Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μολις 11 ημερων


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λυπαμαι πολυ για την απωλεια, δεν μπορω να φανταστω ποσο δυσκολα ειναι...

 

Το γιατι δεν ξερουμε αν θα το μαθουμε ποτε..Αλλα σου ευχομαι να ζησεις και εσυ τη χαρα της μητροτητας, συντομα ξανα! Η μητερα μου εχασε το πρωτο της μωρο αφου γεννηθηκε απο λαθος γιατρων, (μηπως το ηθελαν και αυτοι; ) και το ειδε να πεθαινει με οδυνηρο τροπο. Ωστοσο αν και παντα το θυμοταν, προχωρησε μπροστα πολυ γρηγορα, το γεγονος αυτο δεν σημαινει οτι κανει καποια γυναικα αναξια να γινει μητερα...εκανε 7 παιδια, το πρωτο μετα απο αυτην την απωλεια αμεσως!

Μην τα παρατας καλη μου,η απωλεια αυτη δε σημαινει οτι σε κανει αναξια να γινεις μητερα!

 

Το αγγελουδι σου θα σε περιμενει στον ουρανο ως αγγελακι και εγω πιστευω οπως και οι αλλες οτι ενα αλλο παιδακι περιμενει τη θεση του στην οικογενεια! Κανε κουραγιο...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ μην ξαναπείς οτι δεν είσαι άξια να γίνεις μανούλα!Αυτό που περνάς τώρα θα σε κάνει πιο δυνατή.Πιστεψέ με εσύ έκανες ότι μπορούσες για το αγγελούδι σου,μην φορτώνεις τον εαυτό σου με ενοχές,άλλωστε αυτό σε γνώρισε δυνατή γιατί φαντάζομαι του έδινες θάρρος.Αυτό το θάρρος ψάξε να βρείς και να κοιτάξεις μπροστά,είμαι σίγουρη πως πολλά παιδικά χαμόγελα σε περιμένουν!

z3Ehp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου μην ξαναπεισ οτι δεν εισαι αξια....αυτα ελεγα κι εγω...εχω χασει κι εγω μωρακι και μπορω να σε καταλαβω.δεν πρεπει να σκευτεσαι ετσι!!

 

ησουν αξια οπωσ ολεσ οι μανουλεσ ,το ειχεσ και μεγαλωνε μεσα σου 9 μηνεσ!!!!απλα καμια φορα τα αγγελακια μασ τα αγαπαει φαινεται πολυ η παναγιτσα και τα παιρνει μαζι τησ!!!!δεν ξερω κι εγω ...ολο σκευτομαι και ολο προσπαθω να βρω απαντησεισ!!!αλλα ματαια!!

να παρεισ θαρροσ απο μενα και να ξαναμεινεισ συντομα εγκυοσ!!!!δεσ το τικερακι μου !!!αυτο τα λεει ολα...στο διπλανο δωματιο εχω τωρα την μωρουδιτσα μου!!!ενα καινουριο μωρακι θα σου απαλυνει τον πονο!!!!δεν θα σε κανει να ξεχασεισ το πρωτο σου αλλα θα σου απαλυνει τισ πληγεσ σου!!!

εγω δεν θα ξεχασω ποτε την πρωτη μου αγγελουδιτσα αλλα ουτε θελω να την ξεχασω....θα πηγαινω για ολη μου τη ζωη να την βλεπω στο ταφακι τησ!και παντα θα την σκευτομαι και θα την αγαπω οπωσ μασ αγαπαει και εκεινη απο ψιλα!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ό,τι και να πει κανείς, ακούγεται λίγο μπροστά στον πόνο σου. Κράτα την εικόνα του παιδιού σου βαθειά μέσα στην ψυχή σου και προχώρα. Σκέψου πόσο περήφανο θα είναι για σένα εκεί ψηλά που θα σε κοιτάζει να συνεχίζεις την πορεία σου. Στάσου δίπλα στον άντρα σου και προχωρείστε...

Έχω κι εγώ μια πολύ καλή φίλη που κάποτε μου εμπιστεύτηκε πως η μανούλα της έχασε το πρώτο της μωρό στον τοκετό. Πέρασε μεγάλη περιπέτεια για να το ξεπεράσει. Όμως βρήκε το ψυχικό σθένος να ξαναμείνει έγκυος. Γέννησε τη φίλη μου την ίδια μέρα που είχε γεννηθεί το πρώτο της μωρό... Η ζωή μας επιφυλάσσει μερικές φορές απίστευτες πίκρες αλλά και απίθανες χαρές...

Καλή δύναμη και σ' ευχαριστούμε πολύ που μοιράζεσαι μαζί μας αυτό που περνάς...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια,ευχομαι ο Θεος να απαλυνει τον πονο σας,να βαλει το αγγελακι σας διπλα στα αλλα του αγγελουδια.....Στηριξου στους δικους σου ανθρωπους και παλεψε για το επομενο πλασματακι.Και προς Θεου μην πεσεις στην παγιδα των τυψεων,μεγαλωσες αυτο το πλασματακι με το αιμα σου,πως ειναι δυνατον να εκανες κατι λαθος?????Αλλοι φταινε.....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

Φρικτό αυτό που σου συνέβη κοριτσάρα μου. Πώς είναι δυνατόν να κατηγορείς τον εαυτό σου, εσύ που δημιούργησες αυτό το πλάσμα? Για κάποιον αδιευκρίνιστο λόγο ο θεός ήθελε να σας δοκιμάσει. Και το πλασματάκι σου επέστρεψε στον κόσμο των ψυχών, στην αγκαλιά του Θεού. Να κάνεις άλλο μωράκι κουκλίνα μου! Δεν θα είναι το ίδιο παιδάκι, αλλά θα είναι ένα κομμάτι από εσένα και αυτό που έπεται να έρθει. Όσο για το πρώτο σου πλασματάκι, αυτό θα μεγαλώνει στην αγκαλιά του Θεού και ενδεχομένως στην αγκαλιά κάποιου αγαπημένου σου που έχει φύγει. Τουλάχιστον, αν δεις παιδάκι στ'όνειρό σου θα ξέρεις πως είναι το μικρό σου που μεγαλώνει στον ουρανό και σε προσέχει από ψηλά... Να ξέρεις πως είσαι η μαμά του ούτως ή άλλως! Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά και πολλά φιλιά.

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ ολους.ολοι μου λενε οτι ενα δευτερο παιδακι θα ξεχαστω.δεν ξερω...

οταν εμεινα εγκυος μεχρι τον 5ο ασχολιομουν με τις ετοιμασιες του γαμου(δεν ειχαμε παντρευτει με το μωρακι μου) μεχρι τον 7ο ασχολιομουν με το γαμο της κολλητης μου την οποία και παντρευα(χορεψα τοσο πολυ εκεινο το βραδυ που ολοι ελεγαν οτι θα γεννησω,εγω τους ελεγα θα τον κανω χορευταρα το γιο μου.ημασταν τοσο ευτυχισμένοι!)μετα ετοιμαζαμε το δωματιο του μικρου.εμενε μονο το λικνο και πολλα ρουχαλακια που θα επαιρνα απο την αδερφη μου στο χωριο και μετα...επιτελους θα απολαμβανα την εγκυμοσυνη μου.θα ειχα μονο την αγωνια της γεννας.στο ταξιδι της επιστροφης με επιασαν οι πονοι...

δεν χαρηκα την εγκυμοσυνη μου οσο θα επρεπε.ισως το ταλαιπωρησα το αντρακι μου και βιαστηκε να βγει.τωρα πως να μεινω εγκυος?καθε μερα θα ειναι βασανιστική θα σκεφτομαι το κακο θα στεναχωριεμαι και ετσι θα κανω κακο και στο παιδι.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ ολους.ολοι μου λενε οτι ενα δευτερο παιδακι θα ξεχαστω.δεν ξερω...

οταν εμεινα εγκυος μεχρι τον 5ο ασχολιομουν με τις ετοιμασιες του γαμου(δεν ειχαμε παντρευτει με το μωρακι μου) μεχρι τον 7ο ασχολιομουν με το γαμο της κολλητης μου την οποία και παντρευα(χορεψα τοσο πολυ εκεινο το βραδυ που ολοι ελεγαν οτι θα γεννησω,εγω τους ελεγα θα τον κανω χορευταρα το γιο μου.ημασταν τοσο ευτυχισμένοι!)μετα ετοιμαζαμε το δωματιο του μικρου.εμενε μονο το λικνο και πολλα ρουχαλακια που θα επαιρνα απο την αδερφη μου στο χωριο και μετα...επιτελους θα απολαμβανα την εγκυμοσυνη μου.θα ειχα μονο την αγωνια της γεννας.στο ταξιδι της επιστροφης με επιασαν οι πονοι...

δεν χαρηκα την εγκυμοσυνη μου οσο θα επρεπε.ισως το ταλαιπωρησα το αντρακι μου και βιαστηκε να βγει.τωρα πως να μεινω εγκυος?καθε μερα θα ειναι βασανιστική θα σκεφτομαι το κακο θα στεναχωριεμαι και ετσι θα κανω κακο και στο παιδι.

 

Μην σκέφτεσαι έτσι. Κάθε αγγελούδι έχει τη δική του πορεία και το δικό του μέλλον. Το πρώτο σου μωράκι θα είναι πάντα μέσα στην καρδιά σου έτσι όπως το έζησες αυτές τις 11 μέρες. Το δεύτερο μωράκι σου -με το καλό- θα γράψει τη δική του ιστορία στη ζωή σας και θα έχει άλλη θέση στην καρδιά σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουκλα μου σου ευχομαι συντομα μια γλυκια φωνουλα να σε φωναζει μανουλα.το αντρακι σου ειναι τωρα αγγελακι και σε σκεφτεται οπως το σκεφτεσαι και εσυ.θα σε προσεχει ματακια μου.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ημουνα μανουλα για 11 μερες.δεν ημουν αξια φαινεται.του υποσχεθηκα να τον παρω υγιη και δεν τα καταφερα.

 

Άξιες μανούλες είναι όλες εκείνες που σκέφτονται το μωρό τους στον ουρανό και αντέχουν να αναπνέουν και να βγάζουν μέρα με την ημέρα τη ζωή τους...

 

Όλες οι υπόλοιπες, που γεννήσαμε και μεγαλώνουμε τα μωρά μας, είμαστε άπλά τυχερές.

 

Η τύχη γυρνάει... και θα σου φέρει αυτό που τόσο άδικα χάθηκε από τη ζωή σου.

 

Θα σε σκέφτομαι πολύ - κι εγώ σ' ευχαριστώ που μοιράζεσαι τον πόνο σου. Χωρίς να το ξέρεις, μας κάνεις καλύτερους ανθρώπους.

 

Ηρώ

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι .....πάρα πάρα πολύ για την απώλεια. Κάνε κουράγιο γλυκιά μου. Προς θεού μην ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου....."του είχες υποσχεθεί ότι θα τον έπαιρνες στην αγκαλιά σου και δεν τα κατάφερες" ......δεν φταις εσύ...είμαστε άνθρωποι όχι θεοί....δεν μπόρεσες να πραγματοποιήσεις την υποσχεσή του.....κάπου υπάρχει και μια δύναμη πάνω και πέρα από εμάς.....που λέγεται Θεός....

Δεν είμαι θρυσκόλιπτη αλλά είμαι θρήσκεια...μίλα με κάποιον πνευματικό ίσως με τα λόγια του βρεις κάποια γαλήνη στην ψυχή σου....

Ίσως να μην αναλώνεσαι με δικαστικούς αγώνες, τίποτα δεν θα σου φέρει πίσω το αγγελούδι σου....προσπάθησε να κλείσεις τις πληγές σου.....δεν θα τον ξεχάσεις ποτέ ούτε και πρέπει....ήταν ένα κομμάτι της ψυχής σου.....που δεν πρόλαβες απλά να πάρεις αγκαλιά....του έδωσες όμως ζωή (έστω και για 11 πονεμένες ημέρες)

 

Κάνε άλλο παιδάκι γρήγορα.....δεν θα κλείσει την πληγή σου ποτέ ....απλά θα απαλύνει λίγο τον πόνο σου.....

 

ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΣΥΝΟΔΕΥΟΥΝ.

Link to comment
Share on other sites

να ειστε καλα κοριτσια και εσεις και τα παιδακια σας.το αντρακι μου δεν θα γυρισει(ετσι μου λενε ολοι και ας θελω να ουρλιαξω οτι εμενα μου λειπει και το θελω στην αγκαλια μου) δεν θα το ακουσω να κλαιει,δεν θα το δω να μεγαλωνει,να παιζει,να γελαει,να κλαιει.αν ομως εχω εστω και ενα στοιχειο(νομιζω οτι εχω πολλα) για να αποδειξω οτι θα ζουσε αν καποιοι εκαναν σωστα τη δουλεια τους θα παλεψω και αν καταφερω και σωθει εστω και ενα παιδακι ισως το αντρακι μου να νιωσει περηφανο για εμας και να χαμογελαει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια να σου πω...Ξερω τι θα πει θερμοκοιτιδα και γω...Τη ζησαμε 29 ημερες. Δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας σ αυτο που περνας. Να εισαι δυνατη οσο μπορεις και να προσπαθησεις να συνεχισεις. Οσο σκληρο και αν ακουγεται αυτο πρεπει να το κανεις....Ευχομαι ο χρονος να γινει γιατρος στον πονο σου και το αγγελακι σου να ειναι καλα εκει ψηλα που πηγε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το αντρακι σου ειναι περηφανο αγαπη μου για σας.του σταθηκατε οσο μπορουσατε και θα χαμογαλαει οταν σας βλεπει ευτυχισμενους.καντε μια προσπαθεια και μολις αποκτησετε αλλο παιδακι θα δεις που θα νοιωσετε καλυτερα.δεν θα το ξεχασετε ποτε αυτο ειναι σιγουρο αλλα θα ακουσεις γελια και κλαματα απο τα επομενα παιδια σας.ετσι μια φιλη μου και η επομενη εγκυμοσυνη ηταν διδυμη.ο Θεος της εστειλε το παιδακι που της πηρε τοσο νωρις.

αν ομως πιστευεις οτι σε κατι φταινε οι γιατροι μην το αφησεις ετσι.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

γενικά δεν πιστεύω στην εκδίκηση, απλά είναι αυτό το κάτι που σε τρώει.

και εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει να το αφήσεις έτσι. όχι ότι θα σου γυρίσει πίσω το αγγελούδι σου, αλλά για να έχεις τουλάχιστον την ικανοποίηση ότι δεν θα συμβεί σε άλλο (τουλάχιστον από τους συγκεκριμένους)

και μία συμβούλη εάν μου επιτρέπεις, τα γραπτά είναι που μένουν και ακόμα περισσότερο η δημοσιότητα που ενοχλεί (δυστυχώς στην Ελλάδα που ζούμε)

Link to comment
Share on other sites

γενικά δεν πιστεύω στην εκδίκηση, απλά είναι αυτό το κάτι που σε τρώει.

και εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει να το αφήσεις έτσι. όχι ότι θα σου γυρίσει πίσω το αγγελούδι σου, αλλά για να έχεις τουλάχιστον την ικανοποίηση ότι δεν θα συμβεί σε άλλο (τουλάχιστον από τους συγκεκριμένους)

και μία συμβούλη εάν μου επιτρέπεις, τα γραπτά είναι που μένουν και ακόμα περισσότερο η δημοσιότητα που ενοχλεί (δυστυχώς στην Ελλάδα που ζούμε)

την απαντηση την εδωσες.στην ελλαδα ζουμε.ποιος δημοσιογραφος θα κανει θεμα εναντιον ενος τοσο "μεγαλου" ιδιωτικου μαιευτηριου?ηταν το πρωτο που σκεφτηκα να κανω ομως ποιος θα τολμησει?περιμενω την γνωμη δικου μου γιατρου που θα μελετησει το φακελο μαζι με το πορισμα της νεκροψιας και θα προσπαθησω και για αυτο.ισως να ειναι το μονο που θα τους ταρακουνησει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι δεν θα ενδιαφερθεί κανείς. Άλλωστε ακριβώς επειδή ζούμε στην Ελλάδα μας αρέσουν τα "καυτά" θέματα.

Ζητώ συγνώμη εάν ακούγεται κάπως αυτό, και δεν θέλω σε καμία περίπτωση να σε φέρω σε δύσκολη θέση, πάνω από όλα προέχει η ψυχική σου υγεία.

Απλά πιστεύω θα σου δώσει τόση δύναμη που δεν θα μπορείς να φανταστείς.

Και πάλι συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι δεν θα ενδιαφερθεί κανείς. Άλλωστε ακριβώς επειδή ζούμε στην Ελλάδα μας αρέσουν τα "καυτά" θέματα.

Ζητώ συγνώμη εάν ακούγεται κάπως αυτό, και δεν θέλω σε καμία περίπτωση να σε φέρω σε δύσκολη θέση, πάνω από όλα προέχει η ψυχική σου υγεία.

Απλά πιστεύω θα σου δώσει τόση δύναμη που δεν θα μπορείς να φανταστείς.

Και πάλι συγνώμη.

δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη καταλαβαινω πως το λες.μακαρι να καταφερω κατι.ξερω οτι ισως ακουστει χαζο αλλα οταν ειδα φτιαγμενο το μνημα που παραγγειλαμε για το αντρακι μας ενιωσα μια ανακουφιση.ειναι το μονο πραγμα καταφεραμε να κανουμε γι"άυτον.μακαρι....

Link to comment
Share on other sites

11 μέρες.11 υπέροχες και εφιαλτικές μέρες.εσύ σε ένα γυάλινο κλουβακι με τόσα σωληνάκια πάνω σου και εμείς δυο χαμένοι να κλαίμε και να σου μιλάμε.αγκαλιά δεν σε πήραμε όμως με άφησαν να σε ακουμπήσω.και εβαλα το χέρι μου στην καρδιά σου.τι ευτυχία.τι υπεροχή αίσθηση.

για 7 μερες δεν μπορουσαν να βρουν τι λοιμωξη εχεις.οταν ζητησαμε διακομηδη σε δημοσιο νοσοκομειο ειπαν οτι το σε ειχαν υπο ελεγχο.δευτερα ζητησαμε ιατρικο συμβουλιο με δικο μας γιατρο.κανονιστηκε τριτη πρωι.ομως εσυ δεν αντεξες καρδουλα μου.δευτερα βραδυ εφυγες κουράστηκες το ξέρω.11 μέρες σε μια θερμοκοιτίδα να σε τρυπάνε.εμείς να ρωτάμε και αυτοί να λένε "δεν θα σας κάνουμε μάθημα ιατρικής".11 μόνο μέρες.δεν θα τις ξεχάσουμε ποτέ.δεν θα σε ξεχασουμε ποτέ.ούτε αυτούς θα τους ξεχάσω.θα τους κυνηγήσω αντράκι μου δεν θα τους αφήσω έτσι.

 

οτι και να σου πω ειναι λιγο απλα το χω ζησει εις διπλουν,με διδυμακια αγορακια που ζησαν 1 μηνα στις θερμοκοιτιδες και ετσι απλα πεθαναν απο ενα μικροβιο νοσοκομειακο που δεν μαθαμε ποτε πως και γιατι εγινε και στα 2 μου παιδια,τωρα εχω ενα αλλο παιδακι που μου δωσε την χαρα που στερηθηκα..περαιτερω δεν θα θελα να αναφερω για αυτο το παιδακι μου γιατι δεν ειναι η καταλληλη στιγμη για σενα να σου φορτωνω τα δικα μου.

και παλι λυπαμαι πολυ και οτι χρειαστεις να ξες πως ειμαι εδω για σενα.

Link to comment
Share on other sites

Πως εκνευρίζομαι πραγματικά να ακούω για "μικρόβιο νοσοκομειακό" και ψυχούλες που χάνονται!

Δοξάζω το Θεό που δεν είχα ιδία πείρα, αλλά λυπάμαι απίστευτα και κυρίως για το γεγονός ότι δεν γίνονται γνωστά αυτά τα γεγονότα. Εάν και εφόσον είναι ανθρώπινο λάθος φυσικά, όχι απλά για δυσφήμιση.

Εάν θέλεις small bart, κράτα μας ενήμερους. Και πολύ σωστά είπαν πριν από μένα, ευχαριστούμε που μοιράζεσαι αυτή την εμπειρία μαζί μας.

Link to comment
Share on other sites

small bart μου , πολυ λυπαμε κοπελλα μου για οτι σου συνεβηκε.....δυστηχως εχω ακουσει ξανα τετοια ιστορια και οι ανθρωποι δεν καταφεραν να δικαιωθουν για το χαμενο τους αγγελουδι....εσυ θα κανεις αυτο που νομιζεις καλυτερο αυτο που θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα και σου ευχομαι ολοψυχα να πετυχεις για την ψυχουλλα του αγγελου σου που χαθηκε....

Συγκλοωιστικα πραγματικα με την ιστορια σου και μακαρι ο θεος να σου στειλει συντομα ενα παιδακι οχι για να ξεχασεις (ποτε δεν θα ξεχασεις) απλα για να απολυνει τον πονο σας, και να ακους μια γλυκια φωνουλλα να σε φωναζει μανουλλα!!!

Σου ευχομαι δυναμη κουραγιο και ο θεος και η Παναγια να ειναι στο πλευρο σου καλη μου.

Τα φιλια και την συμπαρασταση μου!

Link to comment
Share on other sites

Γλυκειά μου , δεν έχω λόγια...διαβάζω το θέμα και με έχουν πάρει τα κλάματα...κουράγιο σε σένα και τον άντρα σου , μαζί θα βρείτε τη δύναμη να προχωρήσετε παρακάτω.¨οτι και σου λένε όλοι τώρα , κανείς δεν μπορεί να σου πάρει τον πόνο , μόνο ο χρόνος κούκλα μου θα σε γιατρέψει. Σου εύχομαι να ξαναγίνεις μανούλα πολύ σύντομα...

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Πως εκνευρίζομαι πραγματικά να ακούω για "μικρόβιο νοσοκομειακό" και ψυχούλες που χάνονται!

Δοξάζω το Θεό που δεν είχα ιδία πείρα, αλλά λυπάμαι απίστευτα και κυρίως για το γεγονός ότι δεν γίνονται γνωστά αυτά τα γεγονότα. Εάν και εφόσον είναι ανθρώπινο λάθος φυσικά, όχι απλά για δυσφήμιση.

Εάν θέλεις small bart, κράτα μας ενήμερους. Και πολύ σωστά είπαν πριν από μένα, ευχαριστούμε που μοιράζεσαι αυτή την εμπειρία μαζί μας.

ζησαμε 11 μερες με το να περιμενουμε μιση ωρα στην ουρα για να δουμε 5 λεπτα το παιδι και αλλα 2 λεπτα να μας ενημερωσουν οι γιατροι.η ενημερωση ηταν να μας διαβαζουν νουμερα,ειχαν κανει μεταγγιση και δεν μας το ειπαν στην ενημερωση πριν δουμε το παιδι,τους ειπαμε οτι εκανε ικτερο (φαινοταν ξεκαθαρα)και μας ειπαν θα το κοιταξουμε αυριο(τα πιο απλα λεω)δεν ειναι ο σκοπος μου να δυσφημισω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...