Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΔΟΣΑΚΟΣ


Recommended Posts

Ψάχνοντας στο διαδίκτυο για διάφορα βρεφικά είδη, βρήκα ανάμεσα σε πολλά άλλα και αυτό:

http://cgi.ebay.de/Fusssack-Maxi-Cosi-Mura-ATLANTIC-SLICE-2008-Neu_W0QQitemZ220275222449QQcmdZViewItem?hash=item220275222449&_trkparms=39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A1%7C240%3A1318&_trksid=p3911.c0.m14

 

Μου φαίνεται εξαιρετικά βολικό ιδίως για γρήγορα αναπτυσσόμενα μωρά. Το έχει δοκιμάσει κανείς. Είναι όντως πρακτικό για τις βόλτες? Αναμένω να γεννήσω γύρω στα Χριστούγεννα οπότε θα χρειαστώ σίγουρα κάτι για το κρύο για τις βόλτες τους πρώτους 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εξαρτάται σε πιο μέρος της ελλάδας είσαι...

εμείς που είμαστε αθήνα, μας είχαν κάνει δώρο ένα τέτοιο και το παιδί το έβαλε μόνο μια φορά με τα χιόνια...

είναι πάρα πολύ ζεστά! δεν είναι για αθήνα... αν είσαι όμως πάνω Βόρεια Ελλάδα αλλάζει...

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται σε πιο μέρος της ελλάδας είσαι...

εμείς που είμαστε αθήνα, μας είχαν κάνει δώρο ένα τέτοιο και το παιδί το έβαλε μόνο μια φορά με τα χιόνια...

είναι πάρα πολύ ζεστά! δεν είναι για αθήνα... αν είσαι όμως πάνω Βόρεια Ελλάδα αλλάζει...

 

Συμφωνώ και γω. Σκέψου το πόσο πολύ θα χρησιμοποιείς το καρότσι ειδικά όταν έχει πολύ κρύο και για τί αποστάσεις θα κάνεις μ'αυτό. Είναι εξαιρετικά βολικό και πρακτικό αν το καρότσι είναι ο μοναδικός τρόπος μετακίνησής σας. Αν, όμως, έχετε αυτοκίνητο και βολεύεστε μ'αυτό ή όταν κάνει πολύ κρύο το παιδί δε θες να το βγάζεις έξω μην το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την Ωριονομαμά, για αθήνα δεν το χρειάζεσαι παρά μονο στα χίονια (πέρυσι χειμώνα ήμουν αθήνα) αλλά για βόρεια ελλάδα σίγουρα το χρειάζεσαι, το κρύο εδώ πανω είναι πολύ ποιο τσουχτερό απο την Αθήνα. Πέρυσι στην αθήνα περάσα τον πρώτο μου και τελευταίο ευτυχώς χειμώνα και δεν κατάλαβα το κρύο που ήμουν συνηθισμένη στην Θεσσαλονίκη.Εγώ πήγα πήρα μια φορμα του "Σκι" τις λέω εγώ από τα Mothercare σε ροζ νομίζω 49ευρώ με αποσπώμενα γαντάκια! Πολύ καλή μου φάνηκε και ζεστή

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...