1984

Παιδικά σαμπουάν Από σούπερ μάρκετ

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Να σας ρωτήσω;Με τις όλο αυξανόμενες τιμές στα προϊόντα τι σαμπουάν - αφρόλουτρα παίρνεται στα παιδιά σας; έχουμε δώσει πολλά λεφτά σε φαρμακευτικά από όταν ήταν βρέφη αλλά πλέον είναι αδύνατον. 

Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , 1984 είπε:

Καλησπέρα!!! Να σας ρωτήσω;Με τις όλο αυξανόμενες τιμές στα προϊόντα τι σαμπουάν - αφρόλουτρα παίρνεται στα παιδιά σας; έχουμε δώσει πολλά λεφτά σε φαρμακευτικά από όταν ήταν βρέφη αλλά πλέον είναι αδύνατον. 

Εγώ παίρνω το septona από το μάρκετ. Ειναι μια χαρά. 

πρίν από 22 λεπτά , 1984 είπε:

για τι ηλικια;

τελευταια παιρνουμε johnson.ομως γενικα δ ειχαν ιδιαιτερες ευαισθησιες στο δερμα,οποτε δ ειχαμε ιδιαιτερες προτιμησεις

@1984 εγώ παίρνω της pharmasept το παιδικό με αντλία ,ένα λίτρο και κρατάει πάρα πολύ..μπορείς να το βρεις και με 8, 9€. Η τιμή μπορεί να είναι τσιμπημενη αλλά αξιζει για το περιεχόμενο και τη ποσότητα. Σαμπουάν απ' το σουπερμάρκετ έχω πάρει και Τζόνσον αλλά και σανεξ που μου άρεσε περισσότερο αλλά πιο ακριβό απ' το πρώτο.

Διαφημίσεις

μικροτερα παιρναμε το proderm.κ fissan εχει τυχει.το septona το εχουμε δοκιμασει αλλα εμενα προσωπικα δ μου αρεσε.τα παιδια δ ειχαν θεμα.δ θυμαμαι τι με χαλασε

13 ώρες πρίν, 1984 είπε:

Septona παίρνουμε κ μεις κ είναι μια χαρά . 

14 ώρες πρίν, 1984 είπε:

Εγώ σεπτονα σε όλα , παλιά έπαιρνα φρεζιντερμ όσο ήταν μικρά , τώρα πια ακόμα και στον μικρότερο σεπτονα από σούπερ μάρκετ 

Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, vicky86 είπε:

για τι ηλικια;

τελευταια παιρνουμε johnson.ομως γενικα δ ειχαν ιδιαιτερες ευαισθησιες στο δερμα,οποτε δ ειχαμε ιδιαιτερες προτιμησεις

6,5 και 9,5. Με Johnson μεγάλωσα κι εγώ. Και βασικά όλη η οικογένεια το χρησιμοποιούσαμε. Και ήθελα να το ξεκινήσω και στα παιδιά και διάβαζα όλα αυτά τα σχόλια για τα συστατικά τους. Αλλά τελικά νομίζω πως αγνό προϊόν δεν υπάρχει. Και στα φαρμακευτικά τόσα λεφτά που έχουμε δώσει είναι αθώα μήπως; είναι η ανόητη αντίληψη που έχουμε. Γιατί αν τα προϊόντα του σούπερ μάρκετ τα πουλούσαν στο φαρμακείο θα τα αγοράζαμε χωρίς δεύτερη σκέψη. 

πρίν από 17 λεπτά , 1984 είπε:

6,5 και 9,5. Με Johnson μεγάλωσα κι εγώ. Και βασικά όλη η οικογένεια το χρησιμοποιούσαμε. Και ήθελα να το ξεκινήσω και στα παιδιά και διάβαζα όλα αυτά τα σχόλια για τα συστατικά τους. Αλλά τελικά νομίζω πως αγνό προϊόν δεν υπάρχει. Και στα φαρμακευτικά τόσα λεφτά που έχουμε δώσει είναι αθώα μήπως; είναι η ανόητη αντίληψη που έχουμε. Γιατί αν τα προϊόντα του σούπερ μάρκετ τα πουλούσαν στο φαρμακείο θα τα αγοράζαμε χωρίς δεύτερη σκέψη. 

προσωπικα δ το ψαχνω τοσο πολυ

σιγουρα ως 2χρ κ γω προτιμουσα weleda,freezyderm,pharpasept.πλεον εχουν περιοριστει σε καποια προιοντα οπως τα αντηλιακα,ενα σαπουνι για την ευαισθητη περιοχη,στοματικο διαλυμα

κανενα χρονο τωρα συνειδητοποιω εχουμε την ενυδατικη της σεπτονα,εκεινη μου φαινεται καλη.ενω κ τα μωρομαντηλα της εταιριας δ με ενθουσιασαν

• Μου αρέσει 1

πρίν από 43 λεπτά , vicky86 είπε:

προσωπικα δ το ψαχνω τοσο πολυ

σιγουρα ως 2χρ κ γω προτιμουσα weleda,freezyderm,pharpasept.πλεον εχουν περιοριστει σε καποια προιοντα οπως τα αντηλιακα,ενα σαπουνι για την ευαισθητη περιοχη,στοματικο διαλυμα

κανενα χρονο τωρα συνειδητοποιω εχουμε την ενυδατικη της σεπτονα,εκεινη μου φαινεται καλη.ενω κ τα μωρομαντηλα της εταιριας δ με ενθουσιασαν

Συμφωνώ. Μέχρι τα 2,5 παίρναμε της Φρέζιντερμ, πλέον θεωρώ ότι μπορούμε με ασφάλεια να πάμε σε πιο οικονομικές λύσεις. Προτιμώ τα Σεπτόνα και το Αρκάδι επειδή είναι ελληνικά και δεν θέλω να δώσω λεφτά στην Τζόνσον έτσι κι αλλιώς. Και μωρομάντηλα παίρνουμε πλέον όποια βρίσκουμε κάθε φορά σε καλύτερη προσφορά. 

Τα αντιηλιακά είναι άλλη ιστορία, εκεί δεν θέλω να κάνω σκόντο. Για το παιδί παίρνω της Φρέζιντερμ, για εμάς με έχει βολέψει πολύ η Απιβίτα.

Γενικά έχουν ανέβει πλέον πολύ οι ελληνικές εταιρείες στα καλλυντικά και τα παραφαρμακευτικά. Βρίσκεις για κάθε πορτοφόλι και είναι και ποιοτικά. 

• Μου αρέσει 1

3 ώρες πρίν, Ilaeira είπε:

Συμφωνώ. Μέχρι τα 2,5 παίρναμε της Φρέζιντερμ, πλέον θεωρώ ότι μπορούμε με ασφάλεια να πάμε σε πιο οικονομικές λύσεις. Προτιμώ τα Σεπτόνα και το Αρκάδι επειδή είναι ελληνικά και δεν θέλω να δώσω λεφτά στην Τζόνσον έτσι κι αλλιώς. Και μωρομάντηλα παίρνουμε πλέον όποια βρίσκουμε κάθε φορά σε καλύτερη προσφορά. 

Τα αντιηλιακά είναι άλλη ιστορία, εκεί δεν θέλω να κάνω σκόντο. Για το παιδί παίρνω της Φρέζιντερμ, για εμάς με έχει βολέψει πολύ η Απιβίτα.

Γενικά έχουν ανέβει πλέον πολύ οι ελληνικές εταιρείες στα καλλυντικά και τα παραφαρμακευτικά. Βρίσκεις για κάθε πορτοφόλι και είναι και ποιοτικά. 

τα αρκαδι τα βρισκεται σε ολα τα γνωστα μαρκετ;γτ μονο το απορρυπαντικο ρουχων εχω δει

συμφωνω για τα αντηλιακα.αυτα ακομη απο το φαρμακειο.εκτος απο φρυζι,κ του κορρε η απιβιτα

κ πλεον οι τιμες δ εχουν τεραστια διαφορα με πολλες ξενες.κ πολυ καλα καλλυντικα

Μόνο στο Mega Σκλαβενίτης το έχω βρει προς το παρόν. Και το απορρυπαντικό του είναι φοβερό! Όταν ήταν μωρό έβαζα τη σκόνη, τώρα που οι λεκέδες έχουν αλλάξει κατηγορία χρησιμοποιώ το υγρό. 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα