Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

o μικρός μου πρίγκηπας


margi1

Recommended Posts

Αχ, εχω ακριβώς την ίδια ιδέα!!! Λοιπόν, για μπομπονιέρες μού είπε η αδελφή μου ότι είδε κάπου, θα τη ρωτήσω και θα σου γράψω.

Για προσκλητήρια είχα εγώ μια ιδέα, να πάρω μια ατάκα από τον μικρό πρίγκιπα και να τη γράψω πάνω πάνω και από κάτω ένα πολύ απλό κείμενο, τύπου "βαπτίζουμε τον μικρό μας πρίγκιπα εκεί την τάδε του μηνός κλπκλπ" και στην κάτω δεξιά γωνία να βάλω την εικόνα του μικρού πρίγκιπα που ταξιδεύει με τα πουλιά.

 

αχ τι ωραιο!!!! Τελειο!!! Μια φιλη εκανε και σκραπμπουκ βιβλιο ευχων μικρος πριγκηπας και ειναι τελειο . Της το εκανε η Βικυ που μπαινει εδω στο παρεντς

JBePp2.png?qDX8aAa3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έχω την έντύπωση ότι αν τρέξεις όλη τη σελίδα "βάφτιση" θα βρεις πολλές ιδέες γιατί νομίζω ότι έχει ξαναπαίξει το θέμα, και μάλιστα μια μαμά χαρίζει κάποια υλικά που τις περίσσεψαν. Ψάξε και θα βρεις, σόρρυ που δεν μπορώ να σε κατατοπίσω ακριβώς αλλά πρέπει να φύγω και έχω ήδη αργήσει.....

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνω το link για το κατάστημα του Μικρού Πρίγκιπα, σε αυτό

μπορείς να βρεις μικρο αντικείμενα ( μπρελόκ, μινιατούρες κλτ) που μπορείς να χρησιμοποιήσεις για μπομπονιέρες ( σε μερικά μάλιστα έχει και έκπτωση)

 

http://www.thelittleprincestore.com/en?gclid=CM7BmuSY1p8CFYaRzAod-mX4tw

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ναι το ξερω το εχω ψωνισει πολλα απο εκει αλλα ακριβο για μπομπονιερες . Το μπρελοκ πχ που το εχω κ μαρεσει κανει 6 ευρω!!!

ippoliti μου πως να τρεξω ολο αυτο το θεμα , εχω και το μπεμπακο εχω και φωτογραφησεις !!! Το ξεκινησα αλλα ξεχασα που ειχα μεινει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.evendi.gr/218C4161.el.aspx?splitter_Images_offset=24

 

Κοίτα την έκτη εικόνα. Κάτι τέτοιο είχες υπόψη σου;

 

Μπα δν ειναι και πολυ οριτζιναλ αυτα. Ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

http://www.partyguide.gr/decoration/organizers/3920,Memories+Factory+Events.html

 

Αυτό το μαγαζί στον Άλιμο κοντά στο πράκτικερ είχε κάτι ωραίες ιδέες με πιο ορίτζιναλ εικόνες, αλλά δεν ξέρω τιμές.

Το σάιτ τους είναι http://www.memories-factory.gr/ αλλά δεν έχει φωτογραφίες δυστυχώς.

 

Πάντως εγώ εγκατέλειψα την ιδέα του θέματος μικρός πρίγκιπας γιατί βγαίνει πολύ ακριβό.

c22fde842e.png

 

lyzNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mπομπονιερες με τον μικρο πριγκιπα σε μαγνητακι η σκετες εχει ο Ναρλης και συγκεκριμενα το palma emporio αν θυμαμαι καλα.....ριξε αν θελεις μια ματια.

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχής σαν θέμα να πω ότι μ' αρέσει πάρα πολύ! Έχω δει το εξής για διακόσμηση τραπεζιών: χάρτινο φωτιστικό από το τζάμπο, βαμμένο γαλάζιο με κίτρινες γραμμές και στην κορυφή κολλημένος ο μικρός πρίγκηπας (φιγούρα μπομπονιέρα μάλλον). Ήταν πολύ εντυπωσιακό και στο κάτω μέρος είχε ρεσό και κερί...Θα μπορούσες να το φτιάξεις μόνη σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχής σαν θέμα να πω ότι μ' αρέσει πάρα πολύ! Έχω δει το εξής για διακόσμηση τραπεζιών: χάρτινο φωτιστικό από το τζάμπο, βαμμένο γαλάζιο με κίτρινες γραμμές και στην κορυφή κολλημένος ο μικρός πρίγκηπας (φιγούρα μπομπονιέρα μάλλον). Ήταν πολύ εντυπωσιακό και στο κάτω μέρος είχε ρεσό και κερί...Θα μπορούσες να το φτιάξεις μόνη σου ;)

aneraida σε ευχαριστω πολυ. Πολυ μαρεσε η ιδεα και το μπλογκ σου υπεροχο επισης!!Πως γινεται να βαλω λινκ απτο δικο μου?? Στειλε μου αν ξερεις ενα πμ

Κοριτσια ευχαριστω επισης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...