Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια.Συμφωνω απολυτως!!!Μα τι σκουπιδια ειναι και το "οικογενειακες ιστοριες"(το οποιο ειδα μια φορα απο περιεργεια και μου σηκωθηκε η τριχα -σιχαμερα σεναρια- για αληθινο ειναι ψευτικο και για ψευτικο ειναι κακοπαιγμενο) και αυτη η μ@...*κια το big brother δε μπορω να πιστεψω οτι υπαρχουν ανθρωποι που τα βλεπουν....ΕΛΕΟΣ!!!!!Τιποτα χειροτερο δεν εχουν να προβαλουν?:evil::evil::evil:

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θα συμφωνησω μαζι σας για τα τηλεοπτικα σκουπιδια :rolleyes:ομως ειναι στο χερι μας εαν τα δουμε η οχι δεν μας αναγκαζει κανενας,δεν μπορω και αυτη την σοβαροφανεια που βριζουμε μεν τα προγματα που δεν μας αρεσουν αλλα απο την αλλη τα ξερουμε απ'εξω και ανακατωτα.

οπως επισης η συγκεκριμενη εκπομπη αν και δεν την εχω δει παρα μονο σε τρειλερ δεν ειναι καινουργιο "φρουτο" πριν απο πολλα χρονια υπηρχε κατι αντιστοιχο και παλι στην ελληνικη τηλεοραση σπαω βεβαια το κεφαλι μου αλλα δεν μπορω να θυμηθω:confused:

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερη πατάτα δεν πρέπει να έχει ξανακυκλοφορήσει!!!!

Απορώ ποιος νοήμων άνθρωπος πάει να γίνει ρόμπα!!!!

 

Καλά ο Alpha βέβαια τα τελευταία χρόνια αν έχετε παρατηρήσει δεν έχει ούτε ένα σίριαλ ούτε μια ταινία. Ολο τέτοιες εκπομπές. Ποια να πρωτοπιάσω??? Αυτή που μπαλώνανε σπίτια???? Γιατί δεν ήταν της προκοπής φτιάξιμο. Αυτή που πήγαινε στα ξενοδοχεία τους και τους ξεφτίλιζε??? Ή την ακόμη χειρότερη που έρχονται στο εστιατόριο σου να σου την πούνε???

Αλλά δεν φταίνε αυτοί. Φταίνε οι διάφοροι ανεγκέφαλοι που πάνε να βγούνε στην τηλεόραση.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τη συγκεκριμενη σειρα δεν την εχω δει... βλεπω το κατι ψηνεται και τυχαινει να βλεπω τα τρειλερ.... φαινεται απαραδεκτο μα πανω απ'ολα γελοιο!!!!!!! Σιγουρα ειναι ηθοποιοι στα αζητητα με ψευτικες ιστοριες. Πραγματικα δεν πιστευω να αντεχει καποιος να δει αυτη την αηδια!!!!! Βεβαια για να παιζονται τοσα σκουπιδια μαζεμενα, σημαινει οτι καποιοι αντεχουν και τα βλεπουν.

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα δεν κατάλαβα ποιά εκπομπή είναι. πώς λέγεται και τί ώρα το απόγευμα προβάλλεται.

τί είναι τηλεδικαστήριο;

εγώ απόγευμα βλέπω Φώτη και Μαρία.

και όταν έχω χρόνο κάνω ζάπινγκ, γιατί χαζεύω τον τούρκο. μα τί παιδί!!!! το στόρυ δεν το ξέρω και δεν με νοιάζει.

είναι ίδιος ένας γνωστός μου. κουκλί, αλλά πολύ μπάζο, όταν το ανοίγει!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα δεν κατάλαβα ποιά εκπομπή είναι. πώς λέγεται και τί ώρα το απόγευμα προβάλλεται.

τί είναι τηλεδικαστήριο;

εγώ απόγευμα βλέπω Φώτη και Μαρία.

και όταν έχω χρόνο κάνω ζάπινγκ, γιατί χαζεύω τον τούρκο. μα τί παιδί!!!! το στόρυ δεν το ξέρω και δεν με νοιάζει.

είναι ίδιος ένας γνωστός μου. κουκλί, αλλά πολύ μπάζο, όταν το ανοίγει!!!!

και εγω δεν καταλαβα ποια ειναι η εκπομπη.:-(

  1. Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά, εγώ πάντως από τότε που γέννησα την έχω ψιλοκλείσει την τηλεόραση και επιτέλους ησύχασε το κεφάλι μου. Ανέκτησα την επαφή μου με την πραγματικότητα επιτέλους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ το πέτυχα αλλά μόλις κατάλαβα τι γίνεται,το άλλαξα κατευθείαν! όντως απαράδεχτη! ωραία πράγματα να τα βλέπει η νεολαία να παίρνει παραδείγματα! τι να πω! όσο για τηλεόραση και εγώ δεν πολύ-βλέπω,μόνο το νησί και λίγο ειδήσεις (που μόνο ειδήσεις δεν είναι....αλλά τέσπα!)

1.png

 

Όταν ο ήλιος θα πάψει να ανατέλλει, ίσως τότε να πάψω να σου λέω σ΄αγαπώ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω τηλεόραση από τότε που γέννησα, εδώ και 3 χρόνια δηλαδή. Αν δεν τα βλέπει κανείς αυτά τα σκουπίδια, δεν θα τα βάζουν. Ελα όμως που τα βλέπουν. Ποιοί? Πολλοί. Εστω και για "πλάκα". Οπότε, γεμίσαμε τέτοια. Ακόμα και τα μαγειρέματα, που από ότι έχω καταλάβει έχουν όλα τα κανάλια. Κάποτε είχαμε την εκπομπή του Μαμαλάκη και εκτός από μαγειρική, μαθαίναμε και την ελλάδα. Τώρα......

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα μαλλον αυτη η εκπομπη ειναι ''συκε''...στο σημερινο επεισοδιο το κοριτσακι ειναι αυτο που επαιζε στους λατρεμενους γειτονες..;)με την δευτερη οικογενεια...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!υποτιμουν τη νουμοσυνη μας. αν νομιζουν οτι καποιος θα το δει μια φορα και θα το ξαναδει ειναι γελασμενοι.το ραδιοτηλεοπτικο τι κανει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η τηλεοραση ανοιγει μονο για νικελοντεον....

 

αυτο που λετε (για να καταλαβω)

 

ειναι ηθοποιοι σε ριαλιτυ?

 

ναι ειναι ηθοποιοι (αγνωστου ταυτοτητος) που παιζουν και καλα καπια συμβαντα που εχουν περασει καποιοι ανθρωποι... λμε τωρα. ειναι οντος ξενοφερτο.. και αν θελετε τη δικια γνωμη μπορει να ειναι σιγουρο πιο κατω σε κλιμακα απο αυτο που θαπρεπε να βλεπουμε στην τηλεοραση αλλα απο την αλλη ανκοιταξουμε λιγο πιο περα αυτα και αλλα χειροτερα ειναι γυρω μας.ισως και διπλα μας.

περα απο αυτο παντως εμενα μαρεσει. το βλεπω οταν μπορω. και τωρα που γραφω ειμαι στον καναπε και βλεπω αυτο ακριβως. δε σημαινει οτι ειναι το καλητερο που μπορω να δω, αλλα μαρεσει αρκετα. αλλοι λενε πως αναλογα με αυτο που βλεπεις κρινετε και το δικο σου επιπεδο. (οχι εσεις..γενικα) δε το πιστευω. ειναι καλο να βλεπουμε και πιο πανω απο μας αλλα και πιο κατω...

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι ηθοποιοι (αγνωστου ταυτοτητος) που παιζουν και καλα καπια συμβαντα που εχουν περασει καποιοι ανθρωποι... λμε τωρα. ειναι οντος ξενοφερτο.. και αν θελετε τη δικια γνωμη μπορει να ειναι σιγουρο πιο κατω σε κλιμακα απο αυτο που θαπρεπε να βλεπουμε στην τηλεοραση αλλα απο την αλλη ανκοιταξουμε λιγο πιο περα αυτα και αλλα χειροτερα ειναι γυρω μας.ισως και διπλα μας.

περα απο αυτο παντως εμενα μαρεσει. το βλεπω οταν μπορω. και τωρα που γραφω ειμαι στον καναπε και βλεπω αυτο ακριβως. δε σημαινει οτι ειναι το καλητερο που μπορω να δω, αλλα μαρεσει αρκετα. αλλοι λενε πως αναλογα με αυτο που βλεπεις κρινετε και το δικο σου επιπεδο. (οχι εσεις..γενικα) δε το πιστευω. ειναι καλο να βλεπουμε και πιο πανω απο μας αλλα και πιο κατω...

 

το κακο ειναι οτι δεν παρουσιαζονται ως ηθοποιοι που αναπαραστουν γεγονοτα....(οπως το 10η εντολη κλπ) αλλα ως πραγματικα θυματα της ιστοριας...οτι δηλαδη ο αλλος εχει προβλημα οικογενειακο και φωναζει την τηλεοραση να του το λυσει....κατι σαν τα παρατραγουδα αλλα εδω δεν διηγουνται απλως....εδω τα γεγονοτα συμβαινουν τωρα!!!!ουαου....

 

αυτη ειναι η κοροιδια καταλαβες;;;

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι δεν παρουσιαζονται ως ηθοποιοι που αναπαραστουν γεγονοτα....(οπως το 10η εντολη κλπ) αλλα ως πραγματικα θυματα της ιστοριας...οτι δηλαδη ο αλλος εχει προβλημα οικογενειακο και φωναζει την τηλεοραση να του το λυσει....κατι σαν τα παρατραγουδα αλλα εδω δεν διηγουνται απλως....εδω τα γεγονοτα συμβαινουν τωρα!!!!ουαου....

 

αυτη ειναι η κοροιδια καταλαβες;;;

 

Μόλις το έβλεπα πριν φύγω για τη δουλειά! Συμφωνώ μαζί σου, αυτό σχολίασα στον άντρα μου, βλέποντάς το! Πέρα από αυτό, οφείλω να ομολογήσω ότι ως ιστορία με κέντρισε και άρχισα να σκέφτομαι πώς θα αντιδρούσα σε ανάλογη κατάσταση για να προστατεύσω το παιδί μου και επίσης ... φοβήθηκα ... για το τί μπορεί να αντιμετωπίσουν τα παιδιά μου στο μέλλον ...

Link to comment
Share on other sites

ναι! οκ δεκτο αυτο που λες. απο το πρωτο επεισοδιο κατι δε μου κολλησε. ακομα καιναταν τα αληθινα ατομα δε γινετε να ειναι ολα στο σωστο χρονο και παντα διπλα η καμερα. ειπα και πριν δε το βαζω πανω στη λιστα των best που βλεπουμε στην τβ.αλλα... θελω να πω πως εστω και σαν τιτλο αν βαλουμε πχ σημερα τωρα που παιζει ειναι ''κακοποιηση ανηλικων απο τριτους η ακομη καιτους γονεις'' και αλλα. εστω και σαν θεμα. χωρις νακατσουμε να το δουμε ολο σαν εκπομπη. εκει ηθελα να καταληξω. οτι δειχνει πραγματα που συμβαινουν στον κοσμο και μπορουμε να αναρωτηθουμε πανω σε αυτα. (οχι ολο αυτο δεν εχει σχεση με την εκπομπη καθαρα ως εκπομπη!) αυτο ειναι αλλο. η εκπομπη ναι ισως θα μπορουσε ναναι τουλαχιστον καλητερη. αλλα.....ειπαμε εγω τη βλεπω. ειναι και μια ωρα δυσκολη της βαρεμαρας οποτε... :D

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι! οκ δεκτο αυτο που λες. απο το πρωτο επεισοδιο κατι δε μου κολλησε. ακομα καιναταν τα αληθινα ατομα δε γινετε να ειναι ολα στο σωστο χρονο και παντα διπλα η καμερα. ειπα και πριν δε το βαζω πανω στη λιστα των best που βλεπουμε στην τβ.αλλα... θελω να πω πως εστω και σαν τιτλο αν βαλουμε πχ σημερα τωρα που παιζει ειναι ''κακοποιηση ανηλικων απο τριτους η ακομη καιτους γονεις'' και αλλα. εστω και σαν θεμα. χωρις νακατσουμε να το δουμε ολο σαν εκπομπη. εκει ηθελα να καταληξω. οτι δειχνει πραγματα που συμβαινουν στον κοσμο και μπορουμε να αναρωτηθουμε πανω σε αυτα. (οχι ολο αυτο δεν εχει σχεση με την εκπομπη καθαρα ως εκπομπη!) αυτο ειναι αλλο. η εκπομπη ναι ισως θα μπορουσε ναναι τουλαχιστον καλητερη. αλλα.....ειπαμε εγω τη βλεπω. ειναι και μια ωρα δυσκολη της βαρεμαρας οποτε... :D

 

καλα δε σε κατηγορω που το βλεπεις προς θεου....εξαλλου και τ'αλλα καναλια δεν εχουν κατι καλυτερο να δεις δυστυχως....

απλα αυτη την εκπομπη την ειχα δει στην αμερικανικη βερσιον και κοροιδευα το τι βλεπουν οι αμερικανοι και τωρα που ειδα οτι το φεραν κι εδω μου κακοφανηκε....τελος παντων....τι να πεις;;;

Link to comment
Share on other sites

ολα κι ολα ακους εκει δεν εχει καλητερο να δεις! κισμετ! μη νομιζεις το γυριζω και λιγο στον Κεναν!χαχαχαχα ο αντρας μου με δουλευει αλλα με καφεδακι διπλα και λιγο pc ερχετε και δενει..χαχαχα

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

.το ραδιοτηλεοπτικο τι κανει;

 

ό,τι έκανε πάντα! τη νύσσα!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι ηθοποιοι (αγνωστου ταυτοτητος) που παιζουν και καλα καπια συμβαντα που εχουν περασει καποιοι ανθρωποι... λμε τωρα.

 

Αν οντως είναι ηθοποιοί είναι πολυ κακοί ηθοποιοί!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...