Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

clomiphene???


Recommended Posts

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΖΕΝΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????

 

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ... ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ! ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ...

ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΧΥΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΑΧΟΥΛΗ ΕΙΜΑΙ!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΒΕΒΑΙΑ 1,80 ΟΠΟΤΕ ΣΩΖΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΔΙΑΒΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ 6-8 ΜΟΝΟ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 761
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ... ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ! ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ...

ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΧΥΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΑΧΟΥΛΗ ΕΙΜΑΙ!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΒΕΒΑΙΑ 1,80 ΟΠΟΤΕ ΣΩΖΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΔΙΑΒΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ 6-8 ΜΟΝΟ.

 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Ο θεος ειναι μεγαλος!!! :D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστώ πολυ για τα καλα σας λογια...τζενη καλη λευτερια;)χριστινα θελει υπομονη το θεμα...για μενα θεωρω οτι ο κυριότερος κακος παραγοντας ειναι το αγχος... ειναι κ τα κιλα οπως προειπατε θελει διατροφή και γυμναστικη αλλα χειροτερο ειναι το αγχος θελει χαλαρα πραγματα.οσο για τεστ ωορεξιας εχω παρει κ εγω απο το ιντερνετ 10 τεμαχια ηταν και ολα μου εβγαναν η αρνητικα η με αχνη γραμμη που η αχνη γραμμη σημαινε παλι αρνητικο εκανα 2 3 την ημέρα χαχαχαχχαχχα ελεγα αποκλειται καποιο θα βγει θετικο.:P και εντελει εκανα ωορεξια γιατι εκανα υπερηχο στο γυναικολογο μου χαχαχαχχαχχα οποτε δεν τα πολυπιστευω αυτά τα τεστ.μάλλον ειναι αναλογα τον οργανισμο!

 

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΥΨΗΛΗΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΤΕΣΤΑΚΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΙΑ ΤΑ ΟΥΡΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΙΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΛΠ!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΑ ΤΕΣΤ. Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ! ΑΠΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΑΣ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΡΙΖΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

 

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως τα κλομιφεν με βοηθησαν πολυ εκανα 2 3 ωαρια καθε μηνα:P:p:shock::shock: και μου ειχαν σταθεροποιησει καπως τον κυκλο αλλα μολις τα σταματησα παλι τα ιδια...και δεν κανει να τα περνεισ και συνεχεια μεχρι 7 με 9 φορες νομιζω...εγω εκανα και την ενεση την pregnyl για να "σκασουν"τα ωαρια..τηνεχει κανει καμια?:?::?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα παντως τα κλομιφεν με βοηθησαν πολυ εκανα 2 3 ωαρια καθε μηνα:P:p:shock::shock: και μου ειχαν σταθεροποιησει καπως τον κυκλο αλλα μολις τα σταματησα παλι τα ιδια...και δεν κανει να τα περνεισ και συνεχεια μεχρι 7 με 9 φορες νομιζω...εγω εκανα και την ενεση την pregnyl για να "σκασουν"τα ωαρια..τηνεχει κανει καμια?:?::?::?:

 

ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 36 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΔΕ ΕΚΑΝΑ!!!!!Κ ΜΕΤΑ ΑΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ...ΑΣΤΑΑΑΑ

Ο θεος ειναι μεγαλος!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας και απο μενα.ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες....ηθελα να ρωτησω καπου ακουσα οτι την κλομιφαινη δυσκολα την βρισκουμαι τωρα στα φαρμακεια, δηλαδη οτι δεν εισαγετε!!Γνωριζετε αν ισχυει??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα.ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες....ηθελα να ρωτησω καπου ακουσα οτι την κλομιφαινη δυσκολα την βρισκουμαι τωρα στα φαρμακεια, δηλαδη οτι δεν εισαγετε!!Γνωριζετε αν ισχυει??

 

Καλησπέρα...

Έχει σταματήσει πλέον..τώρα υπάρχει το σερπαφάρ.

Είναι το ίδιο πράγμα όμως!!!

rhIYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Έχει σταματήσει πλέον..τώρα υπάρχει το σερπαφάρ.

Είναι το ίδιο πράγμα όμως!!!

 

Εγω την εβρισκα παντου ως και τον προηγουμενο μηνα .Τωρα εχω σταματήσει και δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω την εβρισκα παντου ως και τον προηγουμενο μηνα .Τωρα εχω σταματήσει και δεν ξερω

 

Την καταργήσανε απο οτι κατάλαβα... Μπορεί να είχε ξεμείνει στα φαρμακεία κ γιαυτό!!!!

rhIYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Με τον σύζυγό μου προσπαθούμε για 2ο παιδί, είμαι 36 ετών, και πριν 7 μήνες είχα μια παλινδρομη, και τώρα είμαστε στον 4ο μήνα προσπαθειών χωρίς φάρμακα ως τώρα. Απλά πήρα τον προηγούμενο μήνα τεστ ωορρηξιας, την εντόπισα και είχαμε επαφές πιο στοχευμενα. Στον τελευταίο γιατρό που πήγα, γιατί ψάχνω ακόμη, δεν ήταν θετικός να μου δώσει φάρμακα, "για να κάνουμε κάτι που η φύση ήδη το κάνει". Όμως βλέπω τον καιρό να περνάει χωρίς αποτέλεσμα. Εχω θυρεοειδή (παιρνω Τ4) και πολύ χαμηλή βιταμίνη d, και παίρνω φυλικο οξύ μόνο. Πρόκειται να κάνει και ο άντρας μου προληπτικά εξετάσεις (36 ετών επίσης), εγώ τι άλλο μπορώ να κάνω πριν ψάξω για φαρμακευτική υποστήριξη? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...