Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,

 

θα ήθελα να σας ρωτήσω τι μάρκα αποστειρωτή αγοράσατε και αν μείνατε ευχαριστημένες. Επίσης, σκέφτομαι να αγοράσω τα γυάλινα μπουκάλια της nuk. Χωράνε σε οποιονδήποτε αποστειρωτή;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα oikat. Εγώ είχα αγοράσει αποστειρωτή της chicco 6 θέσεων και είμαι πολύ ευχαριστημένη μέχρι τώρα (αν και σε λίγο καιρό θα απαλλαγώ από αυτό). Τα γυάλινα μπιμπερό της nuk βεβαίως και χωράνε στον συγκεκριμένο αποστειρωτή.Εγώ προσωπικά αποστειρώνω και τις θήκες από τις πιπίλες, διάφορα παιχνιδάκια μικρά που τα βάζει τώρα πια στο στόμα της κλπ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα oikat :!: Ο αποστειρωτής της NUK είναι πολύ καλός, πιστεύω. Πέρσι που τον είχα αγοράσει από το Jumbo είχα δώσει 60 ευρώ. Σε ένα δυο άλλα καταστήματα που είχα ρωτήσει, τον είχαν πιο ακριβό. Χωράει και τα μεγάλα μπιμπερό. Στον αποστειρωτή, απ' όσο ξέρω, πάντως δε μπαίνουν όλοι οι κρίκοι οδοντοφυίας ή άλλα πλαστικά αντικείμενα, εκτός κι αν το αναγράφουν στις οδηγίες χρήσης τους. Για παράδειγμα οι κρίκοι οδοντοφυίας της Chicco (αυτοί που έχουν σχήμα αστεριού) αποστειρώνονται, ενώ άλλοι όχι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα oikat. Εγώ είχα αγοράσει αποστειρωτή της chicco 6 θέσεων και είμαι πολύ ευχαριστημένη μέχρι τώρα (αν και σε λίγο καιρό θα απαλλαγώ από αυτό). Τα γυάλινα μπιμπερό της nuk βεβαίως και χωράνε στον συγκεκριμένο αποστειρωτή.Εγώ προσωπικά αποστειρώνω και τις θήκες από τις πιπίλες, διάφορα παιχνιδάκια μικρά που τα βάζει τώρα πια στο στόμα της κλπ...
κι εγω το ιδιο,αποστειρωτη chicco και μπιμπερο nuk,μια χαρα χωρουσαν
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο μενα.Και εγω τον αποστειρωτη της chicco εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη,εγω εχω τα μεγαλα μπουκαλια της ιδιας εταιρειας και τα περνει μια χαρα οποτε φανταζομαι οτι κανουν και τα αλλα!!

n10D.jpg.png

Η ζωη δε μετριεται με τον αριθμο των στιγμων που περνουμε αναπνοη,αλλα με τον αριθμο των στιγμων που μας κοβεται η αναπνοη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον αποστειρωτή Chicco.Μια χαρά χωράει. Προς mariantinos : Τι κουκλάκι είναι αυτός ο μικρός?Να τον χαίρεσαι.

 

thanksssssssssss :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...