Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΣΧΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φέτος, για πρώτη φορά, η βαφτηστήρα μου δεν ζήτησε λαμπάδα παιχνίδι αλλά να την διαλέξω εγω. Ηθελα λοιπόν, να της πάρω μίαπου θα της αρέσει πολύ και επειδή δεν με ικανοποιούσαν όλες αυτές οι κλασικές λαμπάδες με πεταλουδίτσες και κορδέλες την έφτιαξα μόνη μου, με την νεράιδα της Disney και η μικρή ξετρελάθηκε! Το επίπεδο κερί με βοήθησε πολύ να την στερεώσω χωρίς καμία δυσκολία. Κόστισε μόνο με 10? και θα της μείνει και η νεράιδα!

0299r.th.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φέτος, για πρώτη φορά, η βαφτηστήρα μου δεν ζήτησε λαμπάδα παιχνίδι αλλά να την διαλέξω εγω. Ηθελα λοιπόν, να της πάρω μίαπου θα της αρέσει πολύ και επειδή δεν με ικανοποιούσαν όλες αυτές οι κλασικές λαμπάδες με πεταλουδίτσες και κορδέλες την έφτιαξα μόνη μου, με την νεράιδα της Disney και η μικρή ξετρελάθηκε! Το επίπεδο κερί με βοήθησε πολύ να την στερεώσω χωρίς καμία δυσκολία. Κόστισε μόνο με 10? και θα της μείνει και η νεράιδα!

0299r.th.jpg

 

Μπραβο είναι πολυ πιο όμορφή απο αυτές του εμποριού που έχουν απλά μια Barbie και ενα χρωματιστό κερί για λαμπάδα.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Φέτος, για πρώτη φορά, η βαφτηστήρα μου δεν ζήτησε λαμπάδα παιχνίδι αλλά να την διαλέξω εγω. Ηθελα λοιπόν, να της πάρω μίαπου θα της αρέσει πολύ και επειδή δεν με ικανοποιούσαν όλες αυτές οι κλασικές λαμπάδες με πεταλουδίτσες και κορδέλες την έφτιαξα μόνη μου, με την νεράιδα της Disney και η μικρή ξετρελάθηκε! Το επίπεδο κερί με βοήθησε πολύ να την στερεώσω χωρίς καμία δυσκολία. Κόστισε μόνο με 10? και θα της μείνει και η νεράιδα!

0299r.th.jpg

 

Πολύ ωραία λαμπάδα!!!!!!!

Και το πιο σημαντικό είναι φτιαγμένη από σένα........

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας βάζω φώτος να δείτε και ένα πασχαλινό στεφάνι που ετοίμασα.

 

mso505b1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Τα υλικά και ο τρόπος που το έκανα, όπως και άλλες φωτογραφίες είναι στο www.neverland-natasa.blogspot.com στην ενότητα Πάσχα.

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία λαμπάδα Nefelirene, αχ να είχα κι εγώ μια τέτοια κι ας είμαι 42 χρονών.

 

 

Αχ,ωραία...δεν είμαι η μόνη εδώ μέσα που έχει τάσεις παλιμπαιδισμού!!!:P:p:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας βάζω φώτος να δείτε και ένα πασχαλινό στεφάνι που ετοίμασα.

 

mso505b1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Τα υλικά και ο τρόπος που το έκανα, όπως και άλλες φωτογραφίες είναι στο www.neverland-natasa.blogspot.com στην ενότητα Πάσχα.

 

Φυσικά είναι τέλειο και αυτό!

 

Έκανα κι εγώ κεράκια με σχέδια από χαρτοπετσέτες, πολύ όμορφα και όντως εύκολα! Είχες δίκιο!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φέτος, για πρώτη φορά, η βαφτηστήρα μου δεν ζήτησε λαμπάδα παιχνίδι αλλά να την διαλέξω εγω. Ηθελα λοιπόν, να της πάρω μίαπου θα της αρέσει πολύ και επειδή δεν με ικανοποιούσαν όλες αυτές οι κλασικές λαμπάδες με πεταλουδίτσες και κορδέλες την έφτιαξα μόνη μου, με την νεράιδα της Disney και η μικρή ξετρελάθηκε! Το επίπεδο κερί με βοήθησε πολύ να την στερεώσω χωρίς καμία δυσκολία. Κόστισε μόνο με 10? και θα της μείνει και η νεράιδα!

0299r.th.jpg

 

Πάρα πολύ ωραία!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν στην εκπομπή του παρλιάρου να εχει διακοσμητικά ππασχαλινά αυγα υφασματινα! Μια φορα ειχα μικρη και ηταν φοβερο και τωρα τα ειδα ξανα . Θα εχει να πάρω λογικά στα ζαχαροπλαστεια του , γενικά που αλλού εχετε δει ? Θα είναι πολύ ακριβα?

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν στην εκπομπή του παρλιάρου να εχει διακοσμητικά ππασχαλινά αυγα υφασματινα! Μια φορα ειχα μικρη και ηταν φοβερο και τωρα τα ειδα ξανα . Θα εχει να πάρω λογικά στα ζαχαροπλαστεια του , γενικά που αλλού εχετε δει ? Θα είναι πολύ ακριβα?

 

πριν τα δω στον παρλιαρο σημερα τα ειδα στο γνωστο σουπερ μαρκετ, και γω εκανα τη σκεψη οτι το ειχα μικρη και μου αρεσε,αλλα τιμη δν προσεξα.

ky1Ap2.png?YVrPElRM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδα πριν στην εκπομπή του παρλιάρου να εχει διακοσμητικά ππασχαλινά αυγα υφασματινα! Μια φορα ειχα μικρη και ηταν φοβερο και τωρα τα ειδα ξανα . Θα εχει να πάρω λογικά στα ζαχαροπλαστεια του , γενικά που αλλού εχετε δει ? Θα είναι πολύ ακριβα?

 

 

Τα έχω δει πολλές φορές σε συνοικιακά ζαχαροπλαστεία.Τιμές δεν θυμάμαι καθόλου.Λογικά θα τα έχουν και φέτος,αν και δεν πήγα να δω.

Ρίξε πρώτα αλλού μια ματιά,γιατί ο Παρλιάρος είναι και λίγο ακριβός.

Link to comment
Share on other sites

ελενάκι, πολύ όμορφη η λαμπάδα σου!!! έχει δίκιο που ξετρελάθηκε η βαφτηστήρα σου...

 

νατασούλα, τέλειο το στεφανάκι!! είσαι χρυσοχέρα!! φοβερές όλες οι δημηιουργίες σου... τα λέμε και μέσω μπλόγκ, βέβαια, αλλά στο λέω και εδώ...πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Nατασούλα όντως πολύ εύκολα τα κεράκια με τη χαρτοπετσέτα και το ζεστό κουτάλι, έκανα κι εγώ μερικά και έγιναν πολύ όμορφα! Και το blog σου πολύ καλό, έχεις ωραίες ιδέες, μπράβο!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμελί-Αναστασία ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω για την πολύ καλή δουλειά που κάνεις :P!!!!!!!!!

Glitter σ' ευχαριστώ και σένα γλυκειά μου. Σας το είπα ότι αυτή η τεχνική είναι πολύ εύκολη, δεν κοστίζει σχεδόν τίποτα και μπορείτε να στολίσετε τα κεριά σας για τις γιορτές και όχι μόνο με το δικό σας προσωπικό γούστο :P!!!!!!!

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας ευχηθώ Καλή Ανάσταση με πολύ υγεία και αγάπη!!!!!!! Εύχομαι το Αναστάσιμο Φώς να φωτίσει τις καρδιές όλου του κόσμου!!!!!!

Να περάσετε τέλεια ότι και αν κάνετε!!!!!!!

Πολλά φιλιά.

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nατασούλα,να είσαι και εσύ καλά μάτια μου και να έχεις πάντα τόσο όμορφες ιδέες!!!Καλή Ανάσταση και από μένα σε όλα τα κορίτσια,με υγεία και κάθε ευτυχία!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...