Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

clomiphene???


Recommended Posts

Αmarillo εγω κανω υπερυχο την 12η με 14η μερα και προγεστερονη την 21 μερα του κυκλου

nikoleta μου ευχαριστω για την απαντηση..εμενα μου πε να παρω σερπαφαρ αλλα να μην κανω υπερηχο γαιτι δε χρειαζεται....γενικα δεν εχω καποιο προβλημα ωορηξιασ, κανω κανονικα...ουτε θεμα με πολυκυστικεσ εχω..απλα λεει θα τα παρω για ενισχυση τησ ωορηξιασ μου...κ οτι επειδη δεν εχω καποια παθολογια με την ωορηξια δε χρειαζεται να κανω κ υπερηχο.....εχω μπερδευτει πολυ...θεωρητικα ειναι καλοσ γιατροσ, εχει πολυ κοσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 761
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και μενα τα ιδια papi μου...χτεσ μιλησσαμε κ μου πε δε χρειαζεται...τα παιρνεισ καιρο??ειχεσ τιποτα παρενεργιεσ???

 

 

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ.....ΣΘΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΖΑΛΑΔΑ.........ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ........

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ.....ΣΘΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΖΑΛΑΔΑ.........ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ........

εσυ εχεισ θεμα με πολυκυστικεσ???παντωσ βλέπω οτι στο θεμα του υπερηχου οι αποψεισ διαφερουν...αλλοι γιατροι το θεωρουν απαραιτητο κ αλλοι οχι...απλα φοβαμαι μη γινει καμια κυστη κ το παρω χαμπαρι....κ εχω αλλα τραβηγματα μετα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αφου σας ειπαν οι γιατροι σας οτι δεν χρειαζετε μην αγχονεστε κατι θα ξερουν.Και να σας πω την αληθεια καλυτερα.ετσι ειστε πιο χαλαρες.Εγω αναγκαστικα κραταω ημερολογιο ταδε του μηνος αυτο,εκεινο,το αλλο πραγμα αγχωτικο για εμενα και το χειροτερο ειναι οταν παω για υπερυχο που μου λεει: εκτιμω πως η ταδε μερα θα ειναι η πιο γονιμη.ε λοιπον κοριτσια εγω την ταδε μερα την πιο γονιμη απο το αγχος μου δεν μπορω να λειτουργισω.Αυτον τον μηνα θα του να μην εκτιμησει!ε μα πια.....;)

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσυ εχεισ θεμα με πολυκυστικεσ???παντωσ βλέπω οτι στο θεμα του υπερηχου οι αποψεισ διαφερουν...αλλοι γιατροι το θεωρουν απαραιτητο κ αλλοι οχι...απλα φοβαμαι μη γινει καμια κυστη κ το παρω χαμπαρι....κ εχω αλλα τραβηγματα μετα...[/quote

 

 

ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΣΤΗ??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αφου σας ειπαν οι γιατροι σας οτι δεν χρειαζετε μην αγχονεστε κατι θα ξερουν.Και να σας πω την αληθεια καλυτερα.ετσι ειστε πιο χαλαρες.Εγω αναγκαστικα κραταω ημερολογιο ταδε του μηνος αυτο,εκεινο,το αλλο πραγμα αγχωτικο για εμενα και το χειροτερο ειναι οταν παω για υπερυχο που μου λεει: εκτιμω πως η ταδε μερα θα ειναι η πιο γονιμη.ε λοιπον κοριτσια εγω την ταδε μερα την πιο γονιμη απο το αγχος μου δεν μπορω να λειτουργισω.Αυτον τον μηνα θα του να μην εκτιμησει!ε μα πια.....;)

το χω σκεφτει κ γω αυτο nikoleta μου, οτι οι υπρηχοι μπορει και να με αγχωσεουν κ να με κουρασουν...δηλ θα πρεπει εκεινη τη βδομαδα που θα γινει η ωορηξια να πηγαινω στο γραφειο , μετα να τρεχω για υπερηχο, μετα σπιτι να μην μαγειρεψω κατι να φαμε...???κ μετα σεξακι...κ να χεισ κ ορεξη ???πωσσσ αφου θα μαι πτωμα....:P παντωσ κοριτσια αυτη τη βδομαδα που ειναι η γονιμη το σπιτι μου ειναι σαν να χει πεσει βομβα....με τοστακια την βγαζουμε:P

Link to comment
Share on other sites

εσυ εχεισ θεμα με πολυκυστικεσ???παντωσ βλέπω οτι στο θεμα του υπερηχου οι αποψεισ διαφερουν...αλλοι γιατροι το θεωρουν απαραιτητο κ αλλοι οχι...απλα φοβαμαι μη γινει καμια κυστη κ το παρω χαμπαρι....κ εχω αλλα τραβηγματα μετα...[/quote

 

 

ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΣΤΗ??

ξερω γω???ειμαι καταστροφολογος:)

Link to comment
Share on other sites

:Pκαι εμεις εκεινες τις μερες ειμαστε αλλου για αλλου.... Τοστακια ομως??? Θα σε μαλωσω... αυτες τις μερες μυδια στριδια κτλ.;)

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:Pκαι εμεις εκεινες τις μερες ειμαστε αλλου για αλλου.... Τοστακια ομως??? Θα σε μαλωσω... αυτες τις μερες μυδια στριδια κτλ.;)

χαχα!!!κ τα καρυδια κανουν τη δουλεια τουσ!!!κ δε θελουν κ μαγειρεμα...παντωσ κοριτσια λεω αντε να περασει αυτη η βδομαδα να κανω κ καμια δουλεια στο σπιτι...σε λιγοδε θα χω ρουχα να βαλω!ολα ασιδερωτα ειναι!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μμμ... καλα τα λες:P.εμενα τα ασιδεροτα ειναι μονιμη κατασταση τον τελευταιο καιρο.εχω προβλημα με την μεση και δεν μπορω να καθομαι σε ενα σημειο πολυ ωρα.οποτε σιδερονο λιγα λιγα και δεν τελειωνουν ποτε:evil: Αλλα οπως λεει και το αγορι μου:Ωχ μωρε φορα το τσαλακομενο και τι εγινε?:shock:

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

μμμ... καλα τα λες:P.εμενα τα ασιδεροτα ειναι μονιμη κατασταση τον τελευταιο καιρο.εχω προβλημα με την μεση και δεν μπορω να καθομαι σε ενα σημειο πολυ ωρα.οποτε σιδερονο λιγα λιγα και δεν τελειωνουν ποτε:evil: Αλλα οπως λεει και το αγορι μου:Ωχ μωρε φορα το τσαλακομενο και τι εγινε?:shock:

λογικη αντρων!!!κ μενα τα ιδια λεει....

Link to comment
Share on other sites

λογικη αντρων!!!κ μενα τα ιδια λεει....

 

 

 

ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ.........

ΩΡΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??

Link to comment
Share on other sites

papi μου τωρα μπηκα απο το μεσημερι!Αν θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα παρτον αλλα δεν νομιζω να μπορει να κανει κατι.Το πιο πιθανο ειναι να σου πει να περιμενεις.Τι ειναι αυτο που σε ανησυχει?

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

papi μου τωρα μπηκα απο το μεσημερι!Αν θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα παρτον αλλα δεν νομιζω να μπορει να κανει κατι.Το πιο πιθανο ειναι να σου πει να περιμενεις.Τι ειναι αυτο που σε ανησυχει?

 

με ανησυχει οτι ειναι πονοι περιοδου και οτι θα αδιαθετησω παλι και τελικα τα χαπια δεν πιασανε...

Link to comment
Share on other sites

Καλε μην τρελενεσε ακομη και ετσι να ειναι και να αδιαθετησεις σκεψου πως ειναι ο 1ος κυκλος που τα παιρνεις.Σε ποια μερα του κυκλου εισαι?

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλε μην τρελενεσε ακομη και ετσι να ειναι και να αδιαθετησεις σκεψου πως ειναι ο 1ος κυκλος που τα παιρνεις.Σε ποια μερα του κυκλου εισαι?

 

 

στην 23η ειναι να αδιαθετησω 1 απριλιου..........:idea:

Link to comment
Share on other sites

στην 23η ειναι να αδιαθετησω 1 απριλιου..........:idea:

 

και εχω πονουσ μεσης, το στοιθοσ μου ειναι πρισμενο εδω κ καμια βδομαδα,εχω ενοχληση χαμηλα κ ολο νωμιζω οτι κατεβαινει η περιοδοσ,πολλλλλαααα υγρα και εχω γεμισει σπυρακια κ το προσωπο μου ειναι πιο τραχυ.......αυτα.........κατα τα αλλα καλα.......:?

Link to comment
Share on other sites

papi μου σου εστειλα πμ.

Τι να σου πω ρε κουκλα μου.... Τι εκανες τελικα πηρες τον γιατρο?

τον πηρα μου ειπε να κανω ενα τεστ απο αυτα που δειχνουν απο την 5η μερα σηυληψης το εχω εδω κ το κοιταω ...φοβαμαι να το κανω.......

Link to comment
Share on other sites

τον πηρα μου ειπε να κανω ενα τεστ απο αυτα που δειχνουν απο την 5η μερα σηυληψης το εχω εδω κ το κοιταω ...φοβαμαι να το κανω.......

Μηπως θα ηταν καλυτερα να το εκανες με πρωινα ουρα? τι σου ειπε μπορεις να το κανεις οποιαδηποτε στιγμη?

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα ηταν καλυτερα να το εκανες με πρωινα ουρα? τι σου ειπε μπορεις να το κανεις οποιαδηποτε στιγμη?

 

οχι το πρωι θα το κανω....αλλα δεν τα βλεπω συμπτωματα αυτα εσυ τι πιστευεισ?

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να μην ειναι???Δεν ξερω αλλα πολλες κοπελες εχουν συμπτωματα περιοδου και τελικα ειναι εγκυμοσυνη.Γιατι οχι και εσυ?

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

οχι το πρωι θα το κανω....αλλα δεν τα βλεπω συμπτωματα αυτα εσυ τι πιστευεισ?

κοριτσακι μην αναλωνεσαι σε συμπτωματα...εγω παντωσ καθε φορα που ειχα ολα τα συμτωματα εγκυμοσυνης,κ καλα, ετρωγα τα μουτρα μου:(κ ειπα δε ξαναασχολουμαι με συμπτωματα...μακαρι εσυ να ασαι βεβαια...απλα το βλεπω πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο με την παρακιολουθηση των συμπτωματων:?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...