Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

φουρο για φορεμα


Recommended Posts

σε εναν μηνα περιπου βαπτιζουμε την μπεμπα μας.εχω βρει ενα φορεμα μεχρι το γονατο περιπου αλλα "δειχνει" περισσοτερο με ενα φουρο απο τουλι απο μεσα.στο μαγαζι που το δοκιμασα δεν πουλανε φουρο,απλα ηταν απο αλλο φορεμα και το δοκιμασα κατω απο το δικο μου.ξερετε που μπορω να βρω να αγορασω?ψαχνω στο ιντερνετ φουρο απο τουλι σκετο αλλα ολο μου βγαζει απο νυφικα κτλ.που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πιστεύω πως σε μαγαζιά με είδη ραπτικής θα βρεις πχ Καλυβιώτης.

Επίσης στην Καλαμιώτου στο κέντρο πουλάνε τούλι με το μέτρο, οπότε μπορείς και εκεί να ρωτήσεις αν έχουν φουρό έτοιμα ή αν μπορούν να σου φτιάξουν κατόπιν παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο το ονοματακι της!

Βρε ababablom γιατι δεν νοικιαζεις φουρο απο εναν οικο νυφικων;Και πιο φθηνα θα σου βγει-πιστευω- και δε θα σου μεινει να το κοιτας στη ντουλαπα!

(Με αυτη την κριση τα μαγαζια νοικιαζουν και καλτσες ακομα!)

Επισης , επειδη εκει εχουν ολα τα μηκη και τα ειδη φουρο ,σιγουρα θα βρεις ακριβως αυτο που θες!

Link to comment
Share on other sites

πηρα μολις τωρα στον Καλυβιωτη να ρωτησω μην βγαινω με την μπουμπου μεσα στην ζεστη ετσι και μου ειπε 40 ευρω!το θεωρω λιγο κοροιδια 40 ευρω για 3 τουλια που το τουλι κανονικα εχει 0.70 λεπτα!

χαρουλα# μου ευχαριστουμε!σε εναν μηνα περιπου βαπτιζομαστε και ανυπομονω:).το σκεφτηκα για οικο νυφικων αλλα θεωρησα οτι αυτα και αν θα ειναι ψιλοακριβα.θα κανω μια αποπειρα να ρωτησω,αλλιως θα παω στα μικρα ραφταδικα και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...