Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

έχω μια παράκληση προς τους υπεύθυνους της σελίδας...

 

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα (καθώς κι όλοι οι υπόλοιποι φαντάζομαι...)

Όταν κλείσω τη σελίδα του parents για τον Χ-Ψ λόγο (διακοπή ρεύματος... έσκασε μύτη ξαφνικά το αφεντικό :oops: ... έκλαψε το μωρό μου...) ΧΩΡΙΣ να έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα που υπάρχουν αδιάβαστα εκείνη τη στιγμή... πουφ χάνονται :(

ακόμα κι αν ξαναμπω αμέσως μου τα δείχνει όλα διαβασμένα....

χάνω τη σειρά μου, χάνω τα θέματα που παρακολουθούσα, χάνω τον μπούσουλα μου :(

 

από αλλο φόρουμ που παρακολουθώ, γνωρίζω ότι είναι μια ρύθμιση που μπορεί να γίνει (δεν ξέρω τι είδους ρύθμιση) απ το admincp ώστε να μην γίνονται με αυτόν τον τρόπο διαβασμένα τα αδιάβαστα μηνύματα παρά μονάχα όταν δηλώσει ο χρήστης ότι η συγκεκριμένη ενότητα είναι διαβασμένη ή να είναι όντως διαβασμένη...

 

έχω καμία ελπίδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aχ και εγώ το παθαίνω αυτό ... και πραγματικά έχω χάσει πολλά επισόδεια έτσι ... μου έχουν ξεφύγει πολλά που δεν πρόλαβα να διαβάσω :cry: ... αν μπορούσε να γίνει κάτι θα μας διευκόλυνε πολύ!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ναι!!!

Μαμά του Ωρίων συμφωνώ απόλυτα κι αυτό τελευταία με τις διακοπές ρεύματος έχει καταντήσει πολύ κουραστικό!

Δεν μπορώ να παρακολουθήσω όσα ήθελα,μετά ξεχνάω τι ήθελα να δω ή μπαίνω σε μήνυμα που το έχω ήδη διαβάσει και στο τέλος τα παρατάω και το κλείνω..

Αν μπορεί να γίνει κάτι θα με διευκόλυνε πάαααρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι δεν είμαι σίγουρη αν αυτό που γράφουμε θα το δει ο adm.Νομίζω είχα διαβάσει κάπου οτι πρέπει να σταλεί πμ στον ίδιο..

 

και εγω έτσι πιστεύω ....πρέπει να στείλετε πμ .......

 

πάντως ακριβώς πιο κάτω απο το :

 

Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη

 

υπάρχει και το :

Αναπάντητες δημοσιεύσεις

 

βοηθάει την κατάσταση ....... :lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχουμε μεταφέρει στους τεχνικούς την ερώτηση σχετικά με αυτό το modification,

 

μέχρι νεωτέρας ειδοποίησης,

 

αυτό που βοηθάει (μέχρι ενός σημείου) είναι όταν συνδέεστε να τσεκάρετε το κουτάκι

 

να συνδέομαι αυτόματα.

 

έτσι σε διακοπή δεν θα υπάρχει αυτόματη αποσύνδεση, κάτι που απαιτεί να ξανασυνδεθείτε και για αυτό να φαίνονται όλες οι δημοσιεύσεις σαν διαβασμένες.

 

επίσης πατώντας τον σύνδεσμο που βρίσκεται στην άκρη δεξιά,

θα μπορείτε να βλέπετε τις νέες δημοσιεύσεις που δεν έχετε διαβάσει ακόμα.

 

Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη

 

 

ευχαριστούμε

 

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

τα ιδια και γω ...πχ μπηκα πριν ειχα 4 σελιδες αδιαβαστα νεα μνμ ..εφυγα για λιγο απο το πισι και σε 10 λεπτα με πεταξε και τα εμφανιζε ολα διαβασμενα :(

Συνέχεια το παθαινω αυτο (μολις κατσω κατι θα γινει :lol: ) και χανω το μπουσουλα ....

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...