Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αιμα εμφυτευσης


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους/ολες! Τελικα αυτο το αιματακι που λενε οτι καποιες παρατηρουν λογω της εμφυτευσης..ποτε ακριβως μπορει να συμβει? Ποσες μερες μετα την εμφυτευση γνωριζει καμια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολους/ολες! Τελικα αυτο το αιματακι που λενε οτι καποιες παρατηρουν λογω της εμφυτευσης..ποτε ακριβως μπορει να συμβει? Ποσες μερες μετα την εμφυτευση γνωριζει καμια?

 

Γεια σου, ζουζουνάκι! Προτείνω να μην αγχώνεσαι με το αίμα εμφύτευσης ή άλλα συμπτώματα, γιατί δεν έχουν όλες οι γυναίκες τα ίδια. Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου αίμα εμφύτευσης, ενώ στη δεύτερη είχα λίγες σταγόνες καφέ-ροζ αίμα τις μέρες που περίμενα περίοδο και νόμιζα στην αρχή ότι ήταν προεόρτια περιόδου.

Σου εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!

M7X9p2.png OvOqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, ζουζουνάκι! Προτείνω να μην αγχώνεσαι με το αίμα εμφύτευσης ή άλλα συμπτώματα, γιατί δεν έχουν όλες οι γυναίκες τα ίδια. Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου αίμα εμφύτευσης, ενώ στη δεύτερη είχα λίγες σταγόνες καφέ-ροζ αίμα τις μέρες που περίμενα περίοδο και νόμιζα στην αρχή ότι ήταν προεόρτια περιόδου.

Σου εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!

Να σαι καλα κοριτσι μου και σε σενα ευχομαι το ιδιο!

Το ειχα απορια απ αυτα που διαβαζα και ακομη ακρη δεν εβγαλα :P η εμφυτευση γινεται στο διαστημα 6-12 ημερες μετα τη συλληψη οποτε λογικα σ αυτο το διαστημα μπορει να φανει? (Αν φανει βεβαια :P)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα κοριτσι μου και σε σενα ευχομαι το ιδιο!

Το ειχα απορια απ αυτα που διαβαζα και ακομη ακρη δεν εβγαλα :P η εμφυτευση γινεται στο διαστημα 6-12 ημερες μετα τη συλληψη οποτε λογικα σ αυτο το διαστημα μπορει να φανει? (Αν φανει βεβαια :P)

 

Αν φανεί, ναι. Αλλά μπορεί να συμβεί και λίγο αργότερα. Εμένα πχ φάνηκε στις 14-15 μέρες μετά την ωορρηξία. Τίποτα δεν είναι κανόνας, όπως κατάλαβες.

M7X9p2.png OvOqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν φανεί, ναι. Αλλά μπορεί να συμβεί και λίγο αργότερα. Εμένα πχ φάνηκε στις 14-15 μέρες μετά την ωορρηξία. Τίποτα δεν είναι κανόνας, όπως κατάλαβες.

Ναι απ οτι φαινεται πρεπει να ηρεμησω γιατι εχω αγχωθει :P σε ευχαριστω παντως πολυ! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όπως σ' τα λέει η Ροζαλί κι εμένα! Στην πρώτη δεν είχα τίποτα, στη δεύτερη είδα στο σκούπισμα καφέ ανοιχτό κι έτσι κατάλαβα την εμφύτευση, 14 μέρες μετά την επαφή και περίπου 11 μέρες μετά την ωορρηξία. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις όπως φαίνεται, άλλωστε είναι τόσο λίγο που μπορεί και να μην το καταλάβεις. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ είχα λίγες καφετι βλέννες 13 μέρες μετά την επαφη και την ωορρηξία. Φαντάστηκα ότι θα ξεκινούσε η περίοδος αλλα τελικά οι βλέννες σταμάτησαν το απόγευμα της ίδιας μέρας. Το πιο χαρακτηριστικό ήταν για μένα ότι ειχα έντονο πόνο στη μέση εκείνη την μέρα. :-D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...