Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Το πρωι μου ειπαν πως ειναι ετοιμα σε 3η 4 ημερες θα ειναι εδω

κοριτσια τι να σας πω 120 μπομπονιερες λαμπαδα λαδοπανα κουτι μαρτυρικα καλαθι με γνωστη courrier και αντικαταβολη για να μην τρεχω στην τραπεζα απο καβαλα για Ροδο ποσο λετε? 18 ευρω

εχω αγωνια πιστευω πως ολα θα πανω καλα

 

Με αντικαταβολή θα πληρώσεις μόνο τα έξοδα κούριερ ή και το κόστος από τα πράγματα? Σου ζήτησε και προκαταβολή για να τα στείλει?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγω πρωταρα ειμαι kalamaraki αλλα με τοσα που διαβασα εδω μεσα κοντευω να παρω master στις βαφτισεις :-) χατζηγιαννακη ειναι τα κουφετα ( το εγραψα σωστα συγχωρεστε η μικρη με κρατησε αυπνη το βραδυ) και απο οσο ξερω δεν εχουν ολες οι μπομπονιερες ιδια κουφετα γιατι δεν τηλ να ρωτησεις για τις συγκεκριμενες δικες σου εμενα παντως πριν ξεκινησουν να τις φτιαχνουν μου τηλ για να επιβεβαιωσουν τα χρωμματακτλ.

Το πρωι μου ειπαν πως ειναι ετοιμα σε 3η 4 ημερες θα ειναι εδω

κοριτσια τι να σας πω 120 μπομπονιερες λαμπαδα λαδοπανα κουτι μαρτυρικα καλαθι με γνωστη courrier και αντικαταβολη για να μην τρεχω στην τραπεζα απο καβαλα για Ροδο ποσο λετε? 18 ευρω

εχω αγωνια πιστευω πως ολα θα πανω καλα

 

mariadrama σε ευχαριστώ, τον πήρα σήμερα το πρωί μιλήσαμε τελικά και οι δικές μου έχουν χατζηγιαννάκη κουφετάκι καρδούλα ή choco almond αν θέλω . Επιβεβάιωσα την παραγγελία μου θα μου έρθουν στις 24 αυγούστου με μεταφορική στην Θεσσ κόστος....6ευρόπουλα!!!Θα δώσω εγγύηση για τα καλάθια την οποία θα πάρω πίσω όταν θα τα παραδώσω σε συνεργάτη του στην Θεσσ.Θα τον πάρω αύριο να πάρω και τα μαρτυρικά κατι παραμανούλες με σταυρουδάκι και τιαρα. Και είμαι σε συζητήσεις να πάρω και τις νυφικές μου μπομπό αλλά μου είπε το αργότερο παρασκευή να καταλήξω και να τον πάρω τηλ.Νομίζω ότι κάναμε καλή ντίλια!!(πως τα λεω ....):rolleyes::rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Με αντικαταβολή θα πληρώσεις μόνο τα έξοδα κούριερ ή και το κόστος από τα πράγματα? Σου ζήτησε και προκαταβολή για να τα στείλει?

 

εγώ του είπα ότι θα του βάλω σε λογαριασμό τα μισά μπροστά την μέρα της αποστολής και όταν έρθουν και τα δω ότι είναι οκ θα του βάλω τα υπόλοιπα.

 

Link to comment
Share on other sites

melita δεν μου ζητησαν ουτε προκαταβολη ουτε τιποτα αλλο, με την κοπελα που μιλουσα το πρωι (Μαριαννα καλα μιλαμε για αστερι στην δουλεια της τουλαχιστον) οταν την ρωτησα τον τροπο πληρωμης που προτιμουν με αντικαταβολη η καταθεση σε τραπεζα μου ειπε οτι με βολευει και επειδη μεσα σ αυτη την ζεστη και στους τοσους χαζοτουριστες εδω δεν εχω την παραμικρη διαθεση να στηθω με τις ωρες στην ουρα της τραπεζας ζητησα να πληρωσω αντικαταβολη ετσι οταν ερθουν τα πραγματα μου θα πληρωσω αυτα την courrier και τα εξοδα αντικαταβολης . επισης μου ειπε να της τηλ αν δεν μου αρεσε κατι η χω καποιο προβλημα για να το διορθωσουμε με τοσα καλα που ακουσα γι αυτους δεν πονηρεύτηκα να σας πω την αληθεια τους εχω εμπιστοσυνη - σε καλο να μου βγει -θα φανει σε 3 ημερες

υγ. σας ειπα πως μου χρεωσε τελικα το καλαθι για τις μπομπονιερες στολισμενο 15 ευρω?

 

Με αντικαταβολή θα πληρώσεις μόνο τα έξοδα κούριερ ή και το κόστος από τα πράγματα? Σου ζήτησε και προκαταβολή για να τα στείλει?
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ηρθαν ! οι μπομπονιερες τελικα ειναι πιο ομορφες απ ο τι περιμενα εκανα ενα κουτακι με ενα μπρελοκ τις εκαναν τελειες οπως και το καλαθι κτλ . το μονο προβλημα ηταν με την λαμπαδα. Βασικα ηρθαν οι κιβωτια το ενα με την λαμπαδα και το αλλο με ολα τα υπολοιπα. αυτο με την λαμπαδα ηταν ανοιχτο και οταν το ειπα στον courrier Μου ειπε πως ετσι το παρελαβε απο το αεροπλανο πως το τσακαραν και η λαμπαδα δεν ειχε σπασει. μπαινω στο σπιτι ανοιγω την λαμπαδα σοκ. πρωτον λαθος λαμπαδα εγω ειχα παραγγειλει μια λιτη με λευκο ροζ και 2-3 διακριτικα γυαλινα διακοσμιτικα και αντικριζω μια λευκη ροζ κτλ αλλα το διακοσμιτικο ειναι κατι με περλες και γυαλακια καρα κιτσ για γαμο με ενα σκνηνη φουξ αναρωτιεμαι το εβαλαν για να δεσω τον λαιμο μου? σοκ συνεχεια... αρχισουν και πεφτουν στα ποδια μου καποια κομματακια απο την λαμπαδα.. σηκωνω το τουλι και τι να δω η λαμπαδα ηταν κομματια στην μεση. χωρις πολλα πολλα τηλ στον Ναρλη και για να μην σας κουραζω με πολυ ευγενεια και χωρις καμια αντιρηση δεχτηκε να μου αλλαξει την λαμπαδα και να την στειλει χωρις χρεωση και να του στειλω την λαθος πισω. Τα πηρε με την courrier που εσπασαν την λαμπαδα και μετα απο λιγο εβαλε την κοπελα που η εκανε λαθος τον κωδικο η δεν τσεκαρε σωστε την παραγγελεια μου να μου τηλ και να μου ζητησει συγγνωμη (?) εκει ενιωσα ασχημα και ουτε απαιτησα κατι τετοιο ισα ισα στο τηλ του ελεγα ποσο ικανοποιημενη εμεινα και πως θα τον συστηνα ευχαριστως σε φιλες μου απλα εγινε ενα λαθος με την λαμπαδα ανθρωπινο και επειδη εχουμε χρονο μπορουμε να το διορθωσουμε. Τελικα συμφωνησαμε επειδη η βαση της λαμπαδας ειναι η ιδια να μου στειλει ενα σκετο κερι και τα διακοσμητικα με τις κορδελες και καποιες χαντρουλες για να την φτιαξω εγω οπως θελω μου βγηκε σε καλο γιατι τα διακοσμητικα που θα μου στειλει ειναι πιο ομορφα απο αυτα που ειχα παραγγειλει ειναι καποιες διακριτικες πεταλουδιτσες με τις οποιες μου στολισε και το καλαθι για τις μπομπονιερες. τα πραγματα θα μου τα στειλουν αυριο. αυτα τα νεα . εγω παντως θα ξαναεπαιρνα τα πραγματα απο αυτον ολα ειαι τελεια! αχ πολυ χαρηκα μου εφυγε ενα αγχος αν προλαβω( γιατι παραλληλα βγαζουμε δοντια και ξενυχταμε) θα σας στειλω φωτος διαφορετικα θα περιμενετε την βαφτιση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι καλε........ειναι απο την ερευνα αγορας μου

 

 

Βαζω κι αυτο εδω....εχει ωραια πραγματα.....

 

http://www.parisis.com.gr/

 

Παιδιά, έχω "λιώσει" στο ψάξιμο τόσο στο internet όσο και στα ίδια τα μαγαζιά.

Έτσι, παραθέτω και εγώ την εμπειρία μου.

Ο Παρίσης έχει όντως πολύ ωραία πράγματα αλλά όταν πήγα εκεί (ολόληρο ταξίδι από την Αργυρούπολη) μου είπαν ότι πρέπει να αγοράσω όλο το πακέτο, δηλ. και ρούχα και τα πάντα... οπότε "σκάλωσα" γιατί δεν τα ήθελα όλα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, για βοηθείστε λίγο... Πήγε ο σύζυγος στο Νικολις και μόλις έφτασε στο ταμείο του ζήτησαν ΑΦΜ... Ιδιωτικά δεν μπορούμε να ψωνίσουμε? Όσες ψωνίσατε από εκεί, δώσατε ΑΦΜ?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! Επειδή πρόκειται να βαπτίσω και εγώ τον Σεπτέμβριο το κοριτσάκι μιας φίλης, άρχισα την καθιερωμένη έρευνα αγοράς μέσω ιντερνετ και έπεσα πάνω στο πολύ χρήσιμο φόρουμ σας, καθώς και σε 1-2 πολύ καλά ελληνικά σαιτ.

 

Επισκέφθηκα ένα κατάστημα στα νότια προάστεια (μου διαφεύγει το όνομα, έχω πάρει κάρτα όμως, που θα πάει θα την βρω!) όπου πολύ καλή εντύπωση μου έκανε ένα σετ βάπτισης από τον οίκο Stova Bambini. Το έψαξα στο ιντερνετ και μάλιστα έχουν και σαιτ

edit admin

Το φορεματάκι ήταν κουκλίστικο και μου άρεσε περισσότερο η μίνιμαλ διάθεση που είχε όλο το πακέτο. Σκέφτομαι να καλέσω απευθείας στον οίκο μήπως και πετύχω καλύτερη τιμή, διότι μου αρέσε πολύ το συγκεκριμένο πακετάκι.

 

Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι καλοδεχούμενη!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, για βοηθείστε λίγο... Πήγε ο σύζυγος στο Νικολις και μόλις έφτασε στο ταμείο του ζήτησαν ΑΦΜ... Ιδιωτικά δεν μπορούμε να ψωνίσουμε? Όσες ψωνίσατε από εκεί, δώσατε ΑΦΜ?

 

Απλά ζητάς απόδειξη και όχι τιμολόγιο.

 

Ψώνισα πριν δύο μήνες...

Link to comment
Share on other sites

San μου, όταν έφτασε στο ταμείο του είπαν "μου δίνετε στοιχεία για το τιμολόγιο?", εκείνος απάντησε ότι θέλει απόδειξη και του είπαν "α δεν μπορώ απόδειξη" και τα άφησε και έφυγε. Στο μεγάλο πήγες? Με τους πολλούς ορόφους ή στο μικρό? Την Τρίτη θα τον ξαναστείλω αλλά απογοητεύτηκε ο καημένος που ενώ βρήκε μόνος του πραγματάκια για τη βάπτιση της μικρής, δεν μπόρεσε να τα αγοράσει...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη και ποιο είναι το πρόβλημα???

αν είναι κάτω από 300ευρώ το τιμολόγιο δεν είναι υποχρεωμένος να το περάσει ο σύζηγος αν είχε βιβλια αλλά ουτε και ο καταστηματάρχης θα το περάσει στις δηλωσεις προμηθευτών πελατών

ρώτα τον λογιστή σας

και πολυ απλά κόψτε τιμολόγιο όλοι μπορούμε να κόψουμε εφοσον έχουμε αφμ και μην το κάνετε τίποτα...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ για καμιά 20αρια ευρώ μιλάμε...Δηλαδή τσάμπα το...χτύπημα των πλήκτρων! Απλά τα θέλαμε πολύ αυτά τα πραγματάκια και επειδή ξέρω ότι πολλές κοπέλες έχουν ψωνίσει απο εκεί, γι αυτό μου φαίνεται κουφό...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα παρήγγειλα και είναι υπέροχα!! Ένα λευκό βαμβακερό φορεματάκι βγαλμένο από παραμύθι που το συνδύασα με ένα καρώ παλτουδάκι με κόκκινα κουμπάκια!!

 

Έχω κατενθουσιαστεί!:P:p:p

 

Θα γράψω αναλυτικά για το πακέτο μέσα στην ημέρα ελπίζω..

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, πήγε πάλι ο σύζυγος σήμερα και του είπαν πως για να κόψουν απόδειξη πρέπει να κάνει λογαριασμό άνω των 50 ευρώ... Καλά κάνω εγώ και ψωνίζω από internet...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ 11/10 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΗ ΜΕ ΤΙΜΕΣ ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ,ΣΤΟ SITE ΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ.....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ Ο ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΟΜΩΣ..........ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ,ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ!!!!!ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟΜΑΤΑΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΝΑΡΛΗΣ 1,20 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΗ ΠΑΝΤΑ,Ο ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ 1,68!!!!!!!ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΑΡΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕ 3 ΕΥΡΩ ΤΟ ΔΕΜΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.......ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ!!!!!!!ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΤΡΕΛΟ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΠΩΣ ΓΕΝΙΚΑ Ο ΝΑΡΛΗΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Η'ΑΠ ΤΟ INTERNET.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε παραγγείλει πολλές κοπέλες από τον Ναρλή και είναι γνωστό αυτό που επισημαίνεις για τις τιμές αλλά και για την ευγένεια και την εξυπηρετικότητά τους. Βαπτιζόμαστε την ίδια ημέρα και τέλος Σεπτέμβρη θα παραλάβω και τις δικές μου μπομπονιέρες από τον Ναρλή

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το πρωι κατεβήκαμε στην Λάρισα και κλείσαμε ενα απίθανο σύνολο για την βάπτιση του Δημήτρη με ρούχα Ferrari. Το κατάστημα που ανάφερα και το site edit admin χει απίθανα ρούχα , με καταπληκτικά αξεσουάρ και άψογη εξυπηρέτηση. Εχει ρούχα που δεν ειναι αυτο το στημένο βαπτιστικό (έχει βέβαια και τέτοια) απο εταιρείες όπως Ferrari, Burberry, Lapin, Timperland κ.α. φτάξαμε ενα υπέροχο κουστούμι βάπτισης και όχι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας,

 

Συνεχίζω εδώ από άλλη ενότητα, υπέροχα βαπτιστικά βρήκα στο http://www.zachary.gr, πήγα εκεί για να αγοράσω οικολογικά σεντονάκια, είναι στο Χαλάνδρι αλλά και το site είναι πολύ καλό. Κλάσεις ανώτερο μαγαζί και είδη, καμία σχέση με οτιδήποτε άλλο, λίγο τσουχτερό βέβαια αλλά βρίσκεις και οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

San μου, όταν έφτασε στο ταμείο του είπαν "μου δίνετε στοιχεία για το τιμολόγιο?", εκείνος απάντησε ότι θέλει απόδειξη και του είπαν "α δεν μπορώ απόδειξη" και τα άφησε και έφυγε. Στο μεγάλο πήγες? Με τους πολλούς ορόφους ή στο μικρό? Την Τρίτη θα τον ξαναστείλω αλλά απογοητεύτηκε ο καημένος που ενώ βρήκε μόνος του πραγματάκια για τη βάπτιση της μικρής, δεν μπόρεσε να τα αγοράσει...

 

Πήγα σ' αυτό με τους πολλούς ορόφους αλλά πρέπει να είναι πάνω από 50€ τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας,

 

Συνεχίζω εδώ από άλλη ενότητα, υπέροχα βαπτιστικά βρήκα στο www.zachary.gr, πήγα εκεί για να αγοράσω οικολογικά σεντονάκια, είναι στο Χαλάνδρι αλλά και το site είναι πολύ καλό. Κλάσεις ανώτερο μαγαζί και είδη, καμία σχέση με οτιδήποτε άλλο, λίγο τσουχτερό βέβαια αλλά βρίσκεις και οικονομικά.

 

εντελως τυχαια το κοιτουσα κι εγω μια μερα αυτό...

 

μου φανηκαν ομορφα αλλα λιγο παραπανω απο οσα θα διεθετα.. βεβαια καλα κανεις και το βαζεις εδω γιατι ο καθενας εχει άλλα βαλαντια...

 

:D

Link to comment
Share on other sites

αγχώθηκα! αγχώθηκα! αγχώθηκα!!!!!!!

κι εκεί που φτιάχτηκα ΤΡΕΛΛΑ βλέποντας το σάιτ του Φωτιάδη (δίπλα απο το σπίτι μου μπάι δε γουέι και δεν το γνωρίζω ΚΑΝ!!) και άρχισα να παίρνω τα πάνω μου, διαβάζω το πόστ της elena36 και πέφτω στα Τάρταρα (ίσως γι' αυτό το λόγο δεν το γνώριζα το εν λόγο κατάστημα :S )

στο δε σάιτ του Ναρλή.. ΧΑΘΗΚΑ .. δεν ξέρω ..

εεεεεεεεεν τω μεταξύ, ο κατάλογος του Παρίση που έχει ο Ναρλής δεν είναι ο ίδιος, λείπουν δηλαδή κάποιες σελίδες .. οι πιο ωραίες με αυτά που μου ταιριάzουν στο θέμα "μικρός πρίγκπας"!! :( :( άλλη απογοήτευση ..

βασικά έπεσα πάνω στο σάιτ φιέστα και μου άρεσε αυτή η μπομπο http://www.fiesta.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=15 .. μπάς και τις έχετε πετύχει πουθενά έτσι σε καμια οικονομικότερη τιμή?? διότι ΣΤΑΝΤΕ θα είναι πανακρίβου στο φιέστα (κανα 3ε το κόβω :( )

και μια τελευταία ερώτηση, το άτλας πακέτο είναι απο τα πιο οικονομικά καταστήματα για να αγοράσω κουτάκια??

θένξ κοριτσάρες εκ των προτέρων ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι βρε ο κατάλογος του Παρίση στο site του Ναρλή να μην είναι ακριβώς ο ίδιος? Δεν πρέπει να κρατήσει τα καλά γι αυτόν? Καλή συνέχεια στο ψάξιμο! Σίγουρα θα σε βοηθήσουν τα κορίτσια

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας...

Ψάχνω και εγώ για βαπτιστικά μιας και θα γίνω νονά...

Μήπως γνωρίζει καμμια ποια καταστηματα φέρνουν τα ρούχα letante??Με έχουν ενθουσιάσει...

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο.... ψάχνωντας έπεσα τυχαία πάνω σε αυτό:

 

http://www.kings-queens.gr

 

Αν και εμείς πλέον κλείσαμε με γάμους-βαφτίσεις, σκέφτηκα ότι μπορεί να σας ενδιαφέρει κι έτσι το παραθέτω...

Όσο ζω... μαθαίνω

--------------------------

Μαρία (γέννηση 5/6/2004)

Σωτήρης (γέννηση 30/7/2007)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...