Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ...(ΤΙ ΕΙΝΑΙ; & ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


οτι θες να σου τη στήλω κιόλας.. είναι με το προγραμμα ζωγραφική...

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πιστευω κ οι οδηγίες να βοηθησουν πολλα φιλια

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον να πας σε κανανα μεγαλο για να βρεις ποικιλία.. το δικό μου εκανε 15 ευρω..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι τιμες κυμμαινονται μεταξυ 14 και 40 ευρω........

 

Θα ψαξεις σε καλα βιβλιοπωλεια να δεις ποικιλια......κυκλοφορουν για μωρα περι τα 6-7 σχεδια και εταιριες......ειχα βρει ενα πολυ καλο με 14 εςυρω.......με πολυ ωραιες ζηγραφιες αλλα δεν θελω τα τυποποιημενα......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ δεν άντεξα, και καθότι είμαι πολύ μεγάλη ταμπέλα με χειροτεχνίες κλπ, και πήγα και πήρα έτοιμο από τον Παπασωτηρίου αυτό http://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=1578495&prid=832741&deid=0 (ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση έτσι?)

 

Είναι τέλειο!! Συνδυάζει λίγες σελίδες στην αρχή για την εγκυμοσύνη (τα βασικά μόνο - το άλλο που ήταν όλο για την εγκυμοσύνη το βρήκα πολύ αναλυτικό) και όλο το υπόλοιπο είναι από την γέννηση και μετά...

 

είναι το πρώτο πράγμα που αγόρασα για το μωρό και το βλέπω και λιώνω! :D (έχω χαζέψει μου φαίνεται από τόσο νωρίς!)

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!! ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ..ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΟΝ :wink:

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Jen όντως είναι πολύ ωραίο κοπέλλα μου. Το εξώφυλλο τέλειο!!

Αχ ..... μακάρι να μπορούσα και εγώ να βρώ ένα τέτοιο!!! Πήγα σε 2-3 βιβλιοποωλεία αλλά δεν έχουν θα ψάξω σε κανένα καλύτερο και μεγαλύτερο μπας και βρω τίποτα καλό :?

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jen όντως είναι πολύ ωραίο κοπέλλα μου. Το εξώφυλλο τέλειο!!

Αχ ..... μακάρι να μπορούσα και εγώ να βρώ ένα τέτοιο!!! Πήγα σε 2-3 βιβλιοποωλεία αλλά δεν έχουν θα ψάξω σε κανένα καλύτερο και μεγαλύτερο μπας και βρω τίποτα καλό :?

 

Μπορείς να το αγοράσεις και online από τον Παπασωτηρίου...

έχει και κενές σελίδες για να κολλήσεις ότι θέλεις και κάτι άλλες θήκες που με΄σα θα βάλω τους υπερήχους...ότι άλλο θες να μάθεις για το πως είναι από μέσα ρώτα. :wink:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορεις να ψωνισεις με προπληρωμενη καρτα........ετσι θα ψωνιζω κι εγω........βαζεις λεφτα μεσα οσα χρειαζονται καθε φορα και δεν μπορουν να σε υπερχρεωσουν χακερς.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο λευκωμα αυτο.......το χω ξεφυλλισει!!!!! Απο τα πιο ομορφα και βολικα.....κι ξαιρετικη τιμη.......εχω την εντυπωση οτι στο ΜΑΧ ηταν αρκετα πιο ακριβο!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Jen. πήγα χθές βιβλιοπωλείο και βρήκα το ημερολόγιο που πήρες και εσύ και φυσικά το πήρα γιατί ήταν το καλύτερο που είχε και όταν το μετροφύλλησα μάρεσε πάρα πολύ. Παράγγειλα να μου φέρουν καινούργιο γιατί αυτό ήταν λερωμένο και δεν είχε άλλο !!! Θα το έχω σε 10 μέρες !! Πολύ χάρηκα που το βρήκα :D:D

Το θέμα ρε κορίτσια βλέπω ότι εγώ το πήρα 18,80 ευρώ και το βλέπω στο διαδύκτιο 16 ευρώ. Και σκέφτομαι τώρα δεν πάω να κάνω καμιά κάρτα για το διαδύκτιο να τα παραγγέλω από εκεί που είναι και φθηνότερα ? όπως και ένα άλλο βιβλίο που πήρα χθες έκανε 23 ευρώ ενώ το βλέπω διαδύκτιο 18 ευρώ. Το θέμα δεν ξέρω τί γίνεται με τα μεταφορικά δηλαδή αν με τα μεταφορικά τελικά σου έρχεται το ίδιο και δεν αξίζει. Εσείς αλήθεια έχετε δοκιμάσει από το διαδύκτιο ? Σύμφέρει ??

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jen. πήγα χθές βιβλιοπωλείο και βρήκα το ημερολόγιο που πήρες και εσύ και φυσικά το πήρα γιατί ήταν το καλύτερο που είχε και όταν το μετροφύλλησα μάρεσε πάρα πολύ. Παράγγειλα να μου φέρουν καινούργιο γιατί αυτό ήταν λερωμένο και δεν είχε άλλο !!! Θα το έχω σε 10 μέρες !! Πολύ χάρηκα που το βρήκα :D:D

Το θέμα ρε κορίτσια βλέπω ότι εγώ το πήρα 18,80 ευρώ και το βλέπω στο διαδύκτιο 16 ευρώ. Και σκέφτομαι τώρα δεν πάω να κάνω καμιά κάρτα για το διαδύκτιο να τα παραγγέλω από εκεί που είναι και φθηνότερα ? όπως και ένα άλλο βιβλίο που πήρα χθες έκανε 23 ευρώ ενώ το βλέπω διαδύκτιο 18 ευρώ. Το θέμα δεν ξέρω τί γίνεται με τα μεταφορικά δηλαδή αν με τα μεταφορικά τελικά σου έρχεται το ίδιο και δεν αξίζει. Εσείς αλήθεια έχετε δοκιμάσει από το διαδύκτιο ? Σύμφέρει ??

 

Χαίρομαι που το βρήκες! Είναι όντως πολύ γλυκούλικο!

 

Το διαδίκτυο σίγουρα συμφέρει για αγορές βιβλίων και όχι μόνο...από το εξωτερικό σίγουρα σε χρεώνουν μεταφορικά αλλά έχω την εντύπωση ότι εσωτερικό ίσως όχι...δεν έχω εμπειρία από παραγγελία εσωτερικού...αλλά αν είναι αν σε χρεώσουν αυτό θα φανεί στην σελίδα όταν πας να πληρώσεις με την κάρτα πριν πληρώσεις για να είσαι ενήμερη για το συνολικό κόστος...για πιο σίγουρα μπορείς να πάρεις και ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις. :wink:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... έχουμε το ίδιο ημερολόγιο "το μωρό μας μεγαλώνει"

 

εγώ τώρα ξεκίνησα να το φτιάχνω γιατί το μωράκι μου είναι 25 ημερών...

 

Το άλλο που φαίνεται στη φωτογραφία τι είναι?

Κοριτσια σημερα πηγα και ζητησα το συγκεκριμενο λευκωμα forever friends αλλα μου το εδωσαν με αλλο εξωφυλλο σε καινουρια εκδοση..Αραγε μεσα ειναι το ιδιο ι με το παλιο?Εσυ κατερινα μου απο που το αγορασες το λευκωμα?Επισης αυτο που μου εδωσαν εχει 16 ευρω.Το παλιο ποσο κοστιζει?
Link to comment
Share on other sites

κι εγω 16 το αγορασα.. μαλλον το ιδιο θα είναι απο μέσα.. για δες τη πρωτη σελιδα εχω καποιες φωτο απο τις εσωτερικές σελιδες του βιβλίου ..μοιαζουν με το δικό σου;;

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...