Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα με προλακτίνη!


Recommended Posts

Kαλημερα φωτεινη να σου ζησει το μωρα κι σου εγω το χαπι αυτο το πηρα για να μεινω εγκυος αλλα και για να κοψω το γαλα μετα αυτο που κανει το dostinex ειναι να ρθθμιζει την προλακτινη που εμενα ηταν αυξημενη πριν μεινω εγκυος και δεν εκανα ωοριξια και μετα να ρυθμισει την προλακτινη που εχουμε οταν θηλαζουμε

:DΝΙΚΟΛΑΣ 22/01/09 ΜΠΕΜΠΗΣ 05/01/2011 ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, καλή σας ημέρα!!!

Πώς είστε;;; Σόφη, Χελιδόνι, Πόπη κι οι υπόλοιπες πώς πάτε;;;

Τα νέα μου: Σήμερα το πρωί έκανα σαλπιγγογραφία, ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου και τα αποτελέσματα είναι ενθαρρυντικά (μόνο λίγες συμφύσεις βρήκαν λόγω ηλικίας, είμαι και 40, τρομάρα μου). Στις αιματολογικές, η προλακτίνη 27,66 με όριο 23,30, ε, από το 34 των αρχών του καλοκαιριού, καλό, πολύ καλό θα έλεγα.

Τώρα, τι γίνεται, θα δείξει. Ακολουθούν οι επισκέψεις στους γιατρούς κι..... εδώ είμαστε να τα λέμε.

Φιλιά.

:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλή σας ημέρα!!!

Πώς είστε;;; Σόφη, Χελιδόνι, Πόπη κι οι υπόλοιπες πώς πάτε;;;

Τα νέα μου: Σήμερα το πρωί έκανα σαλπιγγογραφία, ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου και τα αποτελέσματα είναι ενθαρρυντικά (μόνο λίγες συμφύσεις βρήκαν λόγω ηλικίας, είμαι και 40, τρομάρα μου). Στις αιματολογικές, η προλακτίνη 27,66 με όριο 23,30, ε, από το 34 των αρχών του καλοκαιριού, καλό, πολύ καλό θα έλεγα.

Τώρα, τι γίνεται, θα δείξει. Ακολουθούν οι επισκέψεις στους γιατρούς κι..... εδώ είμαστε να τα λέμε.

Φιλιά.

:P

 

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

 

katespsάκι μου τα νέα σου είναι Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!

 

Το περίμενα πως θα ήταν έτσι.Και για την εξέταση(είδες τελικά δεν πόνεσες;):P) αλλά και κυρίως για τα αποτελέσματα.Ακόμα και η προλακτίνη έπεσε!!!!!!!!!!Μπράβο κοριτσάκι μου.Μπράβο!!!!!!! Από εδώ και πέρα τέτοια ευχάριστα να μας λες!!!!!Και ακόμα πιο ευχάριστα μη σου πω :cool::cool::cool:

 

Βέβαια έχω μια ένσταση....για την ηλικία!!!Δεν κατάλαβα , τι έχουν οι σαραντάρες?????????Όπως λέει και το παλιό και σοφό άσμα "οι σαραντάρες ίσον με δύο εικοσάρες".....

 

Εγώ είμαι καλά , μόλις γυρίσαμε από ένα σύντομο ταξιδάκι 3 ημερών σε Βόλο , Πήλιο. Καλό αλλά μικρό.Μέχρι να πάμε γυρίσαμε.Δεν πειράζει όμως , κάτι είναι και αυτό!!!!Κατά τα άλλα .....τα ίδια!!!!!!!!!!

 

Οι υπόλοιπες τι νέα???????

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι, καλημέρα!!!

Μπράβο για το ταξιδάκι. Δεν πειράζει 3 ημέρες, 3 ημέρες. Χαλάρωση, αλλαγή παραστάσεων, μία απόδραση. Καλά είναι.

Αυτό για τις σαραντάρες, κι εγώ δεν το έχω καταλάβει. Άλλωστε, όπως βλέπεις, δηλώνω την ηλικία μου, χωρίς φόβο και πάθος.;):P

Ελπίζω κι εγώ να λέω, πλέον, μόνο ευχάριστα. Κι όλες μας, κορίτσια.

ΟΛΕΣ ΜΑΣ.:P;) Το αξίζουμε, το χρειαζόμαστε.

Φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

3) ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ. μου πειρε αρκετο καιρο βεβαια αλλα οταν το εμαθα με εσωσε. χαρη σε αυτο βρηκα τη σωστη μερα και οχι να "κυνηγαω" οοοολες τις γονιμες ημερες τον αντρουλι μου, που καταληγει και αυτο αγχοτικο για το ζευγαρι και χαλαει τη μαγεια.

και να μαι..... εγγυος!!!

 

Καταρχην πολλα πολλα συγχαρητηρια! Να εχεις ευκολη εγγυμοσυνη και ενα γερο μωρακι! Αυτο με το θερμομετρο πως το εκανες; Γιατι κατι δεν κανω καλα μαλλον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια.

αφου σας ενημερωσα για τα καλα μου νεα της εγγυμοσυνη και ηθελα τοσο πολυ να το γραψω εδω μεσα τωρα πρεπει δυστυχως να σας ενημεροσω για τα πιο δυσαρεστα.....

....δεν υπαρχει πια εμβρυακι :cry::cry::cry:

παλινδρομησε και περασα και την ηλιθια διαδικασια του καθαρισμου με ανναροφηση. ξερω οτι θα τρεξετε ολες να μου πειτε παρηγοριτικα λογακια αλλα ειλικρινα μη το κανετε, δεν αντεχω αλλο να τα ακουω. τα ξερω εξαλου, γι αυτο και ειμαι σχετικα ψυχραιμη, οσο και να κλαιμε και να πεφτουμε στα πατωματα δεν αλαζει τιποτα οποτε πρεπει να ειμαστε πιο δυνατες (καλα αυτα τα ελεγα για να τα ακουσω και εγω η ιδια γιατι φοβομουν πολυ στο μαιευτηριο για το καθαρισμο μην καταρευσω εντελως) αφου τελειωσα και με αυτη τη διαδικασια τωρα πραγματικα θα ηρεμησω.

 

αρετουλι οσο αναφορα το θερμομετρο με συγχωρεις ειλικρινα αλλα δεν ειμαι σε θεση και πολυ αυτη τη στιγμη να εξηγω (βασικα επειδη τρελαινομαι στην ιδεα οτι πρεπει να τα ξανακανω και εγω απο την αρχη) επειδη δε θελω ομως να σε αφησω και με την απορια κοιτα τη παρακατω σελιδα που σου βρηκα

 

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_65.asp

με λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ γραφωντας "βασικη θερμοκρασια σωματος"

θα βρεις πολλα να διαβασεις αλλα σου παραθετω το συγκεκριμενο απο οταν τα εψαχνα και εγω γιατι τα γραφει πιο αναλυτικα απο αλλα

 

αυτα. ξανα μαζι σας στη προσπαθεια και εγω, με τη διαφορα οτι εγω θα χασω 3 ολοκληρους μηνες περιμενωντας για να ξαναρχισω την προσπαθεια :confused:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

αφου σας ενημερωσα για τα καλα μου νεα της εγγυμοσυνη και ηθελα τοσο πολυ να το γραψω εδω μεσα τωρα πρεπει δυστυχως να σας ενημεροσω για τα πιο δυσαρεστα.....

....δεν υπαρχει πια εμβρυακι :cry::cry::cry:

παλινδρομησε και περασα και την ηλιθια διαδικασια του καθαρισμου με ανναροφηση. ξερω οτι θα τρεξετε ολες να μου πειτε παρηγοριτικα λογακια αλλα ειλικρινα μη το κανετε, δεν αντεχω αλλο να τα ακουω. τα ξερω εξαλου, γι αυτο και ειμαι σχετικα ψυχραιμη, οσο και να κλαιμε και να πεφτουμε στα πατωματα δεν αλαζει τιποτα οποτε πρεπει να ειμαστε πιο δυνατες (καλα αυτα τα ελεγα για να τα ακουσω και εγω η ιδια γιατι φοβομουν πολυ στο μαιευτηριο για το καθαρισμο μην καταρευσω εντελως) αφου τελειωσα και με αυτη τη διαδικασια τωρα πραγματικα θα ηρεμησω.

 

αρετουλι οσο αναφορα το θερμομετρο με συγχωρεις ειλικρινα αλλα δεν ειμαι σε θεση και πολυ αυτη τη στιγμη να εξηγω (βασικα επειδη τρελαινομαι στην ιδεα οτι πρεπει να τα ξανακανω και εγω απο την αρχη) επειδη δε θελω ομως να σε αφησω και με την απορια κοιτα τη παρακατω σελιδα που σου βρηκα

 

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_65.asp

με λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ γραφωντας "βασικη θερμοκρασια σωματος"

θα βρεις πολλα να διαβασεις αλλα σου παραθετω το συγκεκριμενο απο οταν τα εψαχνα και εγω γιατι τα γραφει πιο αναλυτικα απο αλλα

 

αυτα. ξανα μαζι σας στη προσπαθεια και εγω, με τη διαφορα οτι εγω θα χασω 3 ολοκληρους μηνες περιμενωντας για να ξαναρχισω την προσπαθεια :confused:

 

Συμφωνώ μαζί σου κοπέλα μου.Τα λόγια παρηγοριάς μερικές φορές κάνουν μεγαλύτερο κακό παρά καλό.Μπορεί να προέρχονται από αγάπη και ενδιαφέρον(τις περισσότερες φορές).Είναι φορές όμως που θες απλά να γυρίσεις την πλάτη στο οτιδήποτε έχει συμβεί και απλά να προχωρήσεις.Να το αφήσεις πίσω σου και να μην γυρίσεις να το ξαναδείς.

 

Ακολούθησε τον δρόμο σου και όλα να πάνε καλά........

 

Όσο για τους 3 μήνες , περνάνε σαν το νερό.Ίσως τους χρειαστείς κιόλας για να χαλαρώσεις.....

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

kathrin9, δεν θα σου πω τίποτα. Άλλωστε, δεν υπάρχει τίποτα να ειπωθεί. Μόνο μια αγκαλιά σου δίνω. Μια τεράστια αγκαλιά. Ό,τι χρειαστείς, είμαστε εδώ.

Και μην ξεχνάς τα λόγια της Σόφης, οι τρεις μήνες περνάνε σαν νερό. Ξέρεις κάτι; Σε τρεις μήνες έχουμε Χριστούγεννα, τι ωραιότερο;;;

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

σοφη και κατεσπακι σας ευχαριστωωωω. ειπατε τα ωραια σας λογακια χωρις να πειτε τις κλασικες φρασεις που λενε ολοι που εχω βαρεθει να ακουω. ξερετε εσεις καλα το θεμα πια....;).

αααχ τι θα καναμε αν δεν ειχαμε και εσας:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Πώς είσαστε???

Εγώ σκασμένη........

:confused::confused::confused:

Για να μην πολυλογώ.....

Να ρωτήσω μόνο.... όταν ξεκινήσατε το περιβόητο Dostinex.... παρατηρήσατε καμία αλλαγή στον κύκλο σας άμεσα??? Από τις πρώτες μέρες???

Σας ερχόταν η περίοδος στην ώρα της??? Πονούσατε μέρες πριν??? Είχατε πολλά καφέ υγράκια??? Είχατε συνεχώς ημικρανίες κι ανακατωσούρες???

 

Εγώ γιατί τα παθαίνω όλα αυτά??? Έχουνε σπάσει τα νεύρα μου!!! Τώρα που τη θέλω την άτιμη να έρθει δεν έρχεται..... κι είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.... τί να κάνω.... που πρέπει ως το βράδυ να πάρω κι άλλο χαπάκι??? Φοβάμαι....

:confused::confused::confused:

Υ.Σ.: Ξεκίνησα τα χαπάκια στις 2 του μηνός και σήμερα είμαι στην 30η μέρα.... δεν πιστεύω να έγινε το θαύμα τόσο νωρίς!!!! Δεν μου έχει ξανατύχει όμως.... να πονάω τόσο πολύ 10 μέρες.... κι αίμα.... γιοκ....

Υ.Σ.: Ξεκίνησα να σας διαβάζω.... αλλά δεν προλαβαίνω αυτή τη στιγμή άλλο.... υπόσχομαι ενημερωθώ εκτενέστερα αργότερα!!!!

Μάκια σε όλες σας!!!!

:):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ZOUZOUNIARA, καλημέρα!!!

Για το dostinex δεν ξέρω κάτι να σου πω. Ο σύζυγος διάβασε τις παρενέργειες κι είναι κάθετα αρνητικός ούτε που να το σκέφτομαι να το πάρω. Όμως, βρε κορίτσι, κάνε, σε παρακαλώ, ένα test από το φαρμακείο, αυτό που δείχνει από την πρώτη μέρα της σύλληψης ή κάτι τέτοιο. Αν το ζητήσεις έτσι, οι φαρμακοποιοί ξέρουν. Επειδή από ό,τι γράφεις, μου φαίνεται ότι θα έχουμε ευχάριστα;). Όχι, κάτι άλλο, αλλά και τα δύο δεν συνδυάζονται (dostinex και bebe).

Καλή επιτυχία!!!:P

Link to comment
Share on other sites

zouzouniara μην αγχώνεσαι καθόλου.Εγώ είχα πονοκεφάλους στην αρχή και ναυτίες.Είναι μέσα στις παρενέργειες και είναι λογικό.Πριν τα πάρω είχα πρόβλημα με τον κύκλο μου.Στους 2 μήνες που τα πήρα έστρωσε ο κύκλος.Αλλά είχα έντονες ενοχλήσει από την ωορηξία μέχρι και που μου ερχόταν περίοδος.Πότε περίμενες περίοδο και τι κύκλο έχεις?Μπορεί να σου δημιουργήσει κάποιες μικροαλλαγές στον κύκλο το χάπι.Ακόμα όμως και έγκυος να είσαι(μακάρι!!!) σε τόσο φρέσκια εγκυμοσύνη το χάπι δεν πειράζει(δεν το λέω εγώ , μου το είπε ο γιατρός). Αν περάσουν οι μέρες και ξεφύγεις από τις μέρες του κύκλου σου(π.χ. έχεις κύκλο 32 μέρες και πας στις 35) κάνε μια χοριακή καλύτερα γιατί τα τεστάκια δεν είναι και τόσο σίγουρα.

Πάντως εγώ είχα πολλές ενοχλήσεις , αναγούλες , ζαλάδες , πονοκεφάλους κτλ

Είναι "ζόρικο" χάπι δυστυχώς......

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

ZOUZOUNIARA, καλημέρα!!!

Για το dostinex δεν ξέρω κάτι να σου πω. Ο σύζυγος διάβασε τις παρενέργειες κι είναι κάθετα αρνητικός ούτε που να το σκέφτομαι να το πάρω. Όμως, βρε κορίτσι, κάνε, σε παρακαλώ, ένα test από το φαρμακείο, αυτό που δείχνει από την πρώτη μέρα της σύλληψης ή κάτι τέτοιο. Αν το ζητήσεις έτσι, οι φαρμακοποιοί ξέρουν. Επειδή από ό,τι γράφεις, μου φαίνεται ότι θα έχουμε ευχάριστα;). Όχι, κάτι άλλο, αλλά και τα δύο δεν συνδυάζονται (dostinex και bebe).

Καλή επιτυχία!!!:P

 

;);););););););)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Θα τα πούμε άλλη ώρα , τ6ο μικρό μου πεινάει!!!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

προς ολους αυτους που γραφουν για τις ατελειωτες παρενεργειες του dostinex μπορω να κανω μια ερωτηση? οποιοδηποτε φαρμακο εχετε χρειαστει να παρετε για σοβαρους παλι λογους,εννοω περα απο μια ασπιρινη, εχετε διαβασει τις παρενεργειες?? ολα μα ολα τα χαπια εχουν παρενεργειες. δε θελω να φανω οτι υποστηριζω το dostinex δεν εχω κανα συμφερον αλωστε μη παρεξηγηθω!! απλα και μονο οτι ολα τα χαπια εχουν παρενεργειες θελω να πω. προσωπικα το dostinex που δημιουργησε ζαλαδες γιατι ριχνει τη πιεση αλλα μονο για τις πρωτες μερες που το επαιρνα,οπως τα ειχα διαβασει και τα περιμενα γινανε. εννωειται παντως οτι και καθε οργανισμος μπορει να αντιδραει διαφορετικα.

 

zouzouniara αν τυχον εχεις μεινει εγγυος μη φοβασαι που παιρνεις το χαπι. ναι σε υποψια εγκυμοσυνης διακοπτεται αυτο ξερω και εγω μη νομιζετε οτι τα διαστρεβλωνω ολα αλλα θελω να σου πω (μονο και μονο για να μη φοβασαι τοσο πολυ) οτι και εγω συνεχιζα να το παιρνω και που ημουν εγγυος. φυσικα φωναξα και εγω πολλες φορες στο γιατρο μου και επεμενα να το κοψω αλλα και αυτος επεμενε οτι θα το κοψουμε μονο οταν ακουσουμε το καρδιακο παλμο του εμβρυου. οποτε ευχησου να εχεις εσυ ευχαριστα νεα και μην αγχωνεσαι με τιποτα!!! περιμενω τα νεα σου...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, μου ήρθε η περίοδος......

Απλώς μου έκανε τα τσαλιμάκια της η κακούργα..... χε..... χε.....

Πήρα κανονικά το χαπάκι μου χθες κι ήμουν έτοιμη πριν το επόμενο (το Σάββατο) να κάνω ΤΕΣΤ, αλλά δε χρειάστηκε.....

Next month!!!! Όλα καλά!!!!!!!! Προχωράμε....... Ηθικόν Ακμαιότατον!!!!!!

Κι εννοείται πως όόόόόόλα τα φάρμακα.......... έχουν παρενέργειες........

Εγώ παρατήρησα αυτούς τους πολύ έντονους πόνους...... και τις ανακατωσούρες.....

Καλημέρα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

zouzouniara τώρα θα ξεφουσκώσεις και θα ηρεμήσεις.Εμένα τα dostinex μου έριξαν την προλακτίνη τους πρώτους 2-3 μήνες αλλά εγώ είχα τρελά ποσά ....

Πιστεύω πως σύντομα θα στρώσει η προλακτίνη σου και ίσως δεν χρειαστεί να τα πάρεις καιρό.

kathrin φυσικά και όλα τα φάρμακα , ακόμα και η ασπιρίνη , έχουν παρενέργειες.Δεν νομίζω ότι κάποια κοπέλα από εδώ μέσα όμως είπε κάτι τραγικό για τις παρενέργειες.Η κάθε μια μας είπε την γνώμη της(άλλωστε αυτό μόνο μπορούμε να πούμε μια που δεν είμαστε γιατροί) καθώς και τις προσωπικές της εμπειρίες.Και νομίζω πως πρέπει να αναφέρονται αυτά γιατί έτσι ενημερωνόμαστε και είμαστε προετοιμασμένοι και υποψιασμένοι. Τις παρενέργειες που είχα εγώ ή κάποια άλλη κοπέλα με το φάρμακο δεν σημαίνει πως θα τις έχουν και οι άλλες κοπέλες.Μπορεί να μην έχουν καθόλου ή να έχουν διαφορετικές.Αλλά καλό είναι να μοιράζονται όλες οι γνώμες και οι εμπειρίες έτσι ώστε να βλέπουμε σφαιρικά το θέμα και στο τέλος να αποφασίζουμε (βάσει της δικής μας λογικής) τι θα κάνουμε.Η κάθε μια αποφασίζει στο τέλος τι θέλει να κάνει.Εγώ προσωπικά θα ήθελα να ξέρω κάποια πράγματα έτσι αν μου εμφανιστούν να είμαι ενημερωμένη. Όπως με το dipergon που κανένας δεν μου είπε ότι μπορεί να έχω κάποιες σοβαρές παρενέργειες , αγνόησα τα πρώτα σημάδια , και στο τέλος κατέληξα στο νοσοκομείο ένα βήμα πριν το εγκεφαλικό.Επαναλαμβάνω για να μην παρεξηγηθώ, κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά.Απλά καλό είναι να μοιραζόμαστε απόψεις και εμπειρίες για να έχουμε σφαιρική άποψη.......

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω σοφη φυσικα

δε τα εγραψα αυτα επειδη αναφερονται οι παρενεργειες αλιμονο

τα εγραψα καθησυχαστικα γιατι νομιζω οτι διακρινω μια τρομερη ανησυχια για το θεμα, ειδικα απο καποιες καινουριες κοπελες ;)

 

και τι εγινε βρε σοφακι με αυτο το χαπι και το εγλεφαλικο που ειπες??:o

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω σοφη μου φυσικα

δε τα εγραψα αυτα επειδη αναφερονται οι παρενεργειες αλιμονο

τα εγραψα γιατι νομιζω οτι διακρινω μια τρομερη ανησυχια για το θεμα, ειδικα απο καποιες καινουριες κοπελες ;)

 

Είναι λογικό να υπάρχει ανησυχία.....

 

Όλες παλεύουμε , αγχωνόμαστε και προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να καταφέρουμε να γίνουμε(ή να ξαναγίνουνε μερικές κοπέλες) μανούλες.Δυστυχώς τα πράγματα δεν έρχονται βολικά σε όλες τις γυναίκες.Εμείς είμαστε οι "τυχερές" που πρέπει να παλέψουμε για την χαρά της μητρότητας.

 

Το ξέρω ότι μιλάς μόνο από αγάπη και ενδιαφέρον για όλες μας(φαίνεται ποιος μιλάει με αγνά αισθήματα και ποιος όχι). Και αυτό είναι το δυνατό μας σημείο.Ανάμεσα στην συζήτηση , τις συμβουλές , την στήριξη ,τον χαβαλέ και την συμπαράσταση βοηθάμε η μια την άλλη.

Και αυτό είναι ανεκτίμητο........

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

:P:p:p:p:p

Έπειτα από την έλευση….. "των Ρώσων"…… κι αφού μίλησα και με μία οικογενειακή μας φίλη, που αντιμετώπισε κι εκείνη πρόβλημα με την Προλακτίνη της & το αντιμετώπισε & τώρα είναι πλέον εγκυούλα…….

Είμαι πιο χαρούμενη…… πιο φορτσάτη….. πιο αισιόδοξη από ποτέ……

Το νινί θα έρθει….. είμαι 1000% σίγουρη λέμε…..;););)

Θέμα χρόνου είναι…….. τα Χριστούγεννα……. θα έχω φουσκώσει!!!!!!!!!!!!!!!

Και τώρα απλώς περιμένω να…… για να…… ξέρετε!!!!!!!!!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλημέρες!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ που ακούσατέ με!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

:P:p:p:p:p

Έπειτα από την έλευση….. "των Ρώσων"…… κι αφού μίλησα και με μία οικογενειακή μας φίλη, που αντιμετώπισε κι εκείνη πρόβλημα με την Προλακτίνη της & το αντιμετώπισε & τώρα είναι πλέον εγκυούλα…….

Είμαι πιο χαρούμενη…… πιο φορτσάτη….. πιο αισιόδοξη από ποτέ……

Το νινί θα έρθει….. είμαι 1000% σίγουρη λέμε…..;););)

Θέμα χρόνου είναι…….. τα Χριστούγεννα……. θα έχω φουσκώσει!!!!!!!!!!!!!!!

Και τώρα απλώς περιμένω να…… για να…… ξέρετε!!!!!!!!!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλημέρες!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ που ακούσατέ με!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!

 

Έτσι μπράβο!!!!

 

άντε με το καλό να.......για να!!!!!!!!!!!!!!!8):cool::mrgreen::mrgreen::lol::lol:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε κορίτσια, πόσο δίκιο έχετε;;;:(:D:D Και για τις παρενέργεις και για ό,τι άλλο γράφετε. Ωστόσο, όπως είπε η Σόφη όλες στο "ίδιο καζάνι βράζουμε" κι όλες περιμένουμε είτε να γίνουμε είτε να ξαναγίνουμε μανούλες.

Σημασία έχει ότι είμαστε εδώ, στηρίζουμε η μία την άλλη, βγάζουμε ό,τι μας βασανίζει και ναι...... στο τέλος εμείς θα νικήσουμε. Εμείς θα γίνουμε για πρώτη φορά ή και πάλι μανούλες.;) Είμαι σίγουρη.

 

Ζουζουνιάρα, σου εύχομαι φέτος τα Χριστούγεννα να λάβεις το καλύτερο δώρο. ;):D

 

Φιλιά, κορίτσια.

 

Πίστη και Δύναμη και θα τα καταφέρουμε.:-P

Link to comment
Share on other sites

Θέμα χρόνου είναι…….. τα Χριστούγεννα……. θα έχω φουσκώσει!!!!!!!!!!!!!!!

 

ζουζουνιαρα σου ευχομαι και εγω για τα χριστουγεννα να ερθουν οπως τα περιμενεις ;)

αντε να κανεις την αρχη εδω μεσα. γιατι και εγω περιμενω απεγνωσμενα τα χριστουγεννα που ληγει το τριμηνο αναμονης για ξανα προσπαθειες μετα τη παλινδομη μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...