Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χλοοταπητα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


απο οτι ξερω πουλανε στα ανθωπολεια :!: τωρα για περιστερι δεν ξερω καποιο συγκεκριμενα :shock: εδω που μενω εγω τωρα εχουν τα ανθωπολεια αλλα δεν συμφερει να βαλωεχουν τιμες φαρμακειου :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχει και στο πράκτικερ - μια πολύ απλή ποιότητα

 

και μια εταιρεία που ξέρω αν θέλεις μπορώ να βρώ τα στοιχεία,

που είναι πιο πολλές ποιότητες και πιο ακριβές που είναι για κατι πιο μεγάλο, και μόνιμο. (που έχω δεί σε χρήση)

 

όλα εξαρτούνται απο το τι θέλεις...

γράψε τι θέλεις (για ποιά χρήση, πόσα τετραγωνικά) και ίσως να μπορέσουμε να σε καθοδηγήσουμε περισσότερο.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

έχει και στο πράκτικερ - μια πολύ απλή ποιότητα

 

και μια εταιρεία που ξέρω αν θέλεις μπορώ να βρώ τα στοιχεία,

που είναι πιο πολλές ποιότητες και πιο ακριβές που είναι για κατι πιο μεγάλο, και μόνιμο. (που έχω δεί σε χρήση)

 

όλα εξαρτούνται απο το τι θέλεις...

γράψε τι θέλεις (για ποιά χρήση, πόσα τετραγωνικά) και ίσως να μπορέσουμε να σε καθοδηγήσουμε περισσότερο.

 

Μαρια σε ευχαριστω πολυ!

Λοιπον θελω να βαλω σε ενα δωματιο με πισινα γυρω γυρω για να μην γλιστραει ο μικρος με τα νερα.....

δεν θελω την τελεια ποιοτητα αλλα ουτε και κατι που θα ειναι για πεταμα σε λιγο....

θα ειναι σε μορφη διαδρομου περιπου 2μετρα επι 11 μετρα.

θα κοιταξω στο πρακτικερ αλλα να μου δωσεις στοιχεια και απο την εταιρεια που λες θα σου ειμαι υποχρεη :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

θα σου βγεί τότε πάρα πολύ ακριβά απο την άλλη εταιρεία....

δεν αξίζει.

σε σπίτι έχουν βάλει σε δύο σημεία και απο τις δύο ποιότητες,

και του πράκτικερ, ήταν λιγότερο εμφανίσιμο, δηλαδή φαινεται κατευθείαν ότι είναι πλαστικό, ενώ το άλλο φαίνεται σχεδόν (σχεδόν) σαν αληθινό, αλλά

 

τώρα φαίνεται του πράκτικερ πιο ωραίο, δεν εχει "χαλάσει" απλώς δεν φαίνεται σαν αληθινό γκαζόν.

 

στη θέση σου θα έπερνα του πράκτικερ....!....

(μπορεί να υπάρχει και σε άλλα μαγαζιά με χαλιά και μοκέτες, ρώτα πριν πας στο πράκτικερ για άλλες τιμές)....

 

τώρα πρεπει να ρωτήσω αν γλυστράει το ένα λιγότερο απο το άλλο

αλλά, στο ακριβό,

βάζουν άμμο και κάτι λαστιχένια σαν άμμο, μαυρα, που σταθεροποιεί τις λωρίδες προς τα πάνω, είναι ολόκληρη διαδικασία και ΔΕΝ λέει αν εχετε νερά και πισίνα, γιατί κολλάει στα πόδια των παιδιών όταν είναι βρεγμένα και μετά αυτά τα κομματάκια μπαίνουν στην πισίνα.

συμβαίνει το καλοκαίρι στα καλοκαιρινά παιχνίδια οπότε..

 

εγώ θα έβαζα πράκτικερ αφού είναι για αυτό το πράγμα..

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Μαρια σε ευχαριστω πολυ!!!!!

 

τεταρτη θα παω πρακτικερ και θα δω

θα ρωτησω και εναν γνωστο με χαλια αν και ειναι ακριβως.....

 

και παλι σ`ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Παρόλα αυτά δώσε μας και μια σελίδα να μπούμε να δούμε το αλλο κατάστημα που λες γιατί με ενδιαφέρει και μένα να το βάλω έξω απο σχολή για παιδάκια.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον θελω να βαλω σε ενα δωματιο με πισινα γυρω γυρω για να μην γλιστραει ο μικρος με τα νερα.....

 

Βίκυ μου πότε να έρθω να με φιλοξενήσεις καλό μου;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol: Δεν με πειράζει και να μην βάλεις τον χλοροτάπητα εγώ βολεύομαι!!!!Ε, και να γλιστρησω δεν πειράζει χαλάλι..................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να έρθω για Πάσχα ή μετά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θελω να βαλω σε ενα δωματιο με πισινα γυρω γυρω για να μην γλιστραει ο μικρος με τα νερα.....

 

Βίκυ μου πότε να έρθω να με φιλοξενήσεις καλό μου;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol: Δεν με πειράζει και να μην βάλεις τον χλοροτάπητα εγώ βολεύομαι!!!!Ε, και να γλιστρησω δεν πειράζει χαλάλι..................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να έρθω για Πάσχα ή μετά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Λοιπόν Βίκυ, εγώ θα σου φέρω και τον χλοοτάπητα! πότε να 'ρθω είπαμε???

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

να ερθετε οποτε θελετε και για οσο θελετε....... :D

αφου σας το χω ξαναπειιιιιιιιιιι :D:D

αντε φτιαχνει και ο καιρος :lol:

 

λοιπον χλοοταπητας μπηκε....... οποια κοπελα θελει ας μου στειλει πμ να δωσω τηλεφωνα και τα σχετικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν Βίκυ μου εγώ όταν θα έρθω με το καλό κάποια στιγμή Αθήνα θα με φιλοξενήσεις με ξέρεις δεν με ξέρεις!!!!! :lol::lol::lol::lol: Θα μου βάλεις ένα ράντζο εκεί στην πισίνα να ξυπνάω το πρωί και να ρίχνω μια βουτιά!!!!Δεν θα σου πιάσω πολύ χώρο και θα σου κάνω και δουλειές!!! Αααααα και τώρα που έβαλες και τον χλωροτάπητα ξαπλώνω και στο πάτωμα!!!!Είμαι βολική εγώ μη νομίζεις!!!! :wink::lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Βίκυ μου εγώ όταν θα έρθω με το καλό κάποια στιγμή Αθήνα θα με φιλοξενήσεις με ξέρεις δεν με ξέρεις!!!!! :lol::lol::lol::lol: Θα μου βάλεις ένα ράντζο εκεί στην πισίνα να ξυπνάω το πρωί και να ρίχνω μια βουτιά!!!!Δεν θα σου πιάσω πολύ χώρο και θα σου κάνω και δουλειές!!! Αααααα και τώρα που έβαλες και τον χλωροτάπητα ξαπλώνω και στο πάτωμα!!!!Είμαι βολική εγώ μη νομίζεις!!!! :wink::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

178243aco0n8ayqh.gif

 

ουουυυυυ!εγω εφτασα ποναει ομως το ποδαρακι μου και δεν θα μπω σημερα,απλα θα πινω τον χυμο μου και θα χαζευω τα παιδια και την biky που κανουν βουτιες!!!!

εσεις ακομα σπιτι?

Link to comment
Share on other sites

και απορουσα και γω σαν την Νινεττα για τον ταπητα.....τωρα εξηγουνται ολα....

κοπελια εγω αλλαζω χλωριο,φυτευω νουφαρα και αμα θες και το δελφινι κανω....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...