Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετατροπη εγγραφου σε εικονα


sandy8

Recommended Posts

Καλησπερα σας θα ηθελα να ρωτησω κατι εχω ενα εγγραφο κ θελω να το αποθηκευσω σαν εικονα μηπως γνωριζει κανεις να μου πει με ποιον τροπο θα το κανω? Προσπαθησα να το κανω "αποθηκευση ως" αλλα δε μου βγαζει να το αποθηκευσω ως εικονα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mάλλον αν το σκανάρεις θα κάνεις τη δουλειά σου.

 

Αυτο σκεφτηκα κι εγω μαλλον ειναι ο μονος τροπος

το εγγραφο ειναι γραμμενο στο word

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι απλα υπαρχει στο πληκτρολογιο ενα πληκτρο που βγαζει φωτο οτι υπαρχει στην οθονη εκεινη τη στιγμη. ηθελα να μου πεις ωστε να σου ελεγα ποιο ηταν.(επειδη εχουν πολλα σχεδια τα πληκτρολογια. τεσπα το δοκιμασα και δε φαινετε να πιανει τα εγγραφα. εγω το κανω σε αλλα και πιανει. λοιπον υπαρχει και αλλος ενας τροπος αλλα για να μη σε μπερδεψω θα κανω τωρα μια δοκιμη σε μενα και αν ειναι οκ θα σου πω.. αν θες περιμενε.οκ?

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφεις το κείμεινο απο το word και ανοιγεις την ζωγραφική. Φτίαχνεις ένα πλαισιο κειμένου και το επικολλάς εκεί αυτο που πήρες απο το word. Τέλος το αποθηκευεις σαν εικονα

Link to comment
Share on other sites

print-screen κορίτσι.εχει κ συνεχεια επειτα στο προγραμμα τησ jωγραφικησ ομωσ θα μπορεσω να στο πω αυριο απο το γραφειο γιατι αυτο το πισι μουθελει πεταμα...

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιγραφεις το κείμεινο απο το word και ανοιγεις την ζωγραφική. Φτίαχνεις ένα πλαισιο κειμένου και το επικολλάς εκεί αυτο που πήρες απο το word. Τέλος το αποθηκευεις σαν εικονα

 

ναι σωστα! ποποοοο...αν συνηθιζεις στα δυσκολα ξεχνας τα ευκολα!. κανεαυτο. ειναι ευκολο

 

καιγω ημουν ατοιμη να σε κανω χακερ με αυτα που θα σουλεγα..χαχαχα.αυτο με τη ζωγραφικη ειναι το καλητερο

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Αποθηκευση ως -->Δινεις όνομα στο αρχειο και στο από κάτω κουτάκι το αποθηκεύεις .jpg

 

Το ειπα κ πιο πανω δε μου δινει αυτην την εντολη να το αποθηκευσω ως jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφεις το κείμεινο απο το word και ανοιγεις την ζωγραφική. Φτίαχνεις ένα πλαισιο κειμένου και το επικολλάς εκεί αυτο που πήρες απο το word. Τέλος το αποθηκευεις σαν εικονα

αυτο δεν σε βολεψε? Μέσα απο την ζωγραφική το αποθηκευεις, δεν το διατυπωσα σωστά?

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν σε βολεψε? Μέσα απο την ζωγραφική το αποθηκευεις, δεν το διατυπωσα σωστά?

 

Κι ομως ουτε αυτο μου ανοιγει δε μπορω να καταλαβω τι δε κανω σωστα ανοιξα τη ζωγραφικη αλλα δε μπορω κανω πλαισιο κειμενου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατεβάζεις και εγκαθιστάς το cutepdf. αυτό εγκαθιστά εναν εικονικό εκτυπωτή. θα πας να τυπώσεις το έγγραφο σε αυτόν τον εκτυπωτη και θα σου το κανει pdf

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...