Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοοφθαλμίατρος & παιδονευρολόγος


ΠΓ

Recommended Posts

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΟ ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΨΟΓΟΣ ΚΛΠ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ.

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΝΑΙ, ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ. ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΩ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΧΙ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ....

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗ ΒΔΟΜΑΔΑ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εχθές πήγαμε στην Χρούσου, καταπληκτική δεν μπορώ να πω το αντίθετο,

τελικά από τις μετρήσεις που της έκανε, έβγαλε άλλα νούμερα από αυτά που μας είχαν δώσει στο Παίδων, ίσως και για αυτό να μην μπορεί να φορέσει το παιδάκι μου τα γυαλιά ούτε λεπτό. Στο Παίδων μυωπία 1,5 βαθμό η Χρούσου μας είπε καθόλου

Τώρα θα πάμε να αλλάξουμε τα κρύσταλλα και βλέπουμε

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...

Διαφημίσεις

Στον κ. Γιουρουκο εχουμε παει τον μικρο και στον ορθοπαιδικο κ. Κανελλοπουλο.

Πολυ σοβαροι και σωστοι και οι δυο. Δυστυχως το ραντεβου ιδιως στον 2ο ειναι μετα απο καιρο, εκτος επειγοντων καταστασεων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μήπως θα ήταν εύκολο να έχω τα στοιχεία της Κας Σκουτέλη? Θα χρειαστώ να κλείσω ένα ραντεβού μαζί της για τον κανακάρη μας, κι από ότι έχω ακούσει θα πρέπει να περιμένουμε αρκετά, οπότε, καλό θα ήταν να επικοινωνούσα από τώρα μαζί της... ευχαριστώ !!!!

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Τέση σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Δυστυχώς η συγκεκριμένη γιατρός έχει ραντεβού μόνο στις 9/3 το πιο νωρίς και εμείς ερχόμαστε από επαρχία και 9/3 δεν μπορούμε με τίποτα, καθώς ήδη ξέρω την απάντηση αλλά λέω ας πάρουμε άλλη μία γνώμη.

Έτσι έκλεισα ραντεβού στα απογευματινά του Παίδων με κα Βλάχου - Πανούση Κωνσταντίνα. Ελπίζω να ακούσω μια πιο θετική απάντηση από τις προηγούμενες. Πάντως ευτυχώς τα προβλήματα μας είναι ήπια σε σχέση με το τι θα μπορούσε να είναι, αλλά νιώθω χρέος απέναντι στο παιδί μου καθετί να το ψάξω σε βάθος και τελικά (ελπίζω) να κάνω την καλύτερη επιλογή.

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες σας και εύχομαι όλα τα παιδάκια να είναι καλά και ευτυχισμένα.

 

Τελικά τα παιδιά είναι μικροί ήρωες....!!!

 

γεια,

επειδή κλείσαμε ραντεβού με την ίδια γιατρό για να κάνει την επέμβαση, μπορείς να μου πεις αν μείνατε ευχαριστημένοι?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπερα.η μπεμπουλα μου ειναι 4 μηνων κ απο νεογεννητο εχει σπασμους.εχουμε επισκεφθει κ τους 3 αυτους νευρολογους κ οχι μονο αλλα δεν εχουμε μαθει ακομα την αιτια.το θεμα μας ειναι ποιον απο τους τρεις να κρατησουμε γιατι εχουμε βρεθει σε αδιεξοδο.οποιαδηποτε γνωμη καλοδεχουμενη.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.η μπεμπουλα μου ειναι 4 μηνων κ απο νεογεννητο εχει σπασμους.εχουμε επισκεφθει κ τους 3 αυτους νευρολογους κ οχι μονο αλλα δεν εχουμε μαθει ακομα την αιτια.το θεμα μας ειναι ποιον απο τους τρεις να κρατησουμε γιατι εχουμε βρεθει σε αδιεξοδο.οποιαδηποτε γνωμη καλοδεχουμενη.ευχαριστω.

 

Έχω προσωπική εμπειρια απο τον κυριο Βαρτζέλη. Τον επισκεφθήκαμε μία φορά λόγω προωρότητας της μικρής μας κόρης. Ευγενέστατος, καλοσυνάτος, λεπτομερής στην εξέτασή του..... Αλλά κατα τα άλλα δεν τρελάθηκα.. Δεν ήταν ο τύπος που σου δημιουργούσε την πεποίθηση οτι το έχει.. Ήπιος πολύ, λίγα λόγια κ κάπως γενικά.. Βέβαια δεν είμασταν κ κάποια δύσκολη περίπτωση, οπότε ίσως δε μπορώ να τον κρίνω αντικειμενικά. Εύχομαι να καταλήξετε στην καλύτερη επιλογή.

78xyp2.png

 

Z1jep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...