Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

FURBY


Recommended Posts

εχετε αποψη για τον FURBY?

 

το θελει η κορη μου, (ειναι 5 χρονων) κ επειδη δεν τρελαινομαι να της το παρω εγω, μου ειπε οτι θα το παρει με δικα της λεφτα (απο τα καλαντα)

 

 

εχω ενστασεις, επειδη μου φαινεται βλακεια παιχνιδι κ υπερβολικα ακριβο για αυτα που κανει, αλλα θα ηθελα κ αλλες γνωμες, ειδικα απ οσους το εχουν παρει ηδη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ...ειναι πολυ ωραιο!!! :) εγω ( και οχι τα παιδια) κολλησα μαζι του. Βασικα κανει γκριματσες και κραυγουλες που δεν μπορεις να μην το χαιδεψεις χαχχααχαχαχ....επισης πειναει, το ταιζεις, συνδεεται με υπολογιστη κλπ..... Εγω νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του....ειναι ενδιαφερον. τωρα αν με ρωτας αν εχει εκπαιδευτικο χαρακτηρα, οκ, δεν εξασκεις καποιες ικανοτητες σου, πιστευω. Το ασπρο παρε χαχαχααχ.....ειναι τελειο!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου... δεν το βρίσκω καν χαριτωμένο, μου θυμίζει γκρέμλιν!!! Το πήρε ο άντρας μου στον γιο μου αν και ήμουν αντίθετη, το έπαιξε 2-3 μέρες και τώρα είναι παρατημένο στο ράφι της βιβλιοθήκης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχετε αποψη για τον FURBY?

 

το θελει η κορη μου, (ειναι 5 χρονων) κ επειδη δεν τρελαινομαι να της το παρω εγω, μου ειπε οτι θα το παρει με δικα της λεφτα (απο τα καλαντα)

 

 

εχω ενστασεις, επειδη μου φαινεται βλακεια παιχνιδι κ υπερβολικα ακριβο για αυτα που κανει, αλλα θα ηθελα κ αλλες γνωμες, ειδικα απ οσους το εχουν παρει ηδη

 

Καλύτερα να το πάρεις για σένα ! Είναι όντως τέλειο αλλά όχι για τόσο μικρό παιδάκι. Παρουσιάζει 4 διαφορετικούς χαρακτήρες αναλόγως τη συμπεριφορά σου προς αυτό και παθαίνεις μία "εμμονή".

Link to comment
Share on other sites

εχετε αποψη για τον FURBY?

 

το θελει η κορη μου, (ειναι 5 χρονων) κ επειδη δεν τρελαινομαι να της το παρω εγω, μου ειπε οτι θα το παρει με δικα της λεφτα (απο τα καλαντα)

 

 

εχω ενστασεις, επειδη μου φαινεται βλακεια παιχνιδι κ υπερβολικα ακριβο για αυτα που κανει, αλλα θα ηθελα κ αλλες γνωμες, ειδικα απ οσους το εχουν παρει ηδη

 

sorry, δεν το ξέρω το συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά λάβε υπόψη σου ότι κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. δηλ. καποιο μπορεί να κολλήσει κάποιο άλλο να μην του αρέσει... εγώ θα σου πρότεινα εάν τα οικονομικά σας το επιτρέπουν και ούτως ή άλλως σκεφτόσουν να διαθέσεις ένα τέτοιο ποσό για το παιδί και στο παιδί του αρέσει πολύ why not? εάν όχι άστην να το πληρώσει με τα λεφτά από τα κάλαντα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...