Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΣ.ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ!!!!!!!!

Recommended Posts

καλημερα σε ολες τις μανουλες!!!!!!ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι,σε λιγες μερες μπαινω στον 7ο μηνα και ψαχνω απεγνωσμενα το βιβλιο της κας Πατσουρου για το θηλασμό!!!!!!

το δευτερο τομο τον βρηκα,τον πρωτο ομως δεν τον εχω βρει πουθενα οσο και αν εψαξα στο internet!μενω στην επαρχια παρεπιμπτοντως!

αν καποια μανουλα γνωριζει καποιο βιβλιοπωλειο στην περιοχη της που να το διαθετει θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα,αν μου εστελνε τα στοιχεια του ωστε να το παραγγειλω!σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!!!! :wink:

Διαφημίσεις

καλημερα σε ολες τις μανουλες!!!!!!ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι,σε λιγες μερες μπαινω στον 7ο μηνα και ψαχνω απεγνωσμενα το βιβλιο της κας Πατσουρου για το θηλασμό!!!!!!

το δευτερο τομο τον βρηκα,τον πρωτο ομως δεν τον εχω βρει πουθενα οσο και αν εψαξα στο internet!μενω στην επαρχια παρεπιμπτοντως!

αν καποια μανουλα γνωριζει καποιο βιβλιοπωλειο στην περιοχη της που να το διαθετει θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα,αν μου εστελνε τα στοιχεια του ωστε να το παραγγειλω!σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!!!! :wink:

Ο πρώτος τόμος έχει εξαντληθεί και εκκρεμεί η επανέκδοση! Μόνο αν τύχει να το βρεις σε στοκ σε κάποιο βιβλιοπωλείο...

Διαφημίσεις

ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΧΕΣΗ,ΤΟΜΟΣ Α

Ετσι νομιζω λεγεται,ο δευτερος τομος αφορα τα προβληματα που μπορει να προκυψουν,αλλα τον εχω ηδη αγορασει.

• 2 weeks later...

Διαφημίσεις

και εγω δεν το βρησκω αλλα για αλλο λογο ....το εχασε η νυφη μου που τησ το ειχα δανεισει ......:(

ασχετο αλλα ηθελα να πω τον πονο μου :(

έχω την εξής ιδιοτροπία: δεν δανείζω βιβλία

και εγω ρωτησα αλλα δεν το βρηκα εδω..

έχω την εξής ιδιοτροπία: δεν δανείζω βιβλία

αχ, ποσο θα ηθελα να μπορουσα να το κανω και εγω αυτο..

εχω χασει πολλα βιβλια επειδη ντρεπομαι να πω οχι.

668bab1939.png

• 2 weeks later...

Στο δευτερο λινκ το ειχα παραγγειλει και γω αλλα μου ακυρωσαν την παραγγελια γιατι λεει εχει εξαντληθει απο τον εκδοτη.

Επειδη και γω το θελω αυτο το βιβλιο, και δεν το βρισκω πουθενα, αν καποια κοπελα το βρει καπου ας ειδοποιησει.

h0MYp3.png

Διαφημίσεις

Μακάρι να κυκλοφορήσει, γιατί και εγώ το ψάχνω σαν τρελή... Αν έχετε νέα, ειδοποιήστε γιατί είναι ζωτικής σημασίας...Στο books2u ακύρωσαν και τη δική μου παραγγελία γιατί είχε εξαντληθεί... Αναμένουμε...

evi 2010, μήπως να το δανειστείς από τη La Leche League και να το βγάλεις φωτοτυπίες;

πως μπορουμε να το δανειστουμε απο τη la leche?εγω μενω στην επαρχια.γινεται!αντε να περιμενουμε και μετα το πασχα να δουμε.....

Κορίτσια, δυστυχώς ρώτησα στον εκδοτικό οίκο και μου είπαν κατά το καλοκαίρι ή μετά το καλοκαίρι. Μήπως κάποια κοπέλα που το έχει να μας το δώσει να το βγάλουμε φωτοτυπίες και μετά να της το επιστρέψουμε;;;

• 10 months later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα.

Είμαι νέα μαμά και ψάχνω το βιβλίο της Άννας Πατσούρου "Θηλασμός, Μια Υπέροχη Σχέση" τόμος Α'. Έχω ρωτήσει σε πολλά βιβλιοπωλεία και μου είπαν ότι έχει εξαντληθεί. Αν υπάρχει κάποια από σας που να έχει αυτό το βιβλίο και να μην το χρειάζεται παρακαλώ ας απαντήσει. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω.

Ευχαριστώ.

Το βιβλίο έχει εξαντληθεί γιατί είναι να γίνει επανέκδοση. Το έχει αλλάξει το βιβλίο κι αυτη τη στιγμη είναι θέμα εκδοτικού οίκου το πότε θα το εκδώσει. Οπότε αν δεν το επειγεσαι ίσως θα ήθελες να περιμένεις το καινούριο βιβλίο.

1Xckp3.png

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Το έχω το βιβλίο κι αν θες στο δανείζω, με δικά σου μεταφορικά. Από την άλλη δεν είναι στα δικά μου χέρια αυτή τη στιγμή αλλά σε φίλη που προσπαθεί να θηλάσει.

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

• 1 month later...

Γεια σας, ψάχνω το βιβλίο "θηλασμός μία υπέροχη σχέση" της Αννας Πατσούρου και δεν το βρίσκω πουθενά, μάλιστα μου είπαν πως έχει 2 χρόνια σε έλλειψη. Αν κάποια κοπέλα το έχει και πλέον δεν το χρειάζεται θα ήθελα να το αγοράσω, αρχικά αναζητώ τον Α' τόμο άλλα εάν υπάρχουν και οι δύο τόμοι ακόμα καλύτερα. Ευχαριστώ πολύ!