Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απεργία νοσοκομειακων γιατρών και αντιμετωπιση εγκαύματος σε ιδιωτικό ??


madrid05

Recommended Posts

Πριν 1 μήνα ο μικρός μου (19 μηνων) είχε ένα ατύχημα στο σπίτι με αποτέλεσμα να πάθει έγκαυμα στο χέρι αρκετά σοβαρό,ώστε να νοσηλευτεί στο Παιδων Αγ.Κυριακού 12 μέρες.

Τα Χριστούγεννα πήραμε εξιτηριο με οδηγίες για φροντίδα στο σπίτι και επίσκεψη στα εξωτερικά ιατρεία κάθε Πέμπτη για επαναξιολόγηση και νέες οδηγίες.

Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν η απεργία των νοσοκομειακών γιατρών και δεν πήγαμε (δεν μπορούσα να πάρω και άδεια καν, για να προσπαθήσω).Δυστυχώς όμως, και αυτήν την εβδομάδα συνεχίζεται!

Ο μικρός μου είναι πολύ καλύτερα, αλλά νομίζω οτι 2 εβδομάδες χωρίς νέες οδηγίες είναι πολλές.Φοβάμαι μήπως κάτι πρέπει να σταματήσω, κάτι πρέπει να αλλάξω και χάνω χρόνο για την επούλωση του τραύματος (που φαντάζομαι στα εγκαυματα παίζει ρόλο στον να μείνει όσο το δυνατόν μικρότερο σημάδι).

Πιστεύετε οτι θα πρέπει να πάω σε κάποιο ιδιωτικό? Θα μπορουν να αξιολογήσουν την κατάσταση σωστά μετά από τόσο καιρό και να με κατευθύνουν? Και αν ναι που μπορώ να τον πάω? Ιασω Παίδων ας πούμε?:confused:

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και βέβαια μπορείς να το πας κ σε ιδιωτικό.

απλά καλό θα ήταν να έχεις μαζί σου κ την συνταγή/χαρτί/φαρμακευτική αγωγή που έχει ήδη πάρει το παιδί.

για το ιασω δεν ξέρω-δεν έχω άποψη.

το μητέρα έχει καλή παιδιατρική.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και εγω θα σου συστηνα να πας στο μητερα....εχω παει και εγω τη μικρη μου για διαφορες εξετασεις και ειμαι απολυτα ικανοποιημενη απο τους γιατρους και τις νοσοκομες....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...