Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μ' αρέσει!! (μηνύματα ξεσπάσματος...)


Recommended Posts

Δεν μ΄αρέσει που κάθε φορά που ανοίγω την τηλεόραση αυτές τις μέρες να βλέπω κάτι κοράκια

να ασελγούν πάνω στο πτώμα ενός ανθρώπου όποιος κι αν ήταν αυτός ότι και αν έκανε :evil::evil:

 

Ήμαρτον φτάνει πια με την υποκουλτούρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

κι εγω ...

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 269
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δε μ αρεσει που σημερα καναμε το δευτερο μας εμβολιο και ενω το μικρουλη μου ηταν γενναιο και ουτε κιχ εβγαλε το καημενο επρεπε να το αφησω στην μαμα μου για να ερθω στη παλιο (μη πω τιποτα αλλο) δουλεια αντι να γλυκο-αγκαλιαζω τον παιδαρουλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει που ο Πανος εχει υπηρεσια σημερα

Δεν μου αρεσει που μας τελειωσανε τα λεφτα

Δεν μου αρεσει που μας χτυπανε και εμας τα κουδουνια για τα ριμαδοδιαφημιστικα τους

Δεν μου αρεσει που η μαμα μου δεν μπορει να καταλαβει οτι ο πατερας μου εχει αλζχαιμερ και οτι πρεπει να του φαιρεται σαν σε μικρο παιδι .

Δεν μου αρεσει που πληρωσαμε 500 ευρω στα κινητα μας

Δεν μου αρεσει που πρεπει να περιμενουμε 1 βδομαδα μεχρι να παμε στο γιατρο για να μαθουμε και το φυλλο του νεου μωρου .

Link to comment
Share on other sites

6η μέρα και έχω ακόμα νεύρα και κακή διάθεση....... :mad::mad::mad:

 

Έχω καταντήσει σαν το γκρινιάρη των Στρουμφ..... Μου τη δίνουν όλοι και όλα (εκτός από τον άντρα μου και το μωρό μου).....

 

Δε μ'αρέσει τίποτεεεεεεεεε....... Θέλω να φύγω.... Να πάω κάπου, οπουδήποτε.... :mad::mad::mad::mad:

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε μ' αρέσει που την ώρα που μιλάω στο τηλέφωνο στη δουλειά και για δουλειά έρχονται διάφοροι και κατσικώνονται μπροστά μου με υφάκι "κλείστο τώρα γιατί βιάζομαι" ή αρχίζουν και μου μιλάνε, αδιαφορώντας για το αν είμαι απασχολημένη :evil:

Μέχρι και η καθαρίστρια ρε γμτ το κάνει! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ΄αρέσει που κάθε φορά που ανοίγω την τηλεόραση αυτές τις μέρες να βλέπω κάτι κοράκια

να ασελγούν πάνω στο πτώμα ενός ανθρώπου όποιος κι αν ήταν αυτός ότι και αν έκανε :evil::evil:

 

Ήμαρτον φτάνει πια με την υποκουλτούρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

κι εγω ...

 

........ σεβασμος μηδεν

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσει που το μικρο μου το επιασε γκρινια (καναμε εμβολιο σημερα ) και ενω ολη την μερα ηταν γελαστουλης και χαρουμενος απο τις 8:30 που εδειξε σημαδια νυστας καταφερε να ησυχασει απο το κλαμα στις 10:00!! το καλο μου γανιασε να κλαιει..

ελπιζω να μην το ξαναδω ποτε ετσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μ'αρέσει που από τις 09.15 το πρωί κουρεύει ο γείτονας το γκαζόν!!

Δεν μ'αρέσει που στις 10.05 τινάζει η γειτόνισσα τα χαλιά!

Δε μ'αρέσει που έχει πάει 12.00 κι ο γείτονας ακόμα κουρεύει το γκαζόν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ΄αρέσει που κάθε φορά που ανοίγω την τηλεόραση αυτές τις μέρες να βλέπω κάτι κοράκια

να ασελγούν πάνω στο πτώμα ενός ανθρώπου όποιος κι αν ήταν αυτός ότι και αν έκανε :evil::evil:

 

Ήμαρτον φτάνει πια με την υποκουλτούρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Συμφωνώ κι εγώ...

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'αρέσει που από τις 09.15 το πρωί κουρεύει ο γείτονας το γκαζόν!!

Δεν μ'αρέσει που στις 10.05 τινάζει η γειτόνισσα τα χαλιά!

Δε μ'αρέσει που έχει πάει 12.00 κι ο γείτονας ακόμα κουρεύει το γκαζόν...

 

:lol::lol::lol: Δεν θα θελα να ζώ στην γειτονιά σου :lol::lol::lol:

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'αρέσει που από τις 09.15 το πρωί κουρεύει ο γείτονας το γκαζόν!!

Δεν μ'αρέσει που στις 10.05 τινάζει η γειτόνισσα τα χαλιά!

Δε μ'αρέσει που έχει πάει 12.00 κι ο γείτονας ακόμα κουρεύει το γκαζόν...

 

 

:lol::lol: Μη μου πεις πως ο γείτονας κουρεύει ακόμα το γκαζόν; :)

 

 

Δε μ' αρέσει που είναι Δευτέρα πρωί

Δε μ' αρέσει που έχουμε εμβόλιο το απόγευμα

Δε μ' αρέσει που περνάει το σκουπιδιάρικο κάθε πρωί στις 6.30 και τρομάζει τη Μαρία και με ξυπνάει και μένα

Δε μ' αρέσει που ο καιρός ειναι μουντός και με κάνει και νυστάζω

Δε μ' αρέσει που αργεί ακόμα η άδειά μου (τελευτάιο 15νθήμερο Αυγούστου)

Δε μ' αρέσει που περιμένω περίοδο

Δε μ' αρέσει που χθες που πήγαμε επίσκεψη στην πεθερά μου που γιόρταζε ανακάλυψα ότι είχε ξηλωθεί το παντελόνι μου από κάτω ( :oops: ). Λες να πάχυνα; :?:evil::oops::cry:

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε μ'αρέσει που ξύπνησα με φρικτό πονοκέφαλο !!!!! Αλλά όχι..δε θα μου χαλάσει τη διάθεση εμένα ένας πονοκέφαλος :lol:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρέσε που όλο το ΣΚ ο μπέμπης είχε πάθει παράκρουση (!!) και γκρίνιαζε ανευ λόγου και ετίας, δεν ήξερε τί ήθελε... έχασα την ψυχραιμία μου και τον μάλωσα... του φώναξα πολύ... :oops:

 

δεν μου άρεσε που όταν τελικά κοιμήθηκε χθες το βράδυ, αναστέναζε στον ύπνο του... και 'γω δίπλα πλάνταζα στο κλάμα μετανοιωμένη... :cry::cry::cry:

 

Δεν μου αρέσει που τώρα που αρχίζουν τα δύσκολα, γκρινιάζουν τα γιαγιαδοπαππούδια που τον κρατάνε... και εγώ ΔΕΝ μπορώ να σταματήσω τη δουλειά και να κάτσω σπιτάκι μου μαζί του... :(:(:(

 

Δεν μου αρέσει που είναι Δευτέρα πρωί, νοιώθω κουρασμένη σωματικά και ψυχολογικά και το αφετνικό μου πάσχει από το σύνδρομο του έλληνα επηχειρηματία... τρέχω και δεν προλαβαίνω... τα θέλω όλα χθες για τη δουλειά που είναι για του χρόνου!! :evil:

 

Δεν μου αρέσει που νοιώθω το βάρος όλης της γης στους ώμους μου......

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει που είμαι τεμπέλα όσον αφορά τις δουλειές του σπιτιού.

Δεν μου αρέσει που τρώω σαν γουρούνι και δεν έχω ούτε μία καλή διατροφική συνήθεια.

Δεν μου αρέσει που δεν μπορώ να πω εύκολα όχι.

Δεν μου αρέσει να με περνάνε για βλάκα.

Δεν μου αρέσει να καταπιέζω τις σκέψεις και τα συναισθήματά μου.

Δεν μου αρέσει που το σπίτι που νοικιάζω έχει προβλήματα υδραυλικά και ηλεκτρολογικά.

Δεν μου αρέσει που σιχαίνομαι τις αλλαγές.

Δεν μου αρέσει που θα αλλάξω υπηρεσία στην δουλειά μου.

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

δεν μ αρεσει που ειμαι ξενυχτισμενη.. το μωρουλι ξυπνησε απο τις 2 [ ζητημα να συνεβη 3 φορες στην ζωη του (την τόοοοοοοσο μεγαλη)] και οχι απλα δεν ξανακοιμηθηκε αλλα ειχε ορεξη και για παιχνιδια στα αγρια χαραματα!!

δεν μ αρεσει που ξυπνησα στραβα και το μονο που θελω να κανω ειναι cocooning αγκαλια με την οικογενεια μου

δεν μ αρεσει που αυτη η βδομαδα δεν περναει γρηγορα

δεν μ αρεσει που ειμαι σαν μαστουρωμενη και μπορω να πιω μονο 1 καφε αλλα τι να σου κανει κι αυτος.. ελαφρυς σαν νεροζουμι ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε μ' αρέσει που με πόνεσαν τα σκουλαρίκια...

μια φορά είπα κι εγώ να βάλω στο γραφείο... γκρρρρρρ!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει που μετά από πολλά χρόνια τρελής επιθυμίας μου αποφάσισε ο άντρας μου φέτος το καλοκαίρι να πάμε Βαρκελώνη και τελικά το σχέδιο ναυάγησε λόγω της υγείας του πεθερού :(:(:(

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'αρεσει που ειμαι αφραγκη

Δεν μ'αρεσει που ειμαι σε μια δουλεια που δεν μου προσφέρει τιποτα

Δεν μ'αρεσει που δεν μπορω να παραιτηθω

Δεν μ'αρεσει που εχει ζεστη

Δεν μ'αρεσει που η στοιβα με τα ασιδερωτα ειναι τεραστια

Δεν μ'αρεσει που πρεπει να καθαρισω ολο το σπίτι μεχρι τη Παρασκευή που ερχονται οι δικοι μου

Δεν μ'αρεσει που δεν περναω πολλες ωρες με το Σταθουλη

Δεν μ'αρεσει που του φωναζω

Δεν μ'αρεσει που σημερα εχω συγχυστει παρα πολλες φορες και ειναι ακομη Τριτη!

Δεν μ'αρεσει που δεν εχω μια φιλη να τα πω ολα αυτά αλλά τα γραφω ετσι απλά σε ενα φορουμ....συγγνωμη, φανταζομαι καταλαβαινετε τι εννοω.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...