Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

κορίτσια σήμερα παρέλαβα το βαλιτσάκι της care direct

 

έχει διάφορα διαφημιστικά έντυπα όπως και τον κατάλαγο της mothercare

 

επίσης έχει μια πιπίλα, κρεμούλα για τον ποπούλη του μωρού, φυσιολογικούς ορούς για τη μυτούλα, μωρομάντηλα, απορυπαντικά για τα ρουχάκια του

 

έίναι τα πρώτα πραγματάκια του μωρού μου !!!!!

χαίρομαι πολύ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για το βαλιτσάκι πρέπει να επικοινωνήσεις με τα τηλέφωνα:

 

Από σταθερό 8001182800

Από κινητό 2109287700

Με SMS 6948820400 γράφοντας το ονοματεπώνυμο σας κι ένα σταθερό τηλ. για να σας πάρουν

 

Στην ενημέρωση δε σας έδωσαν τίποτα απολύτως?

Γιατί στα Chicco που είχα πάει μας δώσανε μια σακούλα με πιπίλα ή μπιμπερό,γαλάκτωμα καθαρισμού σε κανονική συσκευασία,διάφορα δειγματάκια από κρέμες,ένα cd για το θηλασμο και ενημερωτικά-διαφημιστικά έντυπα.Α κι ένα μπλοκάκι σημειώσεων κ στυλό.

Και στα Prenatal μια σακούλα με 1 δείγμα κρέμας για θηλές,ένα τετραδιάκι και ένα στυλό.

 

Αν ενδιαφέρεσαι για το βαλιτσάκι της mothercare πάντως στείλε έγκαιρα τα στοιχεία σου γιατί αργούν να το στέιλουν.

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα μέρος στις συναντήσεις με τη μαία στα mothercare, αλλά δε μου έδωσαν κανένα βαλιτσάκι :( . Δεν είμάστε καλά παιδάκια εμείς;;; :?

 

δες κι εδώ για λεπτομέρειες:

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=3201&postdays=0&postorder=asc&start=0

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ έλαβα μέρος στη συνάντηση του mothercare αλλά δεν μας είπαν τίποτα και η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δεν πολυενδιαφέρθηκα... Πάντως κράτησαν τα στοιχεία μας οπότε μπορεί να το στείλουν.

Σήμερα μια γειτόνισσα έδωσε στη μαμά μου ένα δελτίο δώρου από το Μαρινόπουλο όπου αν επισκεφτείς οποιοδήποτε σουπερ μαρκετ σου δίνουν μια τσάντα με πλούσια (όπως γράφει) δώρα και ένα μπλοκ κουπονιών αξίας 35 ευρώ. Στην εικόνα δείχνει την τσάντα να περιέχει ένα μπουκάλι αριελ (φαίνεται κανονική συσκευασία), μωρομάντηλα παμπερς, κρεμούλα johnson και ένα μπουκάλι johnson baby bath, μια σαλιάρα, και δείγματα από τη νουτρίτσια... Επίσης μας έδωσε κουπόνι των 3 και 5 ευρώ για πάμπερς οικονομική συσκευασία και κουπόνια του μισού ευρώ για κρέμες νουτρίτσια. Βέβαια εγώ γεννάω τον Οκτώβρη και τα κουπόνια λήγουν τέλος Αυγούστου, άρα μόνο τα πάμπερς θα τσιμπήσω...

Έχει πάρει κάποια άλλη κοπέλα αυτή την τσάντα από το Μαρινόπουλο? Αξίζει?

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...