Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Koριτσια μου,ευχαριστω.


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ευχομαι ολοψυχα περαστικα και συντομα να ερθει η υγεια στην οικογενεια σας..

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

ο θεος θα σου δινει δυναμη, ολοι εμεις θετικη ενεργεια και να δεις που θα τα καταφερουμε.ολα θα πανε καλα!μεγαλη αγκαλια κι απο μενα!

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα λιγα λογια που λες καταλαβα περι τινος προκειται! Καποτε, ειχα διαβασει πως υγεια δεν ειναι η "απουσια" αλλα η "περιφρονηση" της ασθενειας.

Ευχομαι να βγειτε ολοι νικητες μεσα απο αυτη την κατασταση!

Αν χρειαζεσαι βοηθεια, μπορεις παντα να απευθυνθεις σε εμενα, μενω Αθηνα και θα ηταν χαρα μου να βοηθησω με οποιοδηποτε τροπο!

Σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου και μια μεγαλη αγκαλια!

Κουραγιο κοριτσι μου..

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.... :(

Τα λόγια είναι τόσο λίγα καμιά φορά...

 

Καλή δύναμη!!!!!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος και η Παναγια, ολοι οι Αγιοι μαζι σας και να σας δωσουν συντομα την υγεια και δυναμη να το παλεψετε για να πανε ολα καλα. Και θα πανε! Προσευχομαστε για το καλυτερο...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα κι απο μενα κοριτσια.Λυπαμαι παρα πολυ καλη μου Κριστιανα08 ,σου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην και η Παναγια κοντα σας.... εχει ο θεος.Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια, καλα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες.

 

Δεν παμε καλα,η πρωτη θεραπεια δεν απεδωσε και ξεκινησε αμεσως δευτερη.Αν αποδωσει αυτη,κατι μπορει να γινει.Σε 15 μερες θα ξερουμε.

Γι'αυτο και δεν γραφω πολλα,περιμενω το αποτελεσμα.

 

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω,καρδια μου,σ'ευχαριστω.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάνα μου, ελπίζω η δοκιμασία που περνάς να σε κάνει ακόμη πιο δυνατή...

Σε έχω πάντα στο μυαλό μου.

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χριστιάνα μου,μόλις το είδα και ειλικρινά στεναχωρήθηκα πάρα πολύ.ελπίζω να έχετε καλά αποτελέσματα αυτη τη φορά και σύντομα να γίνουν όλα μια μακρινή ανάμνηση.κουράγιο και δύναμη εύχομαι και σε σένα για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

προσευχομαι να πανε ολα καλα,και μεσα μου πιστευω πως θα πανε ολα καλα. καλη δυναμη και πολυ κουραγιο σου ευχομαι χριστιαννα μου.η σκεψη μου μαζι σας!

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να παρετε τα καλυτερα αποτελεσματα και να περασουν οσο το δυνατον πιο ανωδυνα αυτες οι δυο εβδομαδες...κουραγιο χριστιανα μου...((((()))))

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...