Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ευχαριστω το φορουμ


Recommended Posts

Σε λιγες μερες το μωρακι μου κλεινει ενα χρονο ζωης.

Ευχαριστω πολυ το φορουμ που με συντροφευσε στην εγκυμοσυνη μου και μου εμαθε πως να θηλασω αποτελεσματικα το μωρο μου μεχρι σημερα -οπως ηταν η αρχικη επιθυμια μου. Και συνεχιζουμε θηλαζοντας.

 

Ευχαριστω ιδιαιτερα τη Νινα-Νανα που μεσα απο τις συμβουλες της σε εμενα και τις αλλες κοπελες, εμαθα τοσα πολλα για το θηλασμο.

 

Ευχαριστω ολες τις κοπελες που με συμβουλεψαν και συζητησαν μαζι μου τα προβληματα μου, για την εγκυμοσυνη, το θηλασμο, την αλλεργια, τη διατροφη του μωρου μου, τις συνηθειες του.

 

Ευχαριστω το φορουμ που με απενεχοποιουσε διαρκως σε σχεση με αυτα που ενιωθα, για τον τοκετο, το θηλασμο, τις αγκαλιες και ολα τα υπολοιπα.

 

:P

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επειδή συνομιλήσαμε λίγο τελευταία, παίρνω το θάρρος...

 

Και οι πιο παλιές κάπου στα φόρουμς μάθαμε κάποια πράγματα. Τα φόρουμς είναι κάτι σαν τις παλιές γειτονιές. Μόνο που μαθαίνει κανείς πιο ενδιαφέροντα πράγματα συνήθως... Πάλι καλά! Παλιά πώς κάναν παιδιά χωρίς ίντερνετ :?::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή συνομιλήσαμε λίγο τελευταία, παίρνω το θάρρος...

 

Και οι πιο παλιές κάπου στα φόρουμς μάθαμε κάποια πράγματα. Τα φόρουμς είναι κάτι σαν τις παλιές γειτονιές. Μόνο που μαθαίνει κανείς πιο ενδιαφέροντα πράγματα συνήθως... Πάλι καλά! Παλιά πώς κάναν παιδιά χωρίς ίντερνετ :?::lol::lol:

:lol::D:lol::lol::D

χαχα!!! εχω σκεφτει κι εγω οτι μεγαλωνω το παιδι μεσα απο το ιντερνετ!

τι να κανω, αφου λειπει πια η γειτονια...

 

 

-Ξανασκεφτηκα αυτο που εγραψα για την απενεχοποιηση, δεν ισχυει, δεν θα ενιωθα ενοχες ουτως ή αλλως...

Γεννησαμε! 28-06-2012 :P

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
:lol::D:lol::lol::D

χαχα!!! εχω σκεφτει κι εγω οτι μεγαλωνω το παιδι μεσα απο το ιντερνετ!

τι να κανω, αφου λειπει πια η γειτονια...

 

 

-Ξανασκεφτηκα αυτο που εγραψα για την απενεχοποιηση, δεν ισχυει, δεν θα ενιωθα ενοχες ουτως ή αλλως...

Οντως ζουμε σε μια ιντερνετικη εποχή. Εμεις και τα παιδιά μας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Μερα παρα μερα νιώθω ευγνώμων που υπάρχει αυτό το φόρουμ.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όποιον το σκέφτηκε και το έκανε πραγματικότητα να ειναι παντα καλα..

Ευχαριστω όλες τις μανούλες που βρίσκουν τον χρόνο να γράψουν εδώ μεσα.

Χάρη σε όλους εσάς κατάφερα να θηλασω τον γιο μου, τη στιγμή που είχα πελαγώσει και δεν έβλεπα καθαρά καμία λύση στο προβλημα μου.

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους που παρέχεται σωστές πληροφορίες.

Να ειστε όλοι σας καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...