Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

******** αθηνων


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπερα.εχει καποια εμπειρια απο το ******** αθηνων?

 

Θα ηθελα εντυπωσεις

 

Καλησπέρα! Αναφέρεσαι στο Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών; Αν ναι εχω άριστες εντυπώσεις!

I 'm a happy twin mom

Link to comment
Share on other sites

Ο admin σου εβαλε τα αστεράκια?

Γιατι τόσο μυστικοπάθεια από τη διαχείριση?

Τα μισά θέματα του φόρουμ αφορούν ερωτήσεις ονομαστικά είτε για γιατρούς, είτε για κέντρα, είτε για σχολεία κλπ κλπ...δεν καταλαβαίνω τη συγκεκριμένη παρέμβαση... :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα οχι δεν αναφερομαι σε αυτο. αναφερομαι στο κεντρο που διευθυντης ειναι ο κωνσταντινος αντωνιου κοριτσια

 

ο διαχειριστης για καποιο λογο εβαλε αστερακια

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο ονομα κεντρου ειτε προκειται για αθηνα, ειτε θεσσαλονικη, σβηνεται παντου στο φορουμ αυτοματα, ακομα και στα προσωπικα μηνυματα!

ουτε και εγω καταλαβαινω το λογο (εκτος αν σχετιζεται με το σκανδαλο της θεσσαλονικης μερικα χρονια πριν, ε, και τι εγινε?). λες και ειναι καμια απαγορευμενη λεξη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το συγκεκριμενο ονομα κεντρου ειτε προκειται για αθηνα, ειτε θεσσαλονικη, σβηνεται παντου στο φορουμ αυτοματα, ακομα και στα προσωπικα μηνυματα!

ουτε και εγω καταλαβαινω το λογο (εκτος αν σχετιζεται με το σκανδαλο της θεσσαλονικης μερικα χρονια πριν, ε, και τι εγινε?). λες και ειναι καμια απαγορευμενη λεξη.

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ .ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

 

ΕΧΕΙΣ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ .ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

 

ΕΧΕΙΣ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

 

καλημερα και σε σενα,

για θεσσαλονικη δεν εχω ακουσει καλα λογια, να ειμαι ειλικρινης. τυπικη περιπτωση μεγαλογιατρων που αν θελησουν (αν εισαι συστημενη κ.λ.π.), θα ασχοληθουν μαζι σου.

περα απ'αυτο, ειναι και μικροβιολογικο κεντρο επισης, που κανει παρα πολλες εξετασεις.

νομιζω ομως οτι δεν εχει καμια σχεση με το Ι....Ο αθηνων, αλλοι γιατροι εκει, αλλοι εδω. θα πρεπει να σου απαντησει καποια κοπελα που πηγε σ'αυτο το κεντρο στην αθηνα, να σε κατατοπισει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και σε σενα,

για θεσσαλονικη δεν εχω ακουσει καλα λογια, να ειμαι ειλικρινης. τυπικη περιπτωση μεγαλογιατρων που αν θελησουν (αν εισαι συστημενη κ.λ.π.), θα ασχοληθουν μαζι σου.

περα απ'αυτο, ειναι και μικροβιολογικο κεντρο επισης, που κανει παρα πολλες εξετασεις.

νομιζω ομως οτι δεν εχει καμια σχεση με το Ι....Ο αθηνων, αλλοι γιατροι εκει, αλλοι εδω. θα πρεπει να σου απαντησει καποια κοπελα που πηγε σ'αυτο το κεντρο στην αθηνα, να σε κατατοπισει καλυτερα.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

 

ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ.

 

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

 

ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΜΗΝ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ.

 

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΣ

 

απο τη στιγμη που εισαι ευχαριστημενη εκει, δεν υπαρχει λογος να ακους κανεναν εκτος απο την καρδια σου και το ενστινκτο σου.

ευχομαι καλη επιτυχια και με ενα μωρακι ('η οσα θελεις) συντομα στην αγκαλια σου.

Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που εισαι ευχαριστημενη εκει, δεν υπαρχει λογος να ακους κανεναν εκτος απο την καρδια σου και το ενστινκτο σου.

ευχομαι καλη επιτυχια και με ενα μωρακι ('η οσα θελεις) συντομα στην αγκαλια σου.

 

 

Να εισαι καλα οτι επιθυμεις

 

 

Αμην

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...