Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μυθομανής πεθερός;


Thaumataki

Recommended Posts

Τα νεύραααααααααα μου!!!! Πάλι ψέματα!!!! Κι αυτή τη φορά στους γονείς μου...

Τους έπιασε και τους είπε πως όταν επιστρέψω στη δουλειά, έχω συννενοηθεί να μού κρατάει η πεθερά μου το μωρό κι όχι η μητέρα μου, τελικά....

Κι ως φυσικό, σήμερα το απογευματάκι πέρασε από 'δω η μητέρα μου και μού τα '' 'ψαλε '' ένα χεράκι...

Τί να τον κάνω;;;;;;;;;;;;

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο αντρας σου τι λεει για ολα αυτα?γιατι δεν του μιλατε και οι δυο να του κοψετε τον αερα???αντε λες μια φορα ετυχε,δευτερη φορα το εκανε για καλο αλλα νισαφι πια....δεν τα μπορω αυτα.ο καθενας κουμαντο σπιτι του!

yqVVp2.pngms8nrdk5f.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει! Το να σου δημιουργεί πρόβλημα με τους γονείς σου είναι θέμα! Με τον άντρα σου το συζήτησες; Να του κόψει εκείνος τον αέρα ΤΩΡΑ! Από που κι ως που;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μιλήσει με τον άντρα μου... Πιο μετά θα τον δω και θα τα συζητήσουμε, αλλά θα γίνει το γνωστό.

Θα του μιλήσει ο άντρας μου κι εκείνος θα λέει τα δικά του και μετά θα πει πως τον κάνω εγώ ό,τι θέλω και πως με ακούσει στα πάντα!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε φιλενάδα... εδώ σε βάζει να σκοτωθείς με τους δικούς σου και θα σε νιάξει τι θα πει στον άνδρα σου ή τι θα του πει; Και να του πει δηλαδή εκείνος θα κάτσει και θα τους ακούει;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάτσε ρε φιλενάδα... εδώ σε βάζει να σκοτωθείς με τους δικούς σου και θα σε νιάξει τι θα πει στον άνδρα σου ή τι θα του πει; Και να του πει δηλαδή εκείνος θα κάτσει και θα τους ακούει;

Είναι αγύριστο κεφάλι. Δε θα βγεί άκρη πάλι και θα βγεί κι από πάνω!!!:evil::evil::evil:

Πιο συνεννοήσιμος είναι ο τοίχος παρά αυτός!!!!

Εννοείται πως δε θα το αφήσω έτσι και σκέφτομαι να πάρω τηλέφωνο εγώ αύριο και να του πω δυο κουβέντες....

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να συμφωνήσετε από κοινού τι θα κάνετε! Καλά εννοείται ότι αν ήμουν η μάνα σου θα τον ξε#εζα κανονικά!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Να συμφωνήσετε από κοινού τι θα κάνετε! Καλά εννοείται ότι αν ήμουν η μάνα σου θα τον ξε#εζα κανονικά!

Είπε η μαμά μου να μιλήσει μαζί του,αλλά εγώ δε θέλω να εμπλακούν κι άλλοι. Όταν εμπλέκονται πολλοί ο καθένας μετά λέει το κοντό του και το μακρύ του...

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Τότε να του πεις του καλού σου ότι συγκράτησες τη μάνα σου και οφείλει να κάνει κάτι επιτέλους με τον πατέρα του γιατί θα σας βάλει σε χοντρούς μπελάδες κάποια στιγμή! Στην ανάγκη ας του κάνει αφαίρεση φωνητικών χορδών!

 

υ.γ. έχω τσαντιστεί πολύ λέμε :lol:

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Τότε να του πεις του καλού σου ότι συγκράτησες τη μάνα σου και οφείλει να κάνει κάτι επιτέλους με τον πατέρα του γιατί θα σας βάλει σε χοντρούς μπελάδες κάποια στιγμή! Στην ανάγκη ας του κάνει αφαίρεση φωνητικών χορδών!

 

υ.γ. έχω τσαντιστεί πολύ λέμε :lol:

Χαχαχαχαχα αυτός είναι ικανός να τα γράφει μετά!!!!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...