Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σκεφτηκα να......


vazelaki

Recommended Posts

στολίσω καραβάκι (αφου το έχουμε και πρόχειρο)

http://i279.photobucket.com/albums/kk152/antoula/21-09-2008009.jpg

:D:D:D:D

αλλα ειμαι η μόνη που θέλω να βάλω το καραβάκι. μη βγάζω και χριστουγεννιατικο δενδρο απ'το παταρι γιατι βαριέμαι και το στολισμα και το ξεστολισμα περισσοτερο :roll: δεν είναι καλή η ιδέα μου; :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρά ειναι το καραβάκι σου vazelaki και θα φαίνεται και πολύ ωραίο φωτισμένο αλλά ρε παιδιά άλλη φάση το δέντρο.Μια χρονιά δεν είχα στολίσει και έβαλα ένα μικρό δέντρο με φωτάκια σαν λαμπατέρ.Ε..δεν ηταν Χριστουγεννιατικη η ατμόσφαιρα ρε παιδί μου.Δεν φαντάζεστε πόσο ευχαριστιέμαι το στόλισμα του δέντρου,μου φτιάχνει και την διάθεση με το να το βλέπω!!!!

Για το ξεστόλισμα συμφωνώ. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ το καραβάκι και για μικρά παιδάκια είναι ιδανική λύση γιατί το δέντρο είναι επικίνδυνο. Εμείς πέριση που έκανε ο μικρός τα πρώτα του βήματα στις γιορτές και μποσουλούσε συνέχεια στολίσαμε ένα μικρό δεντράκι αν είχαμε καραβάκι θα το στολίζαμε σίγουρα!

a94dd1bc2e.png
Link to comment
Share on other sites

vazelaki είναι πολύ όμορφο το καραβάκι σου και τρέλλα για τα παιδιά! Καλά στα παιδιά οτιδήποτε με φωτάκια τους αρέσει!!

 

Και το ξεστόλισμα συμφωνώ κι εγώ είναι απαράδεκτο... Είναι για μένα η χειρότερη δουλειά μετά το σιδέρωμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαι ο πεθερος μου καραβι στολιζει και λεει πως στην Ελλαδα παντα στολιζαμε καραβια. Το δεντρο ειναι ξενοφερτο.

Μου αρεσει πολυ σαν ιδεα και τα παιδια ξετρελαινονται :D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το καραβάκι σου αλλά το δέντρο είναι άλλο πράγμα!!! Εγώ περιμένω πως και πως να κρυώσει ο καιρός για να στολίσουμε! Έχουμε αργήσει δε νομίζετε?

as1cCF90g411200MTc1ZHB8MzQ1ZHxNRVhSSSBUQSBYUklTVE9ZR0VOTkE.gif

 

an1cCyH0g411210Nzc3NzlkaHwzNTIxNDQ1YmphZHxUTyBGQUZPVVRBS0kgTU9VIEVJTkFJ.gif

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

vazelaki κι εμείς πέρυσι καράβι στολίσαμε...Και δεν βλέπω φέτος να αλλάζει κάτι, γιατί μια χαρά γιορτινή ατμόσφαιρα είχαμε στο σπίτι!

Ασε που φαινόταν απο εκεί ψηλά που το είχαμε κάτω στο δρόμο και ήταν το κάτι άλλο!!!

Αντε με το καλό να έρθουν τα Χριστούγεννα...και να μπορέσουμε όλες να τα χαρούμε!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

φιλενας τελειο το καραβακι και εγω καραβι στολιζω και φετος παλι καραβι θα παιξει και το συγκεκριμενο που δειχνεις στην φωτο ειναι τελειο αντε και καλες γιορτες φιλενας μου

Link to comment
Share on other sites

Εμεις στο πατρικο μου στολιζαμε και καραβακι και δεντρο αλλα εγω προτιμω το δεντρο να σας πω την αληθεια.Γουστα ειναι αυτα αλλωστε.

Να ρωτησω κατι ;

Αν στολισω την αλλη βδομαδα το δεντρο ειναι πολυ νωρις λε;;;;;;;;;;; :D

Δεν μπορω θελω να ανεβω λιγο ψυχολογικα και να δω και τι θα κανει και ο μικρουλης μας φετος που ειναι κι αυτος μαζι μας γιατι δεν σας κρυβω πως τα 2 τελευταια χριστουγεννα περασαμε πολυ δυσκολα με τον αντρα μου και πιο πολυ μας εμοιαζε για Πασχα παρα για Χριστουγεννα :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...