Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Για την δικη μου μαμα.......


xara4

Recommended Posts

Μαμα συγνωμη αν σε εχω κατα καιρους στεναχωρηση πολυ με τις επιλογες μου.Συγνωμη γιατι με θεωρουσες αδιαφορη αυτη ειναι η αμινα μου.Δεν θελω να αρωστησεις παλι τοσο θελω να σε παιρνω τηλ. και να μου λες πως παιρνας εστω και αν εισαι μακρια.ΣΕ ΑΓΑΠΩ.Μην καθεσε ετσι οπως σε ειδα χθες σε θελω οπως παλια.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ :!::!::!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

:cry: Ναι θελω να το μοιραστω αλλα εχω προβλημα γραφης λογω δισλεξιας και θα μου την πειτε :!::!:

 

Μην στενοχωριεσαι,κουκλα μου,ειδα και μενα που δεν εχω δυσλεξια και πεταω κατι "μαργαριταρια" ωρες,ωρες.....

Πολυ γλυκα τα λογια προς την μαμα σου,γλυκεια μου,μπραβο σου!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρηστω.Λοιπον εγω ειμαι λιγο ποιο μεγαλη απο εσας 44 .Το προβλημα ξεκινησε απο την στιγμη που χωρισαν οι γονεις μου οταν ημουν 4 εγω και 7 η αδερφη μου.Η μαμα μου μας μεγαλωσε ολομοναχη παρολο που ο πατερας μου ειχε και εχει πολλα χρηματα.Καποια στιγμη η μητερα μου οταν ημουν 17 παντρευτηκε εναν πολυ καλο ανθρωπο.Εγω ομως το πηρα στραβα και εφειγα στα 19 απο το σπιτι.Ξεκινησα να ζω μονη μου δουλευοντας παντου εχω κανει τα παντα.Αλλα στην μαμα μου δεν μιλαγα ως τα 35 που εμεινα εγκυος.Τοτε καταλαβα τα λαθοι μου.Κι ομως η αποσταση υπηρχε ακομα.Η μαμα μου παντα προσπαθουσε να με πλησιασει εγω ομως εκει ειχα μουλαρωση.Φετος επαθε εμφραγμα και κυνδηνεψε να πεθανει ε τωρα καταλαβα ποσο την αγαπω.Λιγο αργα αλλα ποτε δεν ειναι αργα ετσι δεν ειναι :?::?::?:

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσα να σου γραψω και γω την ιστορια μου με τη μαμα μου αλλα δεν ξερω αν πρεπει να τα γραψω δημοσια!θα σου πω μονο οτι ειναι κατι σαν αμυνα αυτο που εκανες γιατι ετσι επραξα και γω.εμεις δεν μιλουσαμε για 3 χρονια.τωρα ειμαστε καλα και πιο δεμενες απο ποτε και χαιρομαι γιαυτο.και παντα ειναι διπλα μου!κανω εγω αχ!κανει και κεινη αχ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μαμά σου είναι πολύ τυχερή που σε εχει κόρη της!

Θα κάνω την προσευχή μου να την εχει καλά ο θεός ώστε να της το λες και να της το δείχνεις κάθε μέρα απο εδώ και περα!

Γιατι ποτέ δεν είναι αργά για την αγάπη!

Link to comment
Share on other sites

τωρα καταλαβα ποσο την αγαπω.

 

Ελπίζω ότι της το είπες τουλάχιστον!

Έτσι και αλλιώς, ποτέ δεν είναι αργά για μία μαμά, να ακούσει τα «σ’ αγαπώ» του παιδιού της.

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα μου,εσυ εισαι μανα και ξερεις.....τιποτε δεν μπορει να κανει μια μανα να μην αγαπαει το παιδι της!

Φυσικα και δεν ειναι αργα!Μην σου πω οτι η μανουλα σου,παντα ηξερε,ολα αυτα τα χρονια οτι την αγαπας!

Ευχομαι ολοψυχα περαστικα της και να ειναι παντα υγιης!!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καταλαβε με ξερει τελικα καλυτερα απο ολους

 

Αν φέρεις τον εαυτό σου στη θέση της θα καταλάβεις πολλά! Εύχομαι όλα καλά με τη μαμά σου, ήταν πολύ σημαντικό γι'αυτή να είσαι κοντά της στα δύσκολα τώρα.

Ότι έγινε δεν αλλάζει, αλλά μπορείς να τα κάνεις όλα διαφορετικά από εδώ και πέρα!

an1cHkX0ak00020MzA1OTAzZHw2NzE2ODE0M2RhfHotdXBlcm1hblwncyA1dGggYmlydGhkYXkgaW4.gif
Link to comment
Share on other sites

Η μαμά σου είναι πολύ τυχερή που σε εχει κόρη της!

Θα κάνω την προσευχή μου να την εχει καλά ο θεός ώστε να της το λες και να της το δείχνεις κάθε μέρα απο εδώ και περα!

Γιατι ποτέ δεν είναι αργά για την αγάπη!

 

Ακριβως μα ακριβως αυτο. Εφοσον δεν επαθε κατι με το εμφραγμα δινεται μια δευτερη ευκαιρια στην σχεση σας. Αρπαξε την απο τα μαλλια (την ευκαιρια εννοειτε)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μαμα μου χρονια πολλα.......

Σε πηρα τηλ. σημερα και μου ειπες πως περιμενες πως δεν θα σε παρω και χαρηκες.

Θελω να ξερεις κατι σε αγαπω στο ειπα κι εκλαιγες μην κλαις η λυπη ειναι κατι που πρεπει να διωξουμε.Η ζωη ειναι μπροστα μας την ακουμπαμε την νιωθουμε....

Link to comment
Share on other sites

..Και μέσα από όλα αυτά βγήκε μια πολύ δυνατότερη σχέση από αυτή που έχουν πολλές κόρες και μαμάδες που δεν πέρασαν τέτοιες δοκιμασίες!!

Χρόνια σου πολλά και σαν μαμά και σαν κόρη Χαρά....

Link to comment
Share on other sites

..Και μέσα από όλα αυτά βγήκε μια πολύ δυνατότερη σχέση από αυτή που έχουν πολλές κόρες και μαμάδες που δεν πέρασαν τέτοιες δοκιμασίες!!

Χρόνια σου πολλά και σαν μαμά και σαν κόρη Χαρά....

Αυτο :-) :-)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...