Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιόλη Ανδριάνα


βατομουρίτσα

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Κορίτσια πώς σας φαίνεται ο συνδιαμός ονομάτων Ιόλη Ανδριάνα? (Ανδριάνα η πεθερά και Ανδρέας ο πεθερός) και Ιόλη γιατί μ΄άρέσει!

 

Δεν ξέρω τι συνδυασμό μπορείς να βγάλεις πάντως και τα 2 ονόματα είναι φανταστικά από μόνα τους (λίγο περισσότερο για εμένα το Ανδριάνα).

Link to comment
Share on other sites

...μου αρέσει πολύ το Ανδριάνα... αφου η πεθερά σου έχει τόσο όμορφο όνομα αξίζει να την βγάλεις... (εεε τώρα που το σκέφτομαι δεν ειμαι κ τόσοοοο αντικειμενική ..την κόρη μου την λενε..... Ανδρείνα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την αδελφη μου την λενε Αντριανα και ολοι λενε με το που το ακουνε "τελειο ονομα". Τωρα για τον συνδυασμο και τα δυο ειναι τοσο ωραια που ειναι κριμα να χαθει καποιο απο τα δυο με τον συνδυασμο!!

Ηρθε στην ζωη μας ενα μικρο θαυμα 27-8-2010

Με τον αντρούλη μου είμαστε μαζί από 26-3-2008

8cb77eec73ea8ded8efbb8757f6cb8c0.jpg

 

14/9/2014... δεν ξεχνω

Link to comment
Share on other sites

Ιολη δαγκωτο (αν και εχω την κορη μου Ιολανθη και ειμαι λιγο biased)

 

δε βλεπω πως μπορουν να συνδυαστουν χωρις να χαλασουν, εγω ειμαι υπερ των συνδυασμων οταν υποκυπτουν οι γονεις σε πιεσεις παπουδογιαγιαδων και βγαζουν ονοματα που δεν τους αρεσουν... εφ'οσον βρηκες ονομα που σ'αρεσει να φωναζεις ετσι το κοριτσακι σου :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...