όμορφα που αισθάνεσαι να είσαι μέσα στη φύση...

 

Εκει περισυ πηγαμε αλλα φετος εχει σιγουρα κατι???? Ισως πιο μετα????

 

 

Να προσθεσω τα εξης

 

-Περισυ πηγαμε παραμονη χριστουγεννων στο Golden Hall, και με τεραααστια εκπληξη μας μετα απο τοσα οργανωμενα που ειχαμε παει, περασαμε τελεια. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, και ειχαμε δωρεαν καρουζελ, αγιο βασιλη, εργαστηρια, να γραψει γραμμα στον αγιο βασιλη, lego κατασκευες και δωρο ενα μικρο πακετο με lego, φυσκωτα, promotion καφεδες, γλυκα απο κωνσταντινιδη κλπ. Καναμε και τα ψωνια μας ολα καλα.

-στο εκπτωτικο χωριο εχει δωρεαν εργαστηρια και παραλληλες εκδηλωσεις

-στο αεροδρομιο,μου ειπαν τριτοι οτι φετος εχει πολυ καλα οργανωμενο χωριο αγ βασιλη- http://www.christmas-world.gr/ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο μενα.....για το αεροδρομιο ο συλλογος γονεων του δημοτικου του γιου μου διοργανωνει ομαδικη επισκεψη με κοστος 5ευρω, περιλαμβανει την εισοδο και συμμετοχη σε ολες τις δραστηριοτητες, διαφορετικα η εισοδος ειναι 3ευρω και ολα τα υπολοιπα εξτρα.....σκεφτομαι να τον παω επειδη ειναι και κοντα μου...η επισκεψη προγραμματιζεται για την κυριακη θα σας πω νεα απο δευτερα....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε πάει μόνο στην Τεχνόπολη φέτος. Δεν περάσαμε καθόλου καλα. Θα είμαι αναλυτική για να βοηθήσω όσους ενδιαφέρονται:

 

-Περιμέναμε στην ουρά για την εισοδο 30 λεπτά. Μετά μας είπαν οτι περιμέναμε σε λάθος ουρά –χωρίς να μας έχει ενημερώσει κανείς- και έπρεπε να πάμε σε άλλο ταμείο.

-Περιμέναμε στην ουρά για να αγοράσουμε μάρκες για το καρουσελ, το τρενακι και τα υπολοιπα που πρεπει να πληρωσεις εξτρα, αλλα 20 λεπτά

-Περιμέναμε στην ουρά για το καρουσέλ 10 λεπτά (ουφφφφ!...)

-Στο καρουσέλ, μας ζήτησαν να πληρώσω κι εγώ εισιτήριο, επειδή κρατούσα τη μικρή στο αλογάκι! Εκεί διαμαρτυρηθηκα που ακουστηκε! Ο μικρος ευτυχως δεν ηθελε να ανεβει.

(Σύνολο ήδη 4 ευρώ το άτομο για είσοδο και 5 για το Καρουσέλ και μόνο. Κι έχει περάσει πάνω μία ώρα!)

-για το τρενάκι, περιμέναμε να περάσουν 3 στη σειρά για να έρθει η σειρά μας. Μας έκανε μια βόλτα 3-4 λεπτά και μια άλλη μαμά σχολίασε σωστά ότι το τρενάκι στο Σύνταγμα, με λίγο παραπάνω στο εισιτήριο, κάνει 60 λεπτά βόλτα....

-στη ρόδα ήθελαν 3 ευρώ ενώ στο λούνα πάρκ της περιοχής μου, κανει 2 ευρώ...

 

Η τιμή της εισόδου περιλάμβανε τον άγιο βασίλη, ζωγραφική προσώπου και άλλα εργαστήρια που όμως θυμάμαι πολύ καλά ότι περσυ δεν είχαμε πληρώσει πουθενά. Παντού ήταν δωρεάν. Στο Mall, σε δήμους, στο Ζαππειο κλπ.

 

Κοροιδία.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα αυτή τη λίστα με χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις για παιδιά

 

http://www.infokids.gr/tag/%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80/

 

Φαντάζομαι θα υπάρχουν κι άλλα μέρη που γίνονται εκδηλώσεις αλλά είπα να την ποστάρω για να πάρουμε μία ιδέα.

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια σημερα πραγματοποιηθηκε η επισκεψη στο μετροπολιταν στο αεροδρομιο.....αξιζε τον κοπο, ηταν καθαρα και πολυ οργανωμενα, για εμας που εχουμε και μωρακια (η δικια μου ειναι 12μηνων) υπηρχε ενας ειδικα διαμορωμενος χωρος διπλα απο ενα καφε που ηταν γ' αυτην την ηλικια η μικρη επαιξε με κατι αλογακια, μπηκε και σε ενα μικρο σπιτακι και μια χαρα ηταν....για τα μεγαλα ο χωρος ειναι πολυ ωραιος και πολλα παιχνιδια, σινεμα, κουκλοθεατρο,παγοδρομιο κ.α. ουρες πολλες δεν ειχε.....εμεις πηγαμε στο ανοιγμα και ηταν ολα αδεια εμπαινε οπου ηθελε, περασανε 3ωρες χωρις να τις καταλαβουμε το συνιστω ανεπιφυλακτα.....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Στη helexpo εχει παει κανεις?

Με τρωει μια φιλη μου να παμε με τα παιδια μας αλλα τα φοβαμαι αυτα τα μεγαλα, ειχα παει περυσι σε ενα αντιστοιχο εκθεσιακο κεντρο και οντως ηταν χαλια, απλα διαφορα παιχνιδια σκορπια για να σου παρουν τα λεφτα, καμια ιδιαιτερη χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια σημερα πραγματοποιηθηκε η επισκεψη στο μετροπολιταν στο αεροδρομιο.....

Αυτή εννοείς;

 

http://www.christmas-world.gr/

 

Αν ναι, μπορείς να μου πεις από πού είναι η είσοδος, γιατί δεν έχω καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή εννοείς;

 

http://www.christmas-world.gr/

 

Αν ναι, μπορείς να μου πεις από πού είναι η είσοδος, γιατί δεν έχω καταλάβει.

 

 

 

ναι, ναι εκει ειναι αν ερθεις απο αθηνα μπαινεις κανονικα στο αεροδρομιο και μετα εχει ταμπελα που λεει προς εκθεσιακο κεντρο, για λιγο αφηνεις το αεροδρομιο στα δεξια σου και μολις συναντησεις μια στρογγυλη πλατεια κανεις αριστερα ουσιαστικα κανεις την μιση πλατεια και το βλεπεις φατσα σου γραφει και απ εξω μετροπολιταν.....αν ερθεις απο σπατα μπαινεις στην βορεια πυλη και παλι μολις συναντησεις την πλατεια κανεις δεξια...

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Στη helexpo εχει παει κανεις?

Με τρωει μια φιλη μου να παμε με τα παιδια μας αλλα τα φοβαμαι αυτα τα μεγαλα, ειχα παει περυσι σε ενα αντιστοιχο εκθεσιακο κεντρο και οντως ηταν χαλια, απλα διαφορα παιχνιδια σκορπια για να σου παρουν τα λεφτα, καμια ιδιαιτερη χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα.

 

εκει με το που θα μπεις ειναι πολυ ομορφα εχουν ωραια χρωματα στην οροφη, μια τυπου ντισκομπαλα στο ταβανι με αστερακια και τετοια....γενικα εχουν κανει δυνατη παρουσια στην εισοδο, τα παιχνιδια ειναι στην σειρα και πολλα καφε για να καθεσαι και να βλεπεις το παιδι σου.....παντως η helexpo σαν εκθεσιακο κεντρο ειναι λιγο περιεργα δομημενο το γνωριζω γιατι παιρνουμε μερος στις εκθεσεις κατοικιας, στημενο χριστουγεννιατικο δεν μπορω να το φανταστω....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

εκει με το που θα μπεις ειναι πολυ ομορφα εχουν ωραια χρωματα στην οροφη, μια τυπου ντισκομπαλα στο ταβανι με αστερακια και τετοια....γενικα εχουν κανει δυνατη παρουσια στην εισοδο, τα παιχνιδια ειναι στην σειρα και πολλα καφε για να καθεσαι και να βλεπεις το παιδι σου.....παντως η helexpo σαν εκθεσιακο κεντρο ειναι λιγο περιεργα δομημενο το γνωριζω γιατι παιρνουμε μερος στις εκθεσεις κατοικιας, στημενο χριστουγεννιατικο δεν μπορω να το φανταστω....

 

Πάντως φέτος έχουνε γίνει άπειρα δρώμενα & στην Αθήνα & στην επαρχία. Εύχομαι όλα αυτά τα ΥΠΕΡΟΧΑ χωριά κλπ.να μπορέσουν να μας φτιάξουν την διάθεση & να μπούμε στο christmas spirit όσο υπάρχει χρόνος!!!.... Καλές γιορτές με υγεία & χαρά μαζί με τις οικογενειές μας!!!:P :p :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...