Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αν βρει καποιος κατι παρομοιο που να στελνει ελλαδα ενδιαφέρομαι. Ειμαστε τελικα πολυ κοροιδα!http://www.diapers.com/Product/Produ...productId=5716

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρήκα αυτό http://www.myus.com Εχετε ιδέα αν είναι αξιοπιστο? Ουσιαστικά λέει απο οτι κατάλαβα οτι αναλαμβάνουν και στέλνουν πράγματα σε 224 χώρες αν η σελίδα που θέλεις να ψωνίσεις δεν στέλνει εκτός Αμερικής.

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βρεθει μια αντιστοιχη σελιδα αγγλικη με πανες γιατι αν παραγγειλεις απο αμερικανικο σαιτ εχεις τον φοβο του τελωνειου.τις πληρωνουμε που τις πληρωνουμε χρυσες,μην χρυσωσουμε και το τελωνειο και τελικα βγουμε και ζημιωμενες.......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.toys-shop.gr Έχει έδρα στην Καβάλα - είναι από το Τσαφ-Τσουφ. Εχθές παρήγγειλα 2 παιχνίδια για μια υποχρέωση που είχαμε σήμερα και για την οποία - κλασικά - δεν μπορούσα να βγω να ψωνίσω, ήρθαν σήμερα στις 9 το πρωί μέσω ΕΛΤΑ, με μια επιβάρυνση 4 ευρώ επειδή τα ήθελα Σάββατο και για την οποία με είχαν ενημερώσει τηλεφωνικά. Η εύκολη λύση. Έτσι θα παίρνω τα δώρα μας από εδώ και πέρα!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για το tikatok δεν έχω νεότερα. Η ανηψιά μου δεν έχει ασχοληθεί ακόμη... Πάντως με την εταιρεία που επικοινώνησα μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με τη γλώσσα, απλά η αποστολή στην Ελλάδα δεν γίνεται αυτόματα, πρέπει πρώτα να συνεννοηθούμε μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

 

το εψαξα αλλα δυστηχως δεν συμφερει,εβαλα στο καλαθι 10 πακετα πανες pampers και βγηκαν με τα μεταφορικα 167 ευρω.εδω τα δεκα πακετα(ακριβως ιδιες πανες) 111 ευρω.70 ευρω ειναι μονο τα μεταφορικα......κριμα...

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κριμα στ' αληθεια sofaki...

ξερει κανεις αν το mothercare ξεκολλησε και στελνει και ελλαδα παλι;;;

 

μπα....οι φανατικες θα το κοιτανε λογικα καθε μερα :D:D:D:D,θα το ειχαν παρει χαμπαρι τα τσακαλια!!!

 

pampers μπορει να μην συμφερει αλλα το γαλα της κορης μου συμφερει!!!!

 

157 ευρω τα 10 κουτια απο αυτο το σαιτ,280 ευρω εδω!δεν ειναι κακο.......:P!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

για να παω και στα γαλατα να δουμε!!!

ρωταω για το mothercare, αν εινια να ψωνισω εδω στις εκπτωσεις, αλλα ξερω γω ποσο θα φουσκωσω;;; να τα παρω απο τωρα;;; και ποσα κιλα θα φτασω;;; πανελονια εγκυμοσυνης θελω...

Link to comment
Share on other sites

για να παω και στα γαλατα να δουμε!!!

ρωταω για το mothercare, αν εινια να ψωνισω εδω στις εκπτωσεις, αλλα ξερω γω ποσο θα φουσκωσω;;; να τα παρω απο τωρα;;; και ποσα κιλα θα φτασω;;; πανελονια εγκυμοσυνης θελω...

 

εγω ειχα παρει 2 ιδια εγκυμοσυνης απο τα jumbo που εγραφαν επανω 'baby inside' :P:p:p:p.

 

αλλα η τιμη του για jumbo ειναι ακριβη,20 ευρω το ενα,οσο περιπου και του mothercare.

 

ποσο μηνων εισαι?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

για να παω και στα γαλατα να δουμε!!!

ρωταω για το mothercare, αν εινια να ψωνισω εδω στις εκπτωσεις, αλλα ξερω γω ποσο θα φουσκωσω;;; να τα παρω απο τωρα;;; και ποσα κιλα θα φτασω;;; πανελονια εγκυμοσυνης θελω...

 

Εγώ είχα πάρει 1 παντελόνι όταν ήμουν 2 μηνών και το φορούσα και την ημέρα που πήγα στο μαιευτήριο να γεννήσω. Το πήρα ύφασμα για χειμώνα-καλοκαίρι, με λάστιχο στην μέση (οπωσδήποτε λάστιχο, όχι κουμπιά) και με ελαστικό ύφασμα στην κοιλιά. Σύνολο πήρα 9 κιλά αλλά και 15 να έπαιρνα θα μου έκανε! Αν κάνεις την σωστή επιλογή δεν θα έχεις θέμα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα στη πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει ενα τζιν απο το mothercare και με ειχε βολεψει απιστευτα... τζιν λεω να παρω παλι. αυτο που ειχα παρει περυσι το ξεχασα ο μλκς στο ιασω....

female πως ανεβαινει στο μυνημα η κιτρινη παραθεση;;; (η ασχετη!!!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.

Σας διαβάζω πολύ καιρό αλλά γράφω πρώτη φορά.

Ήθελα να μάθω αν έχει αγοράσει κανείς από το e-baby ?

Βρήκα εκεί σε πολύ καλή τιμή το καροτσάκι Pliko P3 της Peg Perego (100 ευρώ φθηνότερα από τα Λητώ, το bimbomarket κτλ).

ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σας διαβάζω πολύ καιρό αλλά γράφω πρώτη φορά.

Ήθελα να μάθω αν έχει αγοράσει κανείς από το e-baby ?

Βρήκα εκεί σε πολύ καλή τιμή το καροτσάκι Pliko P3 της Peg Perego (100 ευρώ φθηνότερα από τα Λητώ, το bimbomarket κτλ).

ευχαριστώ πολύ!

 

 

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ Ε-ΒΑΒΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 45 ΜΕΡΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

sofaki 1978

δε ξερω πως μπαινει κι η παραθεση η κιτρινη....

τωρα μωρε ανακαλυψα το σπορο... 6 η 7 εβδομαδων... την αλλη εβδομαδα παω

γιατρο... αλλα λεω με τις εκπτωσεις να κανω τις αγορες μου...

Link to comment
Share on other sites

sofaki 1978

δε ξερω πως μπαινει κι η παραθεση η κιτρινη....

τωρα μωρε ανακαλυψα το σπορο... 6 η 7 εβδομαδων... την αλλη εβδομαδα παω

γιατρο... αλλα λεω με τις εκπτωσεις να κανω τις αγορες μου...

 

θα πατας κατω δεξια που λεει quote και θα γραφεις κατω απο το μηνυμα της κοπελας.

 

κανε αυτο που σου ειπε και η αλλη κοπελα,αγορασε με λαστιχο για να εχεις περιθωριο.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ Ε-ΒΑΒΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 45 ΜΕΡΕΣ.

 

 

αυτο εννοειται???????

 

http://www.fatsulesmoda.gr/offers-4.php

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα ''φωτα '' σας παρακαλω! Εχω παραγγειλει απο το chemist direct στις 14/12 και ακομη να ερθει.Τους εχω στειλει 2 μειλ ,και καμια απαντηση.Σας<εχει τειχει αυτο?Τι να κανω?Φοβαμαι μη με χρεωσουν χωρις να μου τη στειλουν και αχγωνομαι. Πως μπορω να την ακυρωσω?

Link to comment
Share on other sites

akupo!!!! Ta Pampers einai se para poli kali timi alla ta metaforika einai fotia!! Look here!!! http://www.britsuperstore.com/cgi-bin/ca000001.pl?ACTION=SHOWCART

όντως δεν συμφέρει! Γιατί στην Αμερική είναι τόσο τζάμπα???

260 πάνες 1 νουμερο 35 ευρω περίπου Μαρκα pampers οχι ότι κι οτι

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα ''φωτα '' σας παρακαλω! Εχω παραγγειλει απο το chemist direct στις 14/12 και ακομη να ερθει.Τους εχω στειλει 2 μειλ ,και καμια απαντηση.Σας<εχει τειχει αυτο?Τι να κανω?Φοβαμαι μη με χρεωσουν χωρις να μου τη στειλουν και αχγωνομαι. Πως μπορω να την ακυρωσω?

Τι να σου πω,αυτοι τελευταια αργουν τις παραγγελιες τους αλλα η δικια σου πια παραπαει!!Εγω στη θεση σου,οχι 2 αλλα εκατο μειλ θα εστελνα...καποτε θα απαντησουν δεν μπορει.

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σας διαβάζω πολύ καιρό αλλά γράφω πρώτη φορά.

Ήθελα να μάθω αν έχει αγοράσει κανείς από το e-baby ?

Βρήκα εκεί σε πολύ καλή τιμή το καροτσάκι Pliko P3 της Peg Perego (100 ευρώ φθηνότερα από τα Λητώ, το bimbomarket κτλ).

ευχαριστώ πολύ!

 

Καλημέρα!!!Αυτό αγόρασα κι εγώ από το ebaby!Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη!Το συνολικό κόστος για καρότσι πορτ μπεμπέ και κάθισμα αυτοκινητου ήταν 400 ευρώ και τα μεταφορικά 60 ευρώ.Και το καινούριο μοντέλο!Στην Ελλάδα όλο το σετ το βρήκα από 700-789 ευρώ!!!Είναι μεγάλη διαφορά!Μου το έφεραν αν δεν κάνω λάθος σε 25 μέρες αλλά δεν με ενημέρωσε κανείς ότι θα ερχόταν ο κούριερ!!!:shock:Ευτυχώς που ήμουν εδώ!Μου το ανέβασε και στο σπίτι!!!!Πραγματικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...