Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χανδακάς Στέφανος;


Indyla

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες,

 

Μήπως έχει καμία φίλη γνώμη για τον συγκεκριμένο γιατρό; Ειδικότερα μήπως ξέρετε αν είναι καλός στη λαπαροσκόπηση/χειρουργείο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

 

Θα απαντήσω η ίδια στο ερώτημα που έθεσα γιατί μπορεί στο μέλλον να θελήσει κάποια άλλη κοπέλα να μάθει για τον γιατρό. Το μόνο μείον ήταν ότι χρειάστηκε να περιμένουμε 1,5 ώρα γιατί είχε καθυστερήσει σε τοκετό (αυτό βέβαια έχει και τη θετική του πλευρά γιατί δείχνει ότι κάνει φυσιολογικούς τοκετούς).

Στα θετικά τώρα, είναι καταρτισμένος, ευγενής και σου θέτει καθαρά όλες τις επιλογές σου για να αποφασίσεις. Συνολικά μας άρεσε πολύ (είχε έρθει κι ο άντρας μου μαζί) και νομίζω πως θα ξαναπάω!

Υ.Γ. Εξήντα ευρώ η επίσκεψη με υπέρηχο, με απόδειξη, που μου φάνηκε λογική αμοιβή για γιατρό αυτής της κατηγορίας (ιδιώτη που συνεργάζεται με γνωστό ιδιωτικό μαιευτήριο κλπ).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Δεν έχω εμπειρία εξωσωματικής με τον Dr Χάνδακα καθώς έκανα εξωσωματική στο εξωτερικό, αλλά έκανα μία online συνεδρία μαζί του γιατί ήμουν πολύ αγχωμένη την περίοδο που πήρα τα φάρμακα. 
Δε μου αφιέρωσε πολύ χρόνο στην online επίσκεψη αλλά είχα την ευγένεια να μου απαντήσει σε όλες μου τις απορίες μέσω whatsapp. Απλές ερωτήσεις αλλά όταν δεν έχεις εμπειρία εξωσωματικής… θες μια 2η γνώμη.

Οπότε μου άφησε μια θετική εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...