Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χωριστός ύπνος?


anastasiab

Recommended Posts

ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!ΚΑΙ 20 ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΚΑ ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ, Η ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sol

    sol 9 δημοσιεύσεις

  • anastasiab

    anastasiab 7 δημοσιεύσεις

  • maryp

    maryp 6 δημοσιεύσεις

  • Ekabn

    Ekabn 6 δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ :? Ο ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ[14 ΜΗΝΩΝ] ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΡΑΚΤΕΡ!ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΥΠΝΑΕΙ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΤΡΟΜΑΡΑ.ΤΡΕΧΩ ΕΓΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ [ΕΧΩ ΕΞΤΡΑ ΚΡΕΒΑΤΙ] ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ.ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΚΤΕΡ?

 

Υπαρχουν ειδικα αυτοκολλητα ζητα τα στο φαρμακειο , αστα μεγαλο βασανο κουκλα μου υποφερουμε και συμπασχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...