Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θερμός φαγητού stay warm της chicco


Recommended Posts

καλησπέρα

 

εχει αγοράσει καμία σας το παρακάτω θερμός φαγητού της chicco?λεω να το αγορασω για να παίρνω μαζί μου το φαγητό της μπέμπας οταν βγαίνουμε βολτίτσα

http://i632.photobucket.com/albums/uu50/198_02/292e0894.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου το κάναν δώρο και επειδή την έπαιρνα μαζί μου στο γραφείο κάθε μέρα το ΚΑΤΑΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ !!!!!!!!!!! κρατάει το φαγητό ζεστό για ~5 ώρες

ακόμα και τώρα το χρησιμοοπιώ όταν πάμε καμία εκδρομούλα

age.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τελικά το πήρα, ειναι τέλειο. Ετοιμασα το φαγητό της κατα τις 12.30 που φύγαμε απο το σπίτι και 4 που ειμασταν εξω για καφέ και ηρθε η ωρα να φαει ήταν μια χαρα ζεστο. Συν το οτι ειναι πρακτικό γιατί δεν χρειαζεται να κουβαλας πιατακι χωριστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μου το εστειλε δωρο η Νουνου,μαζυοντας νουνουκους απο τις κρεμες και ακομα στο κουτι το εχω....να το βγαλω δηλαδη απο την κουτα;;;

 

εννοείται! ειναι πολύ πρακτικό

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Διαφημίσεις

κορίτσια καλησπέρα. Στα θερμός αυτά βάζεις κατευθείαν το φαγητό πολτοποιημένο? Ευχαριστώ!

 

ναι καλέ!

τις να κουβαλας και μιξερ μαζι;

 

καθώς και τα φρούτα, ειτε κρεμα είτε κομματάκια.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

επειδη ενδιαφερομαι να το παρω και εγω μηπως εχει κανει καμια ερευνα αγορας?Τι παιζει απο τιμη?Το εχετε βρει καπου πχ internet οικονομικοτερα?

"Ο φανατισμός είναι η μόνη μορφή θέλησης που μπορεί να διαπνέει τους αδύναμους"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στην ελλαδα κυμαινεται στα 35 ευρω.σε ξενα σαιτ μπορει να το βρεις και 20-25 ευρω αλλα ειναι πολλα τα μεταφορικα.εκτος και αν πετυχεις προσφορα(εγω ειχα πετυχει μιση τιμη μεταφορικα)και επειδη ειχαμε κανει ομαδικη παραγγελια μας βγηκε 21,50 στην καθεμια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

στην ελλαδα κυμαινεται στα 35 ευρω.σε ξενα σαιτ μπορει να το βρεις και 20-25 ευρω αλλα ειναι πολλα τα μεταφορικα.εκτος και αν πετυχεις προσφορα(εγω ειχα πετυχει μιση τιμη μεταφορικα)και επειδη ειχαμε κανει ομαδικη παραγγελια μας βγηκε 21,50 στην καθεμια.

 

 

Ευχαριστω. Και εγω το ιδιο ειδα απο μια προχειρη ερευνα.

"Ο φανατισμός είναι η μόνη μορφή θέλησης που μπορεί να διαπνέει τους αδύναμους"

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...