Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξαρτηματα απο καροτσι ! ??


Recommended Posts

γεια σας ! μου δωσανε ενα καροτσακι peg perrego ομως του λειπει η μιση η κουκουλα του !!! τι να κανω? θα μπορεσω να βρω αυτο το κομματι η εστω ολοκληρη την κουκουλα απο καπου?? κι αν ναι απο που??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας ! μου δωσανε ενα καροτσακι peg perrego ομως του λειπει η μιση η κουκουλα του !!! τι να κανω? θα μπορεσω να βρω αυτο το κομματι η εστω ολοκληρη την κουκουλα απο καπου?? κι αν ναι απο που??

 

Καλημερα vasoula! Δεν εχω αντιστοιχη εμπειρια, ομως δεν γινεται να παραγγειλεις την κουκουλα απο την peg perego η μεσω ιντερνετ; Ακομα μπορεις να ρωτησεις αυτον που στο εδωσε απο που το πηρε για να πας στο συγκεκριμενο καταστημα και να τους πεις να παραγγειλουν μια κουκουλα γτ χαλασε.

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν ξερω απο δευτερα θα παω στα μαγαζια να ρωτησω.. απλα εχω ανχος για το αν θα πουλανε χωρια ξεχωρηστα κομματια, προσπαθησα να ψαξω και στο ιντερνετ αλλα δεν εβγαλα ακρη δεν ξερω που να ψαξω , εστειλα και κανα 2 mail ! τι να πω... αν εχει καποια κοπελα αντιστοιχη εμπειρια ας γραψει !! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παρει απο το amazon κουκουλα συμβατη με το καροτσι μας. Ισως μπορεις να κοιταξεις και στα καταστηματα με τετοια ειδη αν υπαρχει κατι που να κανει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα.βρηκες τελικα ακρη με την κουκουλα? Χρειαζομαι και την μπροστινη μπαρα και δεν ξερω που να απευθηνθω για να την αγορασω.το καροτσι μας ειναι juniors......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα.βρηκες τελικα ακρη με την κουκουλα? Χρειαζομαι και την μπροστινη μπαρα και δεν ξερω που να απευθηνθω για να την αγορασω.το καροτσι μας ειναι juniors......

 

οχι δεν βρηκα τιποτα !! αν σου λειπει κι εσενα κουκουλα μην το ψαχνεις παρε καινουργιο !! τωρα για την μπαρα δεν ξερω παρε τηλ στο πρατηριο της εταιριας ψαξτο στο google το ειχα βρει αλλα τωρα δεν το εχω ! σε αλλα μαγαζια που πηγα δεν εδιναν πουθενα χωρια κομματια ! πικρα :mad:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...