Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΕΙΣΤΕ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ!!!!

fotinip

Recommended Posts

Καλά μου κοριτσάκια και αγοράκια!!!!

Νιώθω την ανάγκη να σας εκφράσω ότι εδώ και καιρό που είμαι μέλος στην παρέα σας, νιώθω υπέροχα!!!!

Από τότε που σας ανακάλυψα, ανυπομονώ πότε θα βρω χρόνο να μπω στο forum, για να μιλήσουμε, να εκφράσω τις ανησυχίες μου, τα παράπονά μου, να βοηθήσω όπου μπορώ και να βοηθηθώ, να συμβουλέψω και να συμβουλευτώ, να ξεσπάσω ή έστω απλά να πω μια καλημέρα...

Είστε η καθημερινότητά μου!!!!!

Μερικούς από σας νιώθω σαν να σας ξέρω...

Δεν ξέρω γιατί άνοιξα αυτό το θέμα, αλλά το κουβέντιασα σήμερα με τον εαυτό μου, είδα πόσο σας χρειάζομαι και είπα να σας το εκφράσω και γραπτώς....

Σας ευχαριστώ που μου κρατάτε συντροφιά...Να στε όλοι καλά!!!

Διαφημίσεις

Φωτεινή, συμφωνώ κι εγώ μαζί σου!!!

Εκτός από το ότι συζητάς με τον εαυτό σου, πράγμα που εγώ θα κοιτούσα με ειδικό :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως πλάκα πλάκα, στη δουλειά τον τελευταίο καιρό δεν κάνω τίποτε, και τα βράδια στο σπίτι ξενυχτάω στην οθόνη :D

Κι εγώ σας ευχαριστώ όλους!!!

fotinip,

είναι αλήθεια όσα λες για πολλούς από εμάς που δεν έχουμε πολύ χρόνο στην διαθεσή μας για πολλές προσωπικές επαφές, με ''αληθινούς'' :?: φίλους και η παρέα αυτή είναι σαν όαση μέσα στην έρημο,

σημεία των καιρών...

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

κι εγω θα συμφωνησω μαζι σου.. ειναι το πρωτο και το τελευταιο πραγμα που κανω στην δουλεια.. οχι οτι δεν μπαινω στο ενδιαμεσο.. δυστυχως οι ωρες μου ειναι τοσο περιορισμενες που δεν προλαβαινω και πολλα πραγματα.. ισα ισα να δωσω το παρον καπου καπου.. διαβαζοντας τις χαρες, τις λυπες, τις αγωνιες καθεμιας μας παιρνω κουραγιο, αγωνιω, ελπιζω..

serba

η παρέα αυτή είναι σαν όαση μέσα στην έρημο, σημεία των καιρών...

κι εγω θα συμφωνησω μαζι σου.. ειναι το πρωτο και το τελευταιο πραγμα που κανω στην δουλεια.. οχι οτι δεν μπαινω στο ενδιαμεσο.. δυστυχως οι ωρες μου ειναι τοσο περιορισμενες που δεν προλαβαινω και πολλα πραγματα.. ισα ισα να δωσω το παρον καπου καπου.. διαβαζοντας τις χαρες, τις λυπες, τις αγωνιες καθεμιας μας παιρνω κουραγιο, αγωνιω, ελπιζω..
η παρέα αυτή είναι σαν όαση μέσα στην έρημο, σημεία των καιρών...

αχ κι εγώ έτσι νιώθω ...

εδώ σας σκέφτομαι και κατά τη διάρκεια της μέρας όχι μόνο όταν είμαι μπροστά στην οθόνη :wink:

age.png

Διαφημίσεις

και εγώ μαζί σας μάλιστα εγώ όταν δεν έχω νέα από τις "φίλες" μου κάτι παθαίνω. και το τηλ δεν είναι το ίδιο όλο λέω θα πάρω να δω τι κάνει αυτή η ψυχή και τελικά φεύγει η μέρα και τίποτα.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Πάντως πλάκα πλάκα, στη δουλειά τον τελευταίο καιρό δεν κάνω τίποτε, και τα βράδια στο σπίτι ξενυχτάω στην οθόνη :D

Πες το ψέμματα :lol::lol::lol: Και εγώ μια από τα ίδια :D

ειναι φυσης αδυνατον να ανοιξω το pc και να μην μπω στο forum!

Παρομοίως!

Από τότε που μπήκα στο φόρουμ έμαθα πάρα πολλά πράγματα και ανακάλυψα θέματα και λύσεις σε προβλήματα, που ούτε καν ήξερα πως υπήρχαν. :wink:

Grow up and get a life!

Διαφημίσεις

εννοείται ότι συμφωνώ σε όσα έχουν ειπωθεί!

άλλωστε νομίζω ότι ο αριθμός των ποστ μου το μαρτυράει ακόμα κι αν θα ήθελα να το κρύψω :oops:

κάποιες φορές δε φοβάμαι ότι κάποιοι θα σκεφτούν ότι δεν κάνω τίποτα άλλο στη ζωή μου απ το να γράφω εδώ...

εγώ πάλι αναρωτιέμαι πως τα πάω πως τα φέρνω και καταφέρνω συνεχώς και μπαίνω...

είναι συνεχώς ανοιχτός ο υπολογιστής σε μας και ξεκλέβω πεντάλεπτα :lol:

Παιδια εγώ μπορώ να πάω σε φίλους και να βγω γενικότερα αλλα μ'αρέσει πιο πολύ εδω πολλές φορές :lol::lol:

Εχω μάθει ενα σωρο πράγματα που θα με βοηθήσουν πάρα πολύ και στη γέννα και μετά.

Νιώθω λοιπόν ευγνωμοσύνη γι'αυτό το μαραφέτι όσο κι αν λένε οτι μας αποξενώνει.

Κάποιες κοπέλες νιώθω σαν να τις ξέρω χρόνια κι ας μην τις εχω δει ποτέ....οταν υπάρχει μια διαμάχη την επεξεργάζομαι και αφού σηκωθώ απο την καρέκλα...δηλαδή το ζω το θέμα! :lol::lol:

yogini μπήκες στο μήνα σου;;; Καλέ πως πέρασαν οι μήνες;;; Άντε με το καλό σου εύχομαι!!!

Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω κι εγώ με τις προλαλήσασες!!! :D

Με λένε peony και είμαι parentholic!!

Έχω πάθει κι εγώ εξάρτηση με το φόρουμ, το παρακολουθώ συνέχεια και κάθε βράδυ κάνω περίληψη στον άντρα μου για αυτά που έμαθα, αυτά που ειπώθηκαν κτλ.

Κάποιες κοπέλες νιώθω σαν να τις ξέρω χρόνια κι ας μην τις εχω δει ποτέ....οταν υπάρχει μια διαμάχη την επεξεργάζομαι και αφού σηκωθώ απο την καρέκλα...δηλαδή το ζω το θέμα! Laughing Laughing

Συμφωνώ απόλυτα!

Να δω τι θα κάνω σε 20 μέρες που γυρνάω στο γραφείο και δεν θα έχω χρόνο... θα ξενυχτάω στο σπίτι για να συμπληρώσω τα κενά, χεχε

Διαφημίσεις

Τα ίδια αισθανομαι κι εγω :) Πραγματικά είναι μια όαση στη καθημερινότητα που ζούμε.Επίσης επ ευκαιρία θέλω να πω ότι δε θα ξεχάσω ποτέ την υποστήρηξη που είχα απο όλους σας όταν ήταν άρρωστος ο άντρας μου...κάθε βράδυ που γύριζα απο τη κλινική έμπαινα στο φόρουμ να σας γράψω τα νέα μου..τα δυσάρεστα δυστυχώς τότε..και να διαβάσω όσα μου γράφατε..έπερνα πραγματικά πολύ δύναμη όσο και αν δεν το πιστεύετε! Σας ευχαριστώ πολυ..και χαίρομαι που ειμαι μέλος αυτής της παρέας..Συγκινήθηκα τώρα.. :cry:

A3Oip2.png

MzPrp2.png

yogini μπήκες στο μήνα σου;;; Καλέ πως πέρασαν οι μήνες;;; Άντε με το καλό σου εύχομαι!!!

Πω πω εχεις δίκιο....πότε ήταν που δεν ήξερα να βαλω το αβαταρ....τι συγκίνηση να βλέπω να με πηγαίνει στο επόμενο εικονίδιο....

:lol::lol:

Καλέ θα σπάσουν τα νερά και θα ανοίξω τόπικ "Κορίτσια να φύγω τώρα για μαιευτήριο ή να περιμένω λιγάκι" :lol::lol::lol:

Πω πω εχεις δίκιο....πότε ήταν που δεν ήξερα να βαλω το αβαταρ....τι συγκίνηση να βλέπω να με πηγαίνει στο επόμενο εικονίδιο....

Καλέ θα σπάσουν τα νερά και θα ανοίξω τόπικ "Κορίτσια να φύγω τώρα για μαιευτήριο ή να περιμένω λιγάκι" :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ, αν προλαβαίνεις......ΝΑΙ καντό!!!!!!!!

πλακα θα χει !!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

Να ...ορίστε...

Σηκώθηκα σήμερα, έφτιαξα το καφεδάκι μου και αντί να σκεφτώ τι θα κάνουμε για να περάσουμε ωραία σήμερα, σκεφτόμουνα: τι να κάνουν οι φίλες μου στο forum???

Aαααααα!!!!!!!

Πρέπει να το κοιτάξω..δεν πάω καθόλου καλά....

Έχω πάθει εξάρτηση, λέμε...

Γιατρέ μου!!!!

Fotinip, δεν είσαι η μόνη!!! :lol: Κι εγώ μια από τα ίδια... κολλημένη με την μπάλα, λέμε.

Μήπως να βάλει ο σύζυγος filter στον υπολογιστή;

Συμφωνώ μαζί σας κορίτσια! Κι εγω κυρίως μπαίνω όταν είμαι στην δουλεια και θέλω να κάνω ένα πεντάλεπτο διάλειμμα και να πιω έναν καφέ... είναι και ένας τρόπος να μιλάω με ελλάδα, να μαθαίνω τι γίνεται στην χώρα όπου μεγάλωσα.... και φυσικά με έχετε στηρίξει στο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε με τον μικρούλη μας και σας ευχαριστώ για αυτό!!!

΄Φωτεινή ομοιοπαθούσες όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Μα είναι να μην είσαι;;Με τόσα θέματα ταυτιζόμαστε, βρίσκουμε το καταφύγιο μας, πολλές και χρήσιμες συμβουλές, μοιραζόμαστε τόσα πράγματα, βλέπουμε όμορφα διαδικτυακά χαμόγελα, και το πιο σημαντικό: Νοιώθουμε ότι υπάρχει κάπου στην άλλη άκρη της οθόνης ένας άνθρωπος που θα μας νοιώσει, έστω κι αν δεν μας έχει δει ποτέ!!!!!!!Ε.....αυτό συγκρίνεται;;;;;;;; :D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

΄Φωτεινή ομοιοπαθούσες όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Μα είναι να μην είσαι;;Με τόσα θέματα ταυτιζόμαστε, βρίσκουμε το καταφύγιο μας, πολλές και χρήσιμες συμβουλές, μοιραζόμαστε τόσα πράγματα, βλέπουμε όμορφα διαδικτυακά χαμόγελα, και το πιο σημαντικό: Νοιώθουμε ότι υπάρχει κάπου στην άλλη άκρη της οθόνης ένας άνθρωπος που θα μας νοιώσει, έστω κι αν δεν μας έχει δει ποτέ!!!!!!!Ε.....αυτό συγκρίνεται;;;;;;;; :D:D:D:D

Έχεις μεγάλο δίκιο!

Grow up and get a life!

• Create New...