Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Εννοείται καλέ! Πάρτυ τρικούβερτο θα κάνουμε. :cool:

 

Η δεύτερη, αλλά την πρώτη φορά επειδή είχα μόνο 3 έμβρυα, τα βάλαμε τη 2η μέρα κι ήταν μόνο 4 κυττάρων. Αρνητική χοριακή, μου ήρθε και περίοδος κανονική μέχρι να την κάνω.

 

Είχα μείνει έγκυος με σπερματέγχυση πέρσι τον Σεπτέμβριο, αλλά παλινδρόμησε κι είπαμε να μη χάνουμε άλλο χρόνο, γιατί είμαι 40 στα 41. :rolleyes:

 

Από αυτά newbie μου κρατούμε δύο θετικά!!!

Πρώτο έμεινες ξανά εγκυούλα που σημαίνει πως μπορείς! Κι αυτό είναι μεγάλο θετικό!!! Και μάλιστα με σπερματέγχυση! Πόσο μάλλον τώρα που έχεις περισσότερες πιθανότητες!

Δεύτερο θα κάνουμε πάρτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρσ!!!

Είμαι σε προετοιμασία μεταφοράς κατεψυγμένων. Έκανα daronda την 1η μέρα του κύκλου και μετά από 14 μέρες ξεκίνησα cyclacur. Σήμερα είναι η 6η μέρα που παίρνω τα χάπια. Μήπως ξέρετε περίπου σε πόσες μέρες κάνουμε τη μεταφορά?? Ξέρω οτι το ενδομήτριο πρέπει να ναι κάπου 9 χιλ. Αλλά αυτό σε πόσες μέρες αντιστοιχεί περίπου?? Για την ώρα κάνω μόνο εξέταση Ε2...

Καλή επιτυχία έυχομαι σε όλες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!GEMINI85 Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΝΑ ΚΑΝΩ FSH,LH,E2,KAI ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΚΑΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΜΟΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!GEMINI85 Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΝΑ ΚΑΝΩ FSH,LH,E2,KAI ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΚΑΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΜΟΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

 

Μάλιστα! Και να υποθέσω οπως η μέρα του κύκλου ταυτίζεται με τη μέρα που ξεκινάμε τα cyclacur, ε?

Με το καλό κι εσύ! Μακάρι ο Σεπτέμβριος να ναι γόνιμος;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο εμενα! ειμαι καινουρια εδω.. να συτσηθω λοιπον.. τον Ιουνιο εκανα εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση μετα απο βιοψια λογω αζωοσπερμιας.. η εξωσωματικη αρχικα πετυχε αλλα κατεληξε σε βιοχημικη.. εχω 5 παγακια στην καταψυξη που με περιμενουν.. αδιαθετησα πριν λιγες μερες οποτε λογικα θα περιμενω το νεο κύκλο για να τηλεφωνησω στο γιατρο και να με ενημερωσει! αλλα οτι πληροφοριες μου δωσετε και εσεις θα ειναι πολυ χρησιμες!!!!! αληθεια εχετε ακουσει ότι εχουν επιτυχια τα κατεψυγμενα μας??? και κατι τελευταιο σας ζαλισα? να υποθεσω οτι το κόστος ειναι χαμηλότερο απο την εξωσωματικη της πρώτης φοράς???

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DONATELA!ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΥΞΗ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ!ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DONATELA!ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΥΞΗ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ!ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!

σε ευχαριστω κορίτσι μου.. πηγα διακοπες και είπα ότι αδειασε το μυαλο μου όμως με το που γύρισα αρχισα να το ξανασκέφτομαι.. ουφ μαλλον πρεπει να ειναι λιγοτερο αγχωτικη η διαδικασια όμως...

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

koritsia klaispera!!

 

ekana simera ti xoriaki i opoia edeixe oriaka thetiki...14,9!!

 

o giatros mou einai aisiodoxos...ego pali den xero ti na po!!

 

eixe kamia pote akousei periptosi pou na eixe xamili xoriaki kai na exelixthike se omali fusiologiki egumosini???

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω κορίτσι μου.. πηγα διακοπες και είπα ότι αδειασε το μυαλο μου όμως με το που γύρισα αρχισα να το ξανασκέφτομαι.. ουφ μαλλον πρεπει να ειναι λιγοτερο αγχωτικη η διαδικασια όμως...

 

 

min anisuxeis tha pane ola kala!!

 

kali tuxi sou euxomai!!!

Link to comment
Share on other sites

koritsia klaispera!!

 

ekana simera ti xoriaki i opoia edeixe oriaka thetiki...14,9!!

 

o giatros mou einai aisiodoxos...ego pali den xero ti na po!!

 

eixe kamia pote akousei periptosi pou na eixe xamili xoriaki kai na exelixthike se omali fusiologiki egumosini???

 

Κορίτσι μου δεν ξέρω, όλα παίζουν. Θα δείξει η επόμενη αν θα έχει μεγαλώσει αρκετά... Υπάρχουν περιπτώσεις που ξεκίνησαν χαμηλά αλλά η εγκυμοσύνη εξελίχτηκε κανονικά.. Πόσες μέρες έχουν περάσει απ την εμβρυομεταφορά και πόσων ημερών ήταν τα έμβρυα όταν τα έβαλαν?

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia klaispera!!

 

ekana simera ti xoriaki i opoia edeixe oriaka thetiki...14,9!!

 

o giatros mou einai aisiodoxos...ego pali den xero ti na po!!

 

eixe kamia pote akousei periptosi pou na eixe xamili xoriaki kai na exelixthike se omali fusiologiki egumosini???

 

Ηλιαχτίδα μου μόλις μπήκα σπιτι και όλο ανυπομονησία ΄μπήκα να δω νέα σου!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Είσαι εγκυούλα...και όπως και ο γιατρός σου είμαι κι εγώ αισιόδοξη για σένα...Ξαναέτυχε να ακούσω για κοπέλες που ξεκινήσανε με χαμηλή χοριακή αλλά μετά όλα καλά!!!:D Σημασία έχει τώρα η άνοδος της!!! Θα πας για επαναληπτική την Τετάρτη;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!GEMINI85 Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΝΑ ΚΑΝΩ FSH,LH,E2,KAI ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΚΑΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΜΟΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

 

Με το καλό να αδιαθετήσεις vivoula και να υποδεκτείς σιγά σιγά τα παγωτάκια σου!!! Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

 

Κορίτσια καλησπέρσ!!!

Είμαι σε προετοιμασία μεταφοράς κατεψυγμένων. Έκανα daronda την 1η μέρα του κύκλου και μετά από 14 μέρες ξεκίνησα cyclacur. Σήμερα είναι η 6η μέρα που παίρνω τα χάπια. Μήπως ξέρετε περίπου σε πόσες μέρες κάνουμε τη μεταφορά?? Ξέρω οτι το ενδομήτριο πρέπει να ναι κάπου 9 χιλ. Αλλά αυτό σε πόσες μέρες αντιστοιχεί περίπου?? Για την ώρα κάνω μόνο εξέταση Ε2...

Καλή επιτυχία έυχομαι σε όλες μας!!!

 

Gemini μου πολύ καλή σου επιτυχία!!! Ξεκίνησες ήδη την προετοιμασία βλέπω! Αντε με το καλό να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους κοπέλα μου!!!

 

Kαλημερα και απο εμενα! ειμαι καινουρια εδω.. να συτσηθω λοιπον.. τον Ιουνιο εκανα εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση μετα απο βιοψια λογω αζωοσπερμιας.. η εξωσωματικη αρχικα πετυχε αλλα κατεληξε σε βιοχημικη.. εχω 5 παγακια στην καταψυξη που με περιμενουν.. αδιαθετησα πριν λιγες μερες οποτε λογικα θα περιμενω το νεο κύκλο για να τηλεφωνησω στο γιατρο και να με ενημερωσει! αλλα οτι πληροφοριες μου δωσετε και εσεις θα ειναι πολυ χρησιμες!!!!! αληθεια εχετε ακουσει ότι εχουν επιτυχια τα κατεψυγμενα μας??? και κατι τελευταιο σας ζαλισα? να υποθεσω οτι το κόστος ειναι χαμηλότερο απο την εξωσωματικη της πρώτης φοράς???

 

Donatela μου καλωσόρισες στην παρέα μας!!!Τα κατεψυγμένα όπως άκουσες ήδη έχουνε εξίσου καλές πιθανότητες επιτυχίας φτάνει να περάσουνε το στάδιο της απόψυξης και να είναι καλά!!! Εχεις 5 ε; Πολύ καλά! Και πόσα θα ξεπαγώσετε για την επόμενη σας προσπάθεια;

 

Οσο για το κόσοτς όντως είναι πολύ χαμηλότερο από την εξωσωματική της πρώτης φοράς!!! Και αυτό είναι πολύ σημαντικό!!!

 

Μακάρι να είναι η τυχερή σου προσπάθεια αυτή που ακολουθεί!!!:D

 

Για ό,τι θες είμαστε εδώ!!! Δεν μας ζαλίζεις!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να αδιαθετήσεις vivoula και να υποδεκτείς σιγά σιγά τα παγωτάκια σου!!! Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

 

 

 

Gemini μου πολύ καλή σου επιτυχία!!! Ξεκίνησες ήδη την προετοιμασία βλέπω! Αντε με το καλό να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους κοπέλα μου!!!

 

 

 

Donatela μου καλωσόρισες στην παρέα μας!!!Τα κατεψυγμένα όπως άκουσες ήδη έχουνε εξίσου καλές πιθανότητες επιτυχίας φτάνει να περάσουνε το στάδιο της απόψυξης και να είναι καλά!!! Εχεις 5 ε; Πολύ καλά! Και πόσα θα ξεπαγώσετε για την επόμενη σας προσπάθεια;

 

Οσο για το κόσοτς όντως είναι πολύ χαμηλότερο από την εξωσωματική της πρώτης φοράς!!! Και αυτό είναι πολύ σημαντικό!!!

 

Μακάρι να είναι η τυχερή σου προσπάθεια αυτή που ακολουθεί!!!:D

 

Για ό,τι θες είμαστε εδώ!!! Δεν μας ζαλίζεις!:D

Καλημερα κοριτσια! σας ευχαριστω για τις απαντησεις!! μακαρι και το κόστος να ειναι χαμηλότερο και μακαρι να πανε όλα τη δευτερη φορα! ομολογώ ότι η πρώτη μου στοιχισε πολυ και ειδικα γιατι μου ήρθε η χαρα με μια θετικότατη χοριακη, κι εφυγε πισω μόλις σε δυο μέρες!! πρεπει να ρωτησω το γιατρο τώρα ποια ειναι η διαδικασια γιατι ειμαι ασχετη, απο οτι καταλαβα πρωτη μερα του κυκλου ξεκινας με κάποιο χαπάκι σωστα???

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Ta evria Itan 3 imeron Kai Itan I 13i mera apo tin emvriometafora!!

 

Tha deixei...

 

Se euxaristo polu gia tin amesi apantisi

ηλιαχτιδα μου πολύ πολύ καλή επιτυχια!! το σιγουρο ειναι οτι η συλληψη έγινε! αν σε δυο μερες διπλασιαστει η χοριακή πας πολύ καλα!!! στο ευχομαι ολόψυχα!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! :)

 

Χαίρομαι που βλέπω καινούργια κορίτσια στην παρέα μας.

 

Ηλιαχτίδα συγχαρητήρια! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε. Θα περιμένουμε τα νέα σου και ελπίζω να έχει μεγαλώσει κανονικά η χοριακή σου! :)

 

Ντονατέλα καλως ήρθες βλέπω ότι η μόμεντ σε κατατόπισε για τα κατεψυγμένα. Παρακολουθούσα την πορεία σου στο θέμα της αζωοσπερμίας γιατι ήμουνα και εγώ εκει στην αρχη και έχουμε παρόμοια εμπειρία. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά. Και έχεις και αρκετά παγωτάκια που περιμένουν την σειρά τους. Όλα καλά θα πάνε αυτήν την φορά. :)

 

Είδα ότι γυρίσατε όλες κορίτσια! :) Και εγώ δεν έχω ίντερνετ!!!! Τώρα έχω μπει απο μια φίλη σε άλλη περιοχή γιατί εμάς πάνω στην χαρά ενός γάμου πυροβολήσανε το κεντρικό κουτι και εμεις ανήκουμε στους τυχερους που μειναν απο τηλέφωνο. Τώρα περιμένουμε να το φτιάξουν!!!!!! Ποιος ξέρει πότε! ειναι και με τις μέρες τους εδω. Πιστεύω ότι μες την εβδομάδα θα έχω πάλι ίντερνετ! Αν και εδώ που τα λέμε δεν θα ήμουνα καλή παρέα γιατι έχω μια γκρινια άλλο πράγμα!!! Μου βγήκε ξινό το ταξίδι στο εξωτερικό! Απο τότε που γύρισα έχω φέρει και μια ουρολοίμωξη που δεν λέει να φύγει!!!!!! Και αυτές τις μέρες με έπιασε και κολικός νεφρού!!!!! Τι να πω....... :) Τέλος πάντων τουλάχιστον είχε και τα καλά του το ταξίδι :) είδαμε καινούργια μέρη και ξεκουραστήκαμε. Τώρα περιμένω να ξεμπερδέψω για να ξεκινήσω τα τσεκ απ μου να δω τι θα κάνω. Ακόμα βέβαια δεν έχω πάει για την εξέταση! Σας φιλώ γλυκα. Ελπίζω να περνάτε καλά και να μην σας ζάλισα. :)

uUIep2.png
Link to comment
Share on other sites

mariren μου σε ευχαριστω πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!!! εμένα θα μου πάρει λίγος καιρός μέχρι να σας μάθω... :(

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

hliaxtida! περιμενουμε με αγωνια κορίτσι μου! ευχομαι να εχει διπλασιαστει!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! :)

 

Χαίρομαι που βλέπω καινούργια κορίτσια στην παρέα μας.

 

Ηλιαχτίδα συγχαρητήρια! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε. Θα περιμένουμε τα νέα σου και ελπίζω να έχει μεγαλώσει κανονικά η χοριακή σου! :)

 

Ντονατέλα καλως ήρθες βλέπω ότι η μόμεντ σε κατατόπισε για τα κατεψυγμένα. Παρακολουθούσα την πορεία σου στο θέμα της αζωοσπερμίας γιατι ήμουνα και εγώ εκει στην αρχη και έχουμε παρόμοια εμπειρία. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά. Και έχεις και αρκετά παγωτάκια που περιμένουν την σειρά τους. Όλα καλά θα πάνε αυτήν την φορά. :)

 

Είδα ότι γυρίσατε όλες κορίτσια! :) Και εγώ δεν έχω ίντερνετ!!!! Τώρα έχω μπει απο μια φίλη σε άλλη περιοχή γιατί εμάς πάνω στην χαρά ενός γάμου πυροβολήσανε το κεντρικό κουτι και εμεις ανήκουμε στους τυχερους που μειναν απο τηλέφωνο. Τώρα περιμένουμε να το φτιάξουν!!!!!! Ποιος ξέρει πότε! ειναι και με τις μέρες τους εδω. Πιστεύω ότι μες την εβδομάδα θα έχω πάλι ίντερνετ! Αν και εδώ που τα λέμε δεν θα ήμουνα καλή παρέα γιατι έχω μια γκρινια άλλο πράγμα!!! Μου βγήκε ξινό το ταξίδι στο εξωτερικό! Απο τότε που γύρισα έχω φέρει και μια ουρολοίμωξη που δεν λέει να φύγει!!!!!! Και αυτές τις μέρες με έπιασε και κολικός νεφρού!!!!! Τι να πω....... :) Τέλος πάντων τουλάχιστον είχε και τα καλά του το ταξίδι :) είδαμε καινούργια μέρη και ξεκουραστήκαμε. Τώρα περιμένω να ξεμπερδέψω για να ξεκινήσω τα τσεκ απ μου να δω τι θα κάνω. Ακόμα βέβαια δεν έχω πάει για την εξέταση! Σας φιλώ γλυκα. Ελπίζω να περνάτε καλά και να μην σας ζάλισα. :)

 

Μαριρενάκιιιιιιιιιι μου μας έλειψες! Ελπίζω σύντομα να αποκατασταθεί το πρόβλημα και να σε έχουμε πιο σύντομα κοντά μας!!! Περαστικά σου!!! Ολα μαζί σε βρήκαν μου φαίνεται...Αντε να ρθουνε καλύτερες μέρες!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα κορίτσια....τρέχω με κάτι δουλειές αλλά μπήκα όλο αγωνία να δω νέα από την ηλιαχτίδα μας αλλά τίποτα ακόμη....

Θα ξαναμπώ απόψε κι ελπίζω να έχουμε νέα να χαρούμε!!!

Καλό απόγευμα σε όλες!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Koritsia Mou gluka Kalimera!!!

 

Sugnomi Gia tin kathusterimeni enimerosi alla Dustuxos xthes ta nea den Itan kala...

I xoriaki Mou Eixe pesei...den apogoitevomai... Apla opos Kai na exei Mia deuteri apovoli einai varu pragma!!!

 

To euxaristo einai pos xthes Ekana ena rantevou me kapoion allo giatro o poops theoreitai para polu kalos Kai arouse pragmata ta opoia den eixan kamia sxesi me ayta pou Mou elege o giatros Mou mexri Tora!!! Me gemise aisiodoxia autos o anthropos Kai me enakne na aisthantho sigouria!!!

 

Euxomai Se oles sas Mesa apo tin kardia Mou na kratise suntoma ena ageloudi stin agalia sas!!!na eiste sigoures pos oso pio polu to pistepsete toso pio suntoma Tha sumvei!!

Kai fusika I tuxi Xreiazetai alla den prepei na afinoume tipota Se auti Kai mono!!prepei na tin kathodigoume!!

 

Sugnomi ean sas kourasa!!

Ego Tha eimai kapou Edo guro Kai Tha Mathaino ta nea sas!!!

 

Kali dunami Se oles mas

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...