Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Δεν ξέρω κατα πόσο αρέσει να ψάχνετε διάφορα πραγματάκια που αφορούν τα νινάκια σας και επειδή ψάχνοντας μπορείς να βρέις πολλά

σκέφτηκα να δίνουμε πληροφορίες η μία στην άλλη, που υπάρχουν αυτά τα μαγικά δωράκια που αλλάζουν την ψυχολογία μας

 

π.χ.

 

θα σας δώσω διευθύνσεις που μπορείτε να απευθυνθείτε για να σας στείλουν αυτά τα δωράκια( την μια την βρήκα εγώ και την άλλη μια άλλη κοπέλα του site μας.

 

http://www.bebehome.gr/

 

http://www.mothercare.gr/catalog/MOTHERCARE.pdf

 

αν καμμια απο εσας ξέρει οτιδήποτε άλλο, αν θέλει μπορεί να ενημερώνει και τις υπόλοιπες απο εμάς :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωραιο το θεμα σου αλλα θελει ψαξιμο για να εντοπιστουν οι προσφορες..κ εμεις που εχουμε ιντερνετ δεν ειναι κοπος να το ψαξουμε.καλο σου απογευμα...κ κρατα ζωντανο το θεμα!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Για το βαλιτσάκι της Mothercare:

 

Από σταθερό 8001182800

Από κινητό 2109287700

Με SMS 6948820400 γράφοντας το ονοματεπώνυμο σας κι ένα σταθερό τηλ. για να σας πάρουν

 

 

:wink::wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γράφοντας το ονοματεπώνυμο σας κι ένα σταθερό τηλ. για να σας πάρουν

 

 

:wink::wink:

 

Μετά όμως μην παραπονιέστε αν σας φλομώσουν στην διαφήμιση και στα τηλέφωνα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα τηλέφωνο για το βαλιτσάκι για δεύτερη φορά, στο πρώτο τηλέφωνο πριν 3-4 μήνες μου είπαν οτι θα μου το έστελναν αλλά τίποτα. Τώρα ξαναέδωσα τα στοιχεία μου και ελπίζω να το λάβω. Αν μου το στείλουν θα είναι λίγο πριν γεννήσω έτσι όπως τα υπολόγισα.

 

Ευχαριστώ

1123994.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα σεντονάκια απο το κατάστημα στη Θεσσαλονίκη φαντάζομαι δεν τα στέλνουν στην Αθήνα ε?Γιατί, αφού είναι για διαφημιστικούς λόγους, δεν έχει νόημα μάλλον...

 

Για το βαλιτσάκι του Mothercare: Είχα διαβάσει σε παλαιότερο τόπικ οτι καλό θα ήταν να πούμε οτι είμαστε σε πιο προχωρημένο μήνα μπας και το στείλουν πριν γεννήσουμε...ισχύει αυτό;

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα σεντονάκια απο το κατάστημα στη Θεσσαλονίκη φαντάζομαι δεν τα στέλνουν στην Αθήνα ε?Γιατί, αφού είναι για διαφημιστικούς λόγους, δεν έχει νόημα μάλλον...

 

Για το βαλιτσάκι του Mothercare: Είχα διαβάσει σε παλαιότερο τόπικ οτι καλό θα ήταν να πούμε οτι είμαστε σε πιο προχωρημένο μήνα μπας και το στείλουν πριν γεννήσουμε...ισχύει αυτό;

 

βασικά δεν είναι του mothercare... απλά εκεί γίνεται καταχώρηση της διαφήμισης... νομίζω είναι της care direct..

εγώ είχα πάρει τηλέφωνο όταν ήμουν 4 μηνών και μου είχαν πει σε ένα μήνα...τελικώς είμαι στον 7ο και ακόμα τίποτα...πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως θα έρθει μέσα στις επόμενες μέρες ειδαλιως να τους πάρω τηλέφωνο!!!!...

τους μίλησα λιγάκι κάπως μιας και καλά πήραν τα στοιχεία μου, αλλά βαλιτσάκι είναι καπνος!...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτά τα σεντονάκια απο το κατάστημα στη Θεσσαλονίκη φαντάζομαι δεν τα στέλνουν στην Αθήνα ε?Γιατί, αφού είναι για διαφημιστικούς λόγους, δεν έχει νόημα μάλλον...

 

Για το βαλιτσάκι του Mothercare: Είχα διαβάσει σε παλαιότερο τόπικ οτι καλό θα ήταν να πούμε οτι είμαστε σε πιο προχωρημένο μήνα μπας και το στείλουν πριν γεννήσουμε...ισχύει αυτό;

 

βασικά δεν είναι του mothercare... απλά εκεί γίνεται καταχώρηση της διαφήμισης... νομίζω είναι της care direct..

εγώ είχα πάρει τηλέφωνο όταν ήμουν 4 μηνών και μου είχαν πει σε ένα μήνα...τελικώς είμαι στον 7ο και ακόμα τίποτα...πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως θα έρθει μέσα στις επόμενες μέρες ειδαλιως να τους πάρω τηλέφωνο!!!!...

τους μίλησα λιγάκι κάπως μιας και καλά πήραν τα στοιχεία μου, αλλά βαλιτσάκι είναι καπνος!...

 

για το βαλιτσάκι της mothercare τα στοιχεία έδωσε το σαρδελάκι πιο πάνω, ενώ εγώ έδωσα τα στοιχεία για το βαλιτσάκι της care direct

 

εγώ που πήρα τηλ. μου είπαν σε κανένα μήνα θα το λάβω

άντε να δούμε :roll:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εμένα το βαλιτσάκι μου το έδωσε ο ίδιος ο γιατρός μου όταν πρωτοακούσαμε καρδούλα, "έτσι για να έχεις να παίζεις!!!!" μου είχε πει!!! Μάλλον για το ίδιο λέμε. Έχει μέσα διαφημιστικά προϊόντα (πιπίλα, κρεμούλες για το μωράκι, φυσιολογικό ορό, κ.λ.π.) και κάποια διαφημιστικά έντυπα για αγορά καροτσιού, προίκας μωρού κ.λ.π., όπως επίσης και χρήσιμες συμβουλές για το θηλασμό, την τοποθέτηση του καθίσματος στο αυτοκίνητο και άλλα τέτοια! Πλάκα έχει γενικά... :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια εγώ όταν πήρα τηλ. για το βαλιτσάκι της care direct μου είπαν ότι dεν έχει καμμία σχέση με το βαλιτσάκι της mothercare :!:

 

τώρα θα περιμένω να κάνω και το β επιπέδου να πάνε όλα καλά και θα δώ και για της mothercare :roll:

Link to comment
Share on other sites

Της care direct θα στο στείλουν απ'ό,τι κατάλαβα και έπειτε θα τηλ στα mothercare, ε? Μην ξεχάσεις να μας πεις τι περιείχαν και τα 2!

 

φυσικά και θα σας πώ, ας μου τα στείλουν όμως πρώτα :wink:

 

αλλά δεν έχεις να χάσεις κι εσύ τίποτα. πάρε τηλ. να σου τα στείλουν :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια έχω την εντύπωση πως το βαλιτσάκι της Mothercare είναι το ίδιο με το Care Direct.Εγώ για το Mothercare συμπλήρωσα (σε ενα κατάλογο τους είχαν ένα τηλ.ή ένα 4ψήφιο για να στείλεις με μνμ τα στοιχεία σου) και μου έστειλαν μετά από 3 περίπου μήνες το βαλιτσάκι CareDirect. Eίναι ένα κουτί με διάφορα διαφημιστικά, με δείγματα από απορρυπαντικό, πιπίλα, μωρομάντηλα και διάφορα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρε καμία για το σετ σεντονάκια από τη Θεσ/κη; Ισχύει όντως; Και αν ναι, τα στέλνουν Αθήνα;

 

Εγώ τους έποιασα χτες το πρωι μετά απο πολύ ώρα που έπεφτε η γραμμή συνέχεια.

Τελικά μούφα είναι απλά για να πάρεις τηλέφωνο και να σου πουνε που είναι το μαγαζί τους για να πας να σε πρήξουν και μετά ίσως σου δώσουν και τα σεντονάκια. :evil::evil:

Ας τα κρατήσουν γι αυτούς!!!!!!!!!!!!!

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Της CareDirect είναι το βαλιτσάκι απλά σου δίνουν διαφημιστικό έντυπο και από το κατάστημα mothercare. Δεν υπάρχει άλλο βαλιτσάκι, ρώτησα στο mothercare. Τώρα για να το λάβεις είναι ένα μπέρδεμα απ ότι βλέπω. Τους πήρα τηλέφωνο στον 3ο μήνα μου είπαν ότι θα μου το στείλουν σε ενάμιση μήνα και ακόμα περιμένω. Τους ξαναπήρα πριν λίγες μέρες στον 7ο πλέον και μου είπαν πάλι τα ίδια ότι θα μου το στείλουν σε ενάμιση μήνα δηλαδή θα το δω “live” λίγο πριν γεννήσω, και αν το στείλουν φυσικά!

1123994.png
Link to comment
Share on other sites

Της CareDirect είναι το βαλιτσάκι απλά σου δίνουν διαφημιστικό έντυπο και από το κατάστημα mothercare. Δεν υπάρχει άλλο βαλιτσάκι, ρώτησα στο mothercare. Τώρα για να το λάβεις είναι ένα μπέρδεμα απ ότι βλέπω. Τους πήρα τηλέφωνο στον 3ο μήνα μου είπαν ότι θα μου το στείλουν σε ενάμιση μήνα και ακόμα περιμένω. Τους ξαναπήρα πριν λίγες μέρες στον 7ο πλέον και μου είπαν πάλι τα ίδια ότι θα μου το στείλουν σε ενάμιση μήνα δηλαδή θα το δω “live” λίγο πριν γεννήσω, και αν το στείλουν φυσικά!

 

μια απο τα ίδια!!!...ακριβώς έτσι έχει γίνει και απο εμένα και τα πήρα εντελώς μιας και τα προσωπικά μου στοιχεία έιναι στην διάθεσή τους, αλλά το βαλιτσάκι άφαντο!....

ακόμα περιμένω απο τον 4ο μήνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Και εγω τρελαίνομαι για δωράκια για το ζουζουνι μου.

Μεχρι πριν μετακομισω μου εστελναν διαφορα κουπονια εκπτωτικα και για τις πανες ήταν υπεραρκετα. Και απο εταιρειες για διαφορα ειδη σπιτιου.

Δεν ξέρω που βρήκαν ολα τα στοιχεια αλλά ακομα δεν εχω αλλάξει τη διευθυνση μου και δεν λαμβάνω τιποτα προς το παρον.

Παντως ακόμα εκμεταλλεύομαι καθε περιπτωση προσφοράς.

Για παράδειγμα επιλέγω να αγοράζω πάνες γνωστής μάρκας στη μεγαλη συσκευασία των 88τεμ(2Χ44) στη τιμή των 25,00-26,00 ανάλογα το σ/μ.

Το Σάββατο που πήγα για ψώνια είχε άλλη μάρκα τα 62τεμ στη τιμή των 14,00 και μαζί δώρο ενα βαλιτσακι δώρο για τη μαμα.

Στην πραγματικοτητα ήταν το βαλιτσακι που δίνουν στο μαιευτήριο αλλά σε εμάς είχαν περάσει ολες οι εταιρείες εκτος από αυτή. Στο βαλιτσάκι υπήρχε αλλη μια συσκευασία 26τεμ., μωρομαντηλα μινι πακετο, βαμβάκι, σερβιετες και σερβιετάκια και κουπονια. Εν ολίγοις, 88 πανες + σερβιετες = 14,00

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...