Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γαιδουρια ή κατι αλλο Νο2


Cooker

Recommended Posts

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=103943

 

Επειδη μου αρεσε αυτο το θεμα,το επαναφερω με ενα νεο ποστ.

 

Σε ενα μηνα βαφτιζει η νυφη μου το δευτερο παιδακι της!

Δεν χρειαστηκε να ψαξει για κουμπαρους,δεν ειχε καν γεννησει οταν δεχτηκε προταση απο μια πρωην συμμαθητρια της!

 

Αγκαλιες,χαρες,φιλια....Επιτελους η φιλια επισφραγιζεται με κουμπαρια.Ωσπου σκαει η βομβα πριν λιγο καιρο!!!

 

Ρωταει η νυφη μου τι δωρο θελει ως νονα και γυριζει η νονα και απαντα "Θελω οπωσδηποτε κατι πολυ ακριβο,γιατι εγω θα σου φερνω δωρα συνεχεια.Για να κανω αποσβεση στα εξοδα που θα κανω ανα τα χρονια,πρεπει το δωρο να ειναι αξιας"

"Οκ,λεει η νυφη μου,τι θα ηθελες?"

Και της απαντα τελειως ψυχραιμα "Ενα αυτοκινητο!!!":shock::shock:

 

Χα χα χα...Δεν θυμαμαι το μοντελο.Προκειται για ενα ΚΙΑ που αναμενεται να ερθει Ελλαδα το φθινοπωρο.

 

Ξεκιναει λοιπον ενας απιστευτος διαλογος οτι δεν μπορουν να της διαθεσουν ενα τοσο μεγαλο ποσο για την αγορα αυτοκινητου και της απαντα η αλλη οτι θα κανει εξοδα μια ζωη και οτι δεν την πειραζει αν το αγορασει με δοσεις!!!

 

Δεν ξερω τι θα κανουν,αλλα εγω θα την ειχα πεταξει εξω απο την πορτα !!!!!!!!!!

 

Και η βαφτιση ειναι.....στις 22 Ιουλιου .Μεχρι τοτε αναμενεται πολυ SHOW!!!

 

Θα σας εχω ενημερους παντα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ μετα ξυπνησε η φιλη.... τωρα που το λες μου λειπει ενα εξοχικο με πισινα αλλα δεν ειμαι κ τοσο γαιδουρα....λεω να βαφτισω διδυμα κ απλα θα το ζητησω απο τους γονεις

Ε! καλα ας μην εχει κ πισινα ας ειναι απλα κοντα στην θαλασσα!!!!!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Χα το βρηκα! βλεποντας την διαφημιση στο ποστ μου ηρθε ιδεα ας δεχτουν αλλα οχι κ ΚΙΑ να της παρουν ενα ferrari να την παει στην εκκλησια να βαφτισει δεν ειναι αναγκη να της πουν οτι θα ειναι για μια μερα μονο η ενοικιαση..... δες απο κατω απο 85 ευρω λεειιιιιιιι

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ριξει απιστευτο γελιο γιατι η κοπελα φαινεται να μιλαει ......σοβαρα!!

 

Για να ειμαι και σωστη ομως ειπε στην νυφη μου να πανε μαζι να διαλεξουν τα βαφτιστικα και το σταυρο και θα πληρωσει και στολισμο εκκλησιας!!!

 

Παμε καλα ή μας εχει βαρεσει η ζεστη κατακουτελα???!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να της δώσεις τσάμπα λαχανικά από το δίπλα θέμα που άνοιξες, και πολύ της είναι!

 

Τα λαχανικακια μου ειναι φρεσκοτατα και μονο με νερακι,φροντισμενα με πολυ αγαπη και πολυ κοπο.Ουτε για αστειο δεν το δεχομαι!Εγω ετσι και αλλιως ειμαι η θεια,δεν ανακατευομαι!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Η φίλη σου πρέπει να δεχθεί οπωσδήποτε την πρόταση της νονάς και να αγοράσει φυσικά το αυτοκίνητο με όποιο κόστος. Μόνο που πρέπει να βάλει μια μικρή προϋπόθεση:

Η νονά, να αγοράσει στη μαμά ένα ζαχαροπλαστείο μαζί με τις σχετικές άδειες για να μπορεί να τρατάρει τη νονά, ότι τραβάει η όρεξή της for ever... Αφού είναι δέσμευση ζωής! Πώς να το κάνουμε;!

Αααα και να της πει να μην ανησυχεί για την αποπληρωμή. Η νονά άνετα μπορεί να πάρει ένα δάνειο και να τις έρχονται "λίγα-λίγα". :P

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα της έκανα δώρο ένα εισιτήριο του κτελ απλή διαδρομή για τον αγύριστο.

Να αλλάξει επειγόντως νονά. Ας βάλει αδερφό/αδερφή, μάνα/πατέρα, η συγκεκριμένη ούτε στη βάφτιση δεν πρέπει να είναι καλεσμένη.

Μου αρέσει που κάθισε και το συζήτησε και μαζί της μπας και της αλλάξει γνώμη για το αμάξι.

 

(γιατί δεν της το βαφτίζεις εσύ cooker?)

 

Επίσης να θυμίσει στη φίλη της πως είναι σχετικό το πόσα έξοδα θα κάνει τελικά μια ολόκληρη ζωή, καθώς κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει αύριο και μπορεί η κοπέλα να μην προλάβει να κάνει απόσβεση της αξίας του αμαξιού σε δώρα.

(έγραψα σε κακία!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Η φίλη σου πρέπει να δεχθεί οπωσδήποτε την πρόταση της νονάς και να αγοράσει φυσικά το αυτοκίνητο με όποιο κόστος. Μόνο που πρέπει να βάλει μια μικρή προϋπόθεση:

Η νονά, να αγοράσει στη μαμά ένα ζαχαροπλαστείο μαζί με τις σχετικές άδειες για να μπορεί να τρατάρει τη νονά, ότι τραβάει η όρεξή της for ever... Αφού είναι δέσμευση ζωής! Πώς να το κάνουμε;!

Αααα και να της πει να μην ανησυχεί για την αποπληρωμή. Η νονά άνετα μπορεί να πάρει ένα δάνειο και να τις έρχονται "λίγα-λίγα". :P

 

 

Νυφη μου ειναι!Γελασα πολυ παντως με το ποστ σου!!Η μαμα μου εχει στεναχωρεθει αφανταστα!!Την βριζει,ολη την ωρα,αλλα της ειπα να μην ανακατευεται,το παιδακι εχει και μαμα και μπαμπα να αποφασισουν τι θα κανουν!!Αλλα ουτε και να φορτωνει την νυφη μας με περισσοτερο αγχος!!

 

Τι να κανουμε,και αυτα μες την ζωη ειναι.......:-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

Χα το βρηκα! βλεποντας την διαφημιση στο ποστ μου ηρθε ιδεα ας δεχτουν αλλα οχι κ ΚΙΑ να της παρουν ενα ferrari να την παει στην εκκλησια να βαφτισει δεν ειναι αναγκη να της πουν οτι θα ειναι για μια μερα μονο η ενοικιαση..... δες απο κατω απο 85 ευρω λεειιιιιιιι

 

θεά!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα της έκανα δώρο ένα εισιτήριο του κτελ απλή διαδρομή για τον αγύριστο.

Να αλλάξει επειγόντως νονά. Ας βάλει αδερφό/αδερφή, μάνα/πατέρα, η συγκεκριμένη ούτε στη βάφτιση δεν πρέπει να είναι καλεσμένη.

Μου αρέσει που κάθισε και το συζήτησε και μαζί της μπας και της αλλάξει γνώμη για το αμάξι.

 

(γιατί δεν της το βαφτίζεις εσύ cooker?)

 

Επίσης να θυμίσει στη φίλη της πως είναι σχετικό το πόσα έξοδα θα κάνει τελικά μια ολόκληρη ζωή, καθώς κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει αύριο και μπορεί η κοπέλα να μην προλάβει να κάνει απόσβεση της αξίας του αμαξιού σε δώρα.

(έγραψα σε κακία!!!!)

 

 

Καλα,ΑΥΤΟ με το εισητηριο για τον αγυριστο,τι να σου πω!!!!Πεθανα απο τα γελια!!!Γαμωτο και δεν θελω να πολυ γελαω (Κανω καποια θεραπεια και πρεπει να ειμαι λιγο ...ηρεμουλα)....Αλλα,γελασα πολυ!!!!!!!!!!!!!!

 

Εγω δεν μπορω να μπω στην μεση και να αυτοπροταθω ως νονα.Ειμαι διακριτικη θεια.Αν δεν υπαρχει αλλη λυση,ευχαριστως να το κανω,αλλα σε καμια περιπτωση δεν θελω να νιωθει η νυφη μου οτι επεμβαινω!

 

Καθισανε να το συζητησουν,για να βεβαιωθει η νυφη μου οτι δεν προκειται για πλακα....!!Ξερεις,πως λεμε "Α,για την γιορτη μου θελω ενα σπιτι με πισινα και κουρ κουρ τα γελια!"

 

 

Μονο που εδω,δεν γελασε κανεις..Ξερω οτι στεναχωρεθηκαν ολοι.Αλλα εγω το βρηκα πολυ αστειο:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Χα το βρηκα! βλεποντας την διαφημιση στο ποστ μου ηρθε ιδεα ας δεχτουν αλλα οχι κ ΚΙΑ να της παρουν ενα ferrari να την παει στην εκκλησια να βαφτισει δεν ειναι αναγκη να της πουν οτι θα ειναι για μια μερα μονο η ενοικιαση..... δες απο κατω απο 85 ευρω λεειιιιιιιι

 

 

Χι χι χι χι χι!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το βαφτίζει ο νονός-νονά του πρώτου παιδιού? Ούτως ή άλλως όταν θα φέρνει δώρο στο ένα παιδάκι κάτι θα φέρνει και στο άλλο. Πολλοί το κάνουν έτσι. Ρίξε τους την ιδέα. Αν το θέμα κολλάει στο οικονομικό (δεν μπορεί ο νονός/νονά) ας βάλει χρήματα το ζευγάρι να συμπληρώσει.

Όχι να σκάνε δεν θα έπρεπε για τέτοιους ανθρώπους...να τους δείχνουν με το δάχτυλο και να κλαίνε από τα γέλια θα έπρεπε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ηθελα να παρω θεση για το ποιος θα γινει και το ποιος δεν θα γινει νονος!Ειναι γονεις,ξερουν,θα αποφασισουν τι θελουν και τι ειναι σωστο να κανουν!

 

Εγω παντως θα την ειχα πεταξει απο το μπαλκονι τσουκ κατω!!

 

Αν ρωτησουν την γνωμη μου,θα τους την πω.Αν ζητησουν την βοηθεια μου,θα τους την δωσω,αλλα προτιμω να μην επεμβαινω χωρις να μου εχουν δωσει την αδεια!

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε κ το δικό μου στόρυ....ο δικός μας υποψήφιος νονός μας άφησε 2 μήνες πριν τη βάφτιση - ενω είχε προτείνει αυτός μόνος του απ όταν ήμουν έγκυος να βαφτίσει - γιατί ήθελε να φέρει στη βάφτιση περισσότερους καλεσμένους απ τους δικούς μας κ φυσικά του είπαμε πως αυτό δεν γίνεται!Είχε λέει πολλές υποχρεώσεις να βγάλει!!Και έπρεπε να τις βγάλει στη δική μου τη βάφτιση!!και μη χειρότερα κορίτσια!!Φυσικά τον στείλαμε στο διάολο.....Χαρά στους νονούς, δεν ντρέπονται λίγο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακούστε κ το δικό μου στόρυ....ο δικός μας υποψήφιος νονός μας άφησε 2 μήνες πριν τη βάφτιση - ενω είχε προτείνει αυτός μόνος του απ όταν ήμουν έγκυος να βαφτίσει - γιατί ήθελε να φέρει στη βάφτιση περισσότερους καλεσμένους απ τους δικούς μας κ φυσικά του είπαμε πως αυτό δεν γίνεται!Είχε λέει πολλές υποχρεώσεις να βγάλει!!Και έπρεπε να τις βγάλει στη δική μου τη βάφτιση!!και μη χειρότερα κορίτσια!!Φυσικά τον στείλαμε στο διάολο.....Χαρά στους νονούς, δεν ντρέπονται λίγο...

 

Τελικα ποιος βαφτισε το παιδακι σας??Βρηκατε ευκολα μετα νονο/νονα?

 

Καλα,αυτο το θεωρω μεγαλη γαιδουρια!!!Θες Χριστιανε μου να γινεις νονος,κανε το μυστηριο,παρε και δυο τρεια ατομα μαζι σου και μην φορτωνεις τις υποχρεωσεις σου σε τριτους!!!

 

Με ξενα κολυβα,κανω και εγω κηδεια λεμε στο χωριο μου!!!!

 

Πολυ τα περνω με αυτα τα πραγματα!!!!!

 

Και εγω εγινα νονα,δεν ειχα απαιτησεις ουτε απο την κουμπαρα μου,ουτε απο κανεναν!Οταν με ρωτησε η κουμπαρα τι δωρο θελω,επειδη ντρεπομουν της ειπα οτι θες εσυ.Μου εφερε ενα φορεμα που ηξερε οτι το ηθελα.80 ευρω!Το καταχαρηκα και το χιλιοφορεσα!!!!!

 

Στο γλεντι,αν και μου ειπε η κουμπαρα μου να φερω και τους δικους μου αλλα και τους γονεις του αρραβωνιαστικου μου(δεν ειχαμε κανει γαμο τοτε),δεν το καναμε.Ηρθανε 3 ατομα .Η μαμα μου,η πεθερα μου και ο ανυπαντρος κουνιαδος μου.Αμα ερχονταν ολα μου τα αδερφια με τα παιδια τους και τους/τις συζηγους,ΓΕΜΙΖΑΜΕ απο μονοι μας μισο κεντρο!!!

 

Διαβαζα σε καποιο αλλο τοπικ,οτι οι νονοι φερανε 75 ατομα!!!:shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιος βαφτισε το παιδακι σας??Βρηκατε ευκολα μετα νονο/νονα?

 

Καλα,αυτο το θεωρω μεγαλη γαιδουρια!!!Θες Χριστιανε μου να γινεις νονος,κανε το μυστηριο,παρε και δυο τρεια ατομα μαζι σου και μην φορτωνεις τις υποχρεωσεις σου σε τριτους!!!

 

Με ξενα κολυβα,κανω και εγω κηδεια λεμε στο χωριο μου!!!!

 

Πολυ τα περνω με αυτα τα πραγματα!!!!!

 

Και εγω εγινα νονα,δεν ειχα απαιτησεις ουτε απο την κουμπαρα μου,ουτε απο κανεναν!Οταν με ρωτησε η κουμπαρα τι δωρο θελω,επειδη ντρεπομουν της ειπα οτι θες εσυ.Μου εφερε ενα φορεμα που ηξερε οτι το ηθελα.80 ευρω!Το καταχαρηκα και το χιλιοφορεσα!!!!!

 

Στο γλεντι,αν και μου ειπε η κουμπαρα μου να φερω και τους δικους μου αλλα και τους γονεις του αρραβωνιαστικου μου(δεν ειχαμε κανει γαμο τοτε),δεν το καναμε.Ηρθανε 3 ατομα .Η μαμα μου,η πεθερα μου και ο ανυπαντρος κουνιαδος μου.Αμα ερχονταν ολα μου τα αδερφια με τα παιδια τους και τους/τις συζηγους,ΓΕΜΙΖΑΜΕ απο μονοι μας μισο κεντρο!!!

 

Διαβαζα σε καποιο αλλο τοπικ,οτι οι νονοι φερανε 75 ατομα!!!:shock::shock::shock::shock:

 

Εμείς του είπαμε να φέρει γονείς και αδέρφια και αυτός κ η αρραβωνιαστικιά του, σύνολο 15 άτομα - κ στο τραπέζι μετά, αλλά αυτός ήθελε να φέρει 40 άτομα τη στιγμή που εμείς θα χαμε δικούς μας 30 άτομα, κλειστή βάφτιση!! Τι να πω.....

όχι δεν έχει γίνει ακόμα η βάφτιση και δεν έχουμε βρει ακόμα νονό, αλλά αν δεν βρούμε θα το βαφτίσει ο αδερφός μου το αγοράκι μου να χω το κεφάλι μου ήσυχο γιατί έχουν αγριέψει τα πράγματα απ ότι βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς του είπαμε να φέρει γονείς και αδέρφια και αυτός κ η αρραβωνιαστικιά του, σύνολο 15 άτομα - κ στο τραπέζι μετά, αλλά αυτός ήθελε να φέρει 40 άτομα τη στιγμή που εμείς θα χαμε δικούς μας 30 άτομα, κλειστή βάφτιση!! Τι να πω.....

όχι δεν έχει γίνει ακόμα η βάφτιση και δεν έχουμε βρει ακόμα νονό, αλλά αν δεν βρούμε θα το βαφτίσει ο αδερφός μου το αγοράκι μου να χω το κεφάλι μου ήσυχο γιατί έχουν αγριέψει τα πράγματα απ ότι βλέπω...

 

 

Καλα δεν ντρεποταν??Εσεις θα ειχατε 30 ατομα και αυτος ηθελε να φερει 40???:shock::shock::shock::shock:

 

Δεν μπορω να ακουω κουφαμαρες!!!!!!!:evil:

 

Απο μονος του,επρεπει να σκεφτει οτι ειναι κλειστη η βαφτιση ας παρει την αρραβωνιαρα του και 4-5 συγγενειες και τελος.!Πρεπει να καλεσει και τον κουμπαρο του μπατζανακη του??Η τον τριτοξαδερφο του γειτονα του?!Ελεος!!!Ντροπη του,χαλαει ενα ιερο μυστηριο!!

 

Σου ευχομαι να βρεις ευκολα και γρηγορα νονο.Υπαρχουν πολλα ζευγαρια ακομα (ευτηχως)που θελουν να βαφτισουν παιδακια!!!!Και εγω δηλαδη,δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα αλλα αν ειχα προταση,θα το εκανα.!!!!

 

Θα πηγαινα μεροκαματο στα χτηματα,οπως πηγαινα σαν μαθητρια για τα εξοδα των Αγγλικων,και θα εβγαζα ενα ποσο να γινει το μυστηριο.Καλη θεληση να υπαρχει και απο τις δυο τις μεριες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ντρεποταν??Εσεις θα ειχατε 30 ατομα και αυτος ηθελε να φερει 40???:shock::shock::shock::shock:

 

Δεν μπορω να ακουω κουφαμαρες!!!!!!!:evil:

 

Απο μονος του,επρεπει να σκεφτει οτι ειναι κλειστη η βαφτιση ας παρει την αρραβωνιαρα του και 4-5 συγγενειες και τελος.!Πρεπει να καλεσει και τον κουμπαρο του μπατζανακη του??Η τον τριτοξαδερφο του γειτονα του?!Ελεος!!!Ντροπη του,χαλαει ενα ιερο μυστηριο!!

 

Σου ευχομαι να βρεις ευκολα και γρηγορα νονο.Υπαρχουν πολλα ζευγαρια ακομα (ευτηχως)που θελουν να βαφτισουν παιδακια!!!!Και εγω δηλαδη,δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα αλλα αν ειχα προταση,θα το εκανα.!!!!

 

Θα πηγαινα μεροκαματο στα χτηματα,οπως πηγαινα σαν μαθητρια για τα εξοδα των Αγγλικων,και θα εβγαζα ενα ποσο να γινει το μυστηριο.Καλη θεληση να υπαρχει και απο τις δυο τις μεριες!!!!!

 

ακριβώς όπως το λες: χαλάει το ιερό μυστήριο. Αυτός δεν ήθελε να βαφτίσει για το αγοράκι μου, αλλά για την πάρτη του...Δεν πειράζει, να μαστε καλά

Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!

Link to comment
Share on other sites

 

Παμε καλα ή μας εχει βαρεσει η ζεστη κατακουτελα???!!!!

 

Κ που να σφίξουν οι ζέστες... Μερικοί άνθρωποι ή έχουν πολύ θράσος ή έρχονται από άλλο πλανήτη, τι να πω πια, τα έχω δει όλα!

KtMtp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κ που να σφίξουν οι ζέστες... Μερικοί άνθρωποι ή έχουν πολύ θράσος ή έρχονται από άλλο πλανήτη, τι να πω πια, τα έχω δει όλα!

 

Όντως, απίστευτο!!!! Εννοείται θα άλλαζα νονά. Καλά η νύφη σου τι σκέφτεται? αν και δεν θα γνωρίζεις απ οτι κατάλαβα

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα της αδερφουλας μου....γραφει ΚΙΑ ειναι ομως απο αυτα που μετακινειτε με τα ποδια(στυλ φλινστοουν) αν το θελετε ευχαριστως..(μιλαω σοβαρα).:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Τρατζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικκκ:lol::lol::lol::lol::shock::shock:

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Όντως' date=' απίστευτο!!!! Εννοείται θα άλλαζα νονά. Καλά η νύφη σου τι σκέφτεται? αν και δεν θα γνωρίζεις απ οτι κατάλαβα[/quote']

 

 

Βασικα ηρθε το απογευματακι να με δει και μιλησαμε.Δεν το διαπραγματευεται,ειναι εξαλλη απλα δεν ηθελε να τσακωθει μαζι της μπροστα σε κοσμο (Ειχε ερθει και η μαμα της υποψηφιας νονας)!Καθαρα θεμα σεβασμου.!

 

Ντρεπεται να το ζητησει απο αλλο ατομο να το βαφτισει γιατι ηδη σε ενα μηνα γινεται το μυστηριο.Ειναι λιγο κουλο.Αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα πουλησει και το βρακι της ακομα για να ικανοποιησει τις απαιτησεις του ενος κα του αλλου!!!

 

Την κοβω να της περνει κανενα πλαστικο αυτοκινητο απο το Τζαμπο....χαχα!!

 

Ο αδερφος μου,δεν την θελει για κουμπαρα.Την ανεβαζει ψωνιο ολη την ωρα,αλλα σημερα ηταν πιο πολυ απασχολημενος με τα πολιτικα δρωμενα παρα με την κουμπαρα του...χαχαα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να βρεί κάποιο άτομο απο το οικογενειακό της περιβάλλον που θα έχει άνεση να ζητήσει να γίνει νονά/νονός και να την στείλει την άλλη αδιάβαστη.....μα τι διαβάζω, αν είναι δυνατόν !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...