Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΕΤΑΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γνωριζει κανεις λινκ,, μπαινω μεσα και δεν βλεπω τπτ εσες που τα ειδατε ....πηρα βραδυ απο κει γιατι ημουνκοντα και μου παν μετα τις 12 θα αρχισουν να βγαινουν .. καλη επιτυχια σε ολες τις μανουλες

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ανέβει ακόμα τίποτα... υπάρχει αυτό http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/index_no_template.html Αλλά δεν βγάζει τίποτα...

Το κόβω να αργεί ακόμα... απ'τα αποτελέσματα των πανελληνίων έχω να νοιώσω τέτοιο άγχος:cool:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ειδαμε ακομη αποτελεσματα,,,βλεπουμε αυτο που εβαλα και πριν μια σελιδα,,,,το λινκ ,να το ξαναβαλω λοιπον

,,,

 

http://www.eetaa.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/index_no_template.html

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

χειροτερα και απο πανελληνιες μπορω να πω...

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Πικρα κοριτσια' date='η καρτα ανεργειας μου ηταν μετα τις 19/6 και δεν την δεχονται!Κριμα!Αλλα δεν εγραφε πουθενα οτι ηθελε καρτα πριν απο αυτη την ημερομηνια[/quote']

 

Κρίμα όντως... όμως το γράφει ότι πρέπει η κάρτα ανεργίας να είναι σε ισχύ την ημερομηνία που δημοσιεύθηκε η πρόσκληση.Και ήταν 19-6-2012.Δυστυχώς.

glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε;Μου γράφει ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ:ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΕΓΚΡΙΤΙΚΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗς ΤΟΥ ΟΑΕΔ.Δεν κατάλαβα :(

fVLTp2.png

ο Αργύρης μου γεννήθηκε 10/10/10

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ειχα καταλαβει!Ποπο τζαμπα η αγωνια μου ρε γμτ!Κι ειχα πολλα μορια θα μασταν μεσα!Ας πηγαινα νωριτερα να τη βγαλω!Ουφ θα σκασω!Δεν πειραζει καποια αλλη μανουλα θα γλιτωσει τον ιδιωτικο!!!Φιλακια σε ολες!Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε;Μου γράφει ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ:ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΕΓΚΡΙΤΙΚΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗς ΤΟΥ ΟΑΕΔ.Δεν κατάλαβα :(

 

 

το ειχες παει επικυρωμενο???σε φωτοτυπια απλη???

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

το ειχες παει επικυρωμενο???σε φωτοτυπια απλη???
ειχα παει το πρωτοτυπο.Μολις τωρα εμαθα πως θέλουν απο την καρτέλα την αρχική φωτοτυπία και επικύρωση και οχι ενα χαρτι,εστω και με σφραγίδα, που λεει πως παίρνεις ταμείο.Τρεχα γυρευε....

fVLTp2.png

ο Αργύρης μου γεννήθηκε 10/10/10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, φέτος έκανα πρώτη φορά αίτηση μέσω έσπα για παιδικό σταθμό.. το όνομά μου είναι στον προσωρινό πίνακα.. βρε κορίτσια εξηγήστε μου τι ακριβώς σημαίνει αυτό;; έχω επιλεγεί ή θα πρέπει να περιμένω μέχρι το σάββατο;; σημαίνει ότι έχω θέση ή έχω απλά έγκυρη αίτηση και ίσως να έχω θέση;; είμαι λίγο άσχετη και το πως διατυπώνονται όλα, σου αφήνει περιθώριο αμφιβολίας.. ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, φέτος έκανα πρώτη φορά αίτηση μέσω έσπα για παιδικό σταθμό.. το όνομά μου είναι στον προσωρινό πίνακα.. βρε κορίτσια εξηγήστε μου τι ακριβώς σημαίνει αυτό;; έχω επιλεγεί ή θα πρέπει να περιμένω μέχρι το σάββατο;; σημαίνει ότι έχω θέση ή έχω απλά έγκυρη αίτηση και ίσως να έχω θέση;; είμαι λίγο άσχετη και το πως διατυπώνονται όλα, σου αφήνει περιθώριο αμφιβολίας.. ευχαριστώ! :)

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ε μαλλον καλημερα!!!

εχει επεξεργαστει καμια το pdf?

προσπαθω με search να μου βγαλει το σταθμο μας αλλα τπτ.

προσπαθησα με nitro να μετατρεψω το pdf σε excel αλλα παλι τπτ.:confused:

καμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...