Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδική σειρά για προνήπια made in Greece


Recommended Posts

Είναι γενικά στη λογική Peppa Pig αλλά την μελέτησαν προσεκτικά με ομάδα παιδοψυχολόγων και ειδικών ώστε η γλώσσα, τα πρότυπα και οι συμπεριφορές να είναι σωστά για νήπια και προνήπια.  https://bit.ly/Woorilakes1 το πρώτο επεισόδιο, έχουν ανεβάσει πέντε ως τώρα και έρχονται κι άλλα.

 

Σε αυτή τη φάση πάνω από όλα χρειαζόμαστε feedback, ιδέες και κυρίως αν αρέσει στα παιδιά, πως το βλέπουν κλπ.

Μονογονεική φάση, 3 παιδιά, πατέρας με επιμέλεια, σπάνιο φρούτο αλλά το ευχαριστιόμαστε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alexanderchalkidis είπε:

Είναι γενικά στη λογική Peppa Pig αλλά την μελέτησαν προσεκτικά με ομάδα παιδοψυχολόγων και ειδικών ώστε η γλώσσα, τα πρότυπα και οι συμπεριφορές να είναι σωστά για νήπια και προνήπια.  https://bit.ly/Woorilakes1 το πρώτο επεισόδιο, έχουν ανεβάσει πέντε ως τώρα και έρχονται κι άλλα.

 

Σε αυτή τη φάση πάνω από όλα χρειαζόμαστε feedback, ιδέες και κυρίως αν αρέσει στα παιδιά, πως το βλέπουν κλπ.

????

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ninaki80 είπε:

????

Τι δεν κατάλαβες βρε νινακι!??? :D

Διαφημίζει μια νέα σειρά ο κύριος. Woorilakes αν κατάλαβα καλά. Οκ άμα είναι καλό why not. Τόσες σαχλαμάρες βλέπουν πρέπει να ψάχνουμε πιο καλά πιο ψαγμένα. Όσο για την πεπα πιο ασυμπαθιστη γουρούνα δεν έχω ξαναγνωρισει. Ψωναρα και χωρίς σεβασμό. Χαζουλι τον μπαμπά κ τέτοια...Δυστυχώς τη συμπαθούν οι κόρες μου αλλά οκ ευτυχώς τη βαρέθηκαν γρήγορα 

10 ώρες πρίν, alexanderchalkidis είπε:

Είναι γενικά στη λογική Peppa Pig αλλά την μελέτησαν προσεκτικά με ομάδα παιδοψυχολόγων και ειδικών ώστε η γλώσσα, τα πρότυπα και οι συμπεριφορές να είναι σωστά για νήπια και προνήπια.  https://bit.ly/Woorilakes1 το πρώτο επεισόδιο, έχουν ανεβάσει πέντε ως τώρα και έρχονται κι άλλα.

 

Σε αυτή τη φάση πάνω από όλα χρειαζόμαστε feedback, ιδέες και κυρίως αν αρέσει στα παιδιά, πως το βλέπουν κλπ.

Εγω το έβαλα αλλά είναι στα αγγλικά. Δεν υπάρχει μεταγλωτισμενο να το βάλω στα παιδια μου να σας πω? 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, diane2020 είπε:

Τι δεν κατάλαβες βρε νινακι!??? :D

Διαφημίζει μια νέα σειρά ο κύριος. Woorilakes αν κατάλαβα καλά. Οκ άμα είναι καλό why not. Τόσες σαχλαμάρες βλέπουν πρέπει να ψάχνουμε πιο καλά πιο ψαγμένα. Όσο για την πεπα πιο ασυμπαθιστη γουρούνα δεν έχω ξαναγνωρισει. Ψωναρα και χωρίς σεβασμό. Χαζουλι τον μπαμπά κ τέτοια...Δυστυχώς τη συμπαθούν οι κόρες μου αλλά οκ ευτυχώς τη βαρέθηκαν γρήγορα 

Εγω το έβαλα αλλά είναι στα αγγλικά. Δεν υπάρχει μεταγλωτισμενο να το βάλω στα παιδια μου να σας πω? 

χα χα το εβαλα εχθες κ δεν επαιζε τιποτα γιαυτο κ τα ερωτιματικα . !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Yovanna είπε:

Δεν πρέπει να ξεκουράστηκες και πολύ μέσα στις γιορτές πάντως.. "ορεξάτη" επέστρεψες!

Πολύ! :D

Ξεκουράστηκα πολύ και ορεξάτη είμαι παντα και εσύ βγαίνεις οφ τοπικ! Να δεις τους woorilakes να μας πεις κι εσύ. Η ο μικρός καλυτερα. 

 

Εγώ που το δα καλό φαίνεται αλλά είναι στα αγγλικά. 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...