Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γέννα στο νερό


mpanse

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • babystar

    babystar 6 δημοσιεύσεις

  • pax

    pax 4 δημοσιεύσεις

  • DaF

    DaF 3 δημοσιεύσεις

  • Melina22

    Melina22 3 δημοσιεύσεις

Ποιά η διαφορά να γεννάς στο νερό;

 

Καλησπέρα, εννοείτε ότι είναι πιο "φυσιολογικά" αφού το μώρο που μεγαλώνει στην κοιλιά είναι σε νερό και λένε ότι όταν γεννάς έχεις λιγότερους πόνους... εγώ δεν μπόρεσα τελικά....

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειχα λιγοτερους πονους.περισσοτερους ειχα θα ελεγα!απλα η μεταβαση του μωρου απο την κοιλια στον εξω κοσμο γινεται πιο ομαλα αφου γενιεται στο νερο.αυτο νομιζω οτι ειναι ολο τελικα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Αν ξέρετε κάποιον στη Θεσσαλονίκη που να αναλαμβάνει τοκετό στο νερό σας παρακαλώ πείτε μου, άκουσα για δύο ονόματα, Δεληγιαννίδης Μιχάλης και Τζιόβας, ξέρετε κάτι για αυτούς? σας παρακαλώ αν γνωρίζετε να μοιραστείτε τις εμπειρίες σας μαζί μου, είμαι στον 7ο και τα περιθώρια στενεύουν!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας,

Πριν 3 μήνες είχα την τύχη να νιώσω τον τοκετό στο νερό! Ήταν καταπληκτική εμπειρία και το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Όποια κοπέλα θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και λεπτομέρειες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...